Pollena-Ewa, Eva Sun, Balsam brązujący do jasnej karnacji

Pollena-Ewa, Eva Sun, Balsam brązujący do jasnej karnacji

Balsam brązujacy Eva Sun to alternatywa dla samooplacza. Przeznaczony jest dla osób o jasnej karnacji, do codziennego stosowania. Stopniowo pozostawia subetleny, naturlany odcień opalenizny bez smug i przebarwień. Balsam brązujący Eva Sun nawilża i ujędrnia skórę.

w tubie
balsam
100 – 250ml

Bez rewelacji

Balsam zamknięty jest w miękkiej tubie, z której bardzo łatwo wydobyć kosmetyk. Zamknięcie na klik- jest solidne i trzeba troszkę siły, aby je otworzyć. można więc zabrać go w podróż, bez obaw, że samoczynnie się otworzy i rozleje. Zapach moim zdaniem jest strasznie mdły- jakby kokos zmieszany z migdałem. Kompletnie nie moja bajka. Na szczęście długo się nie utrzymuje. Konsystencja raczej rzadka, nietłusta. Ciężko ten balsam wmasować w skórę, bo zostawia białe smugi. Trzeba dość mocno wcierać, aby równomiernie go rozprowadzić. Wchłania się szybko ale i tak pozostawia paskudne plamy na ubraniach. Już po pierwszej aplikacji barwi skórę, ale czy jest to kolor naturalnej opalenizny? Moim zdaniem nie. Skóra jest po nim za bardzo pomarańczowa. Kiepsko się zmywa, bo po wytarciu skóry cały ręcznik jest poplamiony resztkami tego balsamu. I co najgorsze zmywa się bardzo nierównomiernie pozostawiając na skórze nieestetyczne plamy. Aby się go pozbyć całkowicie muszę teraz zrobić porządny gruboziarnisty peeling.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca