Balea, Professional, Oil Repair, Express Kur (Kuracja do włosów z olejkiem arganowym)

Balea, Proffesional, Oil Repair Express Kur to Kompleksowa pomoc, z formułą z olejem arganowym, dla bardzo zniszczonych włosów. Wolna od silikonów. Balea, Proffesional, Oil Repair Express Kur jest dostępna w praktycznej małej tubce.

w tubie
regenerujące, wzmacniające
bez silikonów
<50ml

Prześwietna, emolientowa i bogata

Miałam okazję być w Dm i wzięłam sobie dwa egzemplarze tej (malutkie tubeczki) i jeszcze jedną inną dużą Baleę do włosów zniszczonych. Nie mam zniszczonych włosów, mam za to wysokoporowate, bardzo na zniszczenia podatne, więc po wakacjach albo pewnym czasie lżejszej pielęgnacji, bardzo służą mi cięższe maski i odżywki (bez alkoholu, który w odżywkach tej marki jest dość często).

Działanie: Olej arganowy lubię na włosy raczej przeciętnie, za to masło shea bardzo - doskonale zatrzymuje nawilżenie. Włosy są po tej kuracji bardzo, bardzo miękkie i końcówki nie przesuszają się do następnego mycia. Kiedy widzę glicerynę tak wysoko w składzie, to zwykle mam mieszane uczucia, ale tym razem bez powodu - jednorazowo użyta nie spowodowała żadnego puchu i suszu, mimo upału. Nie wiem natomiast jak by z tym było przy dłuższym używaniu. W każdym razie ta mała porcja odzywki to jak dla mnie najlepszy produkt Balea. Ba, na moich włosach działa lepiej niż Garner Oleo Repair i zółty Glisskur razem wzięte (a obie bardzo lubię).

Na plus:
-cudownie zmiękcza i nawilża
-zatrzymuje nawilżenie do następnego mycia
-włosy są wygładzone, mięsiste, bardzo łatwo się rozczesują i mniej plączą
-ładnie się układają
-prosty, wartościowy skład

Na minus:
-dostępność
-być może są włosy na których jest wydajna, ale u mnie jedna porcja to jedno użycie (włosy ją ,,piją&quot;)
-tubkę trzeba rozcinać i dłubać, żeby wydobyć resztki - saszetka byłaby wygodniejsza
-wiem, że zapach ma dużo fanów, ale u mnie intensywna woń sztucznych słodyczy powoduje jednak pewien odruch, którego wolałabym uniknąć ;)

Podsumowując: Świetny produkt! Nie mam doświadczenia z dłuższym użytkowaniem, ale na krótką metę sprawdza się bardzo dobrze. Włosy wysokoporowate i suche powinny ją polubić, bo mankamenty są drobne, a działanie bardzo dobre. Osobom, których włosy są skłonne do obciążania powinny unikać nakładania przy skórze.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania