Goldwell, StyleSign, Gloss, Magic Finish (Lakier nabłyszczajacy w sprayu)

Goldwell, StyleSign, Gloss, Magic Finish (Lakier nabłyszczajacy w sprayu)

Super spray o mikroskopijnej strukturze dla silnego utrwalenia i intensywnej promienistości koloru. Lakier nabłyszczający Goldwell StyleSign zapewnia długotrwały efekt bez sklejonych pasm. Co ważne, nie kruszy się po wyschnięciu. Kosmetyk pozwala na uzyskanie większej głębi koloru, dzięki czemu fryzura wygląda jak po wyjściu od fryzjera. Lakier nabłyszczający Goldwell StyleSign bardzo łatwo można usunąć, wystarczy go wyczesać, nie pozostawienia resztek. Oprócz tego chroni kolor włosów farbowanych i zapobiega puszeniu się włosów.

Nic nadzwyczajnego

Działa dokładnie tak samo jak lakier, szczerze powiedziawszy nie zauważyłam żadnego działania nabłyszczającego... Nie rozumiem też tak bardzo wysokiej ceny, rozumiem, że Goldwell to dobra firma, ale w tym wypadku to przesada, zwłaszcza, że spray to absolutnie nic rewelacyjnego, pachnie jak lakier (mówiąc krótko - brzydko pachnie), aplikuje się jak lakier, na włosach pozostawia brzydką skorupkę. Ja więcej nie kupię, ponieważ jego działanie niczym nie różni się od lakierów za 10zł.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie