B.app, Kuracja keratynowa, Szampon keratynowy bez siarczanów

B.app, Kuracja keratynowa, Szampon keratynowy bez siarczanów

B.app szampon odbudowujący z keratyną bez siarczanów (SLS). B.app szampon odbudowujący z keratyną skutecznie oczyszcza włosy, odbudowuje ich strukturę, zwiększa objętość, przywraca siłę i nadaje włosom blask.

Fajny szampon

Szampon kupiłam w Rossmannie już kilka miesięcy temu z okazji promocji na kosmetyki do włosów. Skusiła mnie pompka, duże opakowanie i fakt, że to kosmetyk z keratyną. Nie używam go do każdego mycia włosów, tylko wtedy kiedy wpadnie mi akurat w rękę albo mam ochotę na taki właśnie szampon.

Dobry i wydajny

Szampon używam teraz razem z maską ale mimo wcześniejszego używania bez niczego to świetnie się sprawdzał więc uważam go za dobrego a do tego wielkość opakowania jest dość duża i pompoka pomaga nauczyć oszczędności ;)

Zmarnowane pieniądze!

Kupiłam ten szampon razem z maską z tej firmy na jednej promocji w Rossmannie. Moje włosy po tym są bardzo sztywne i nic nie mogę z nimi zrobić. Tragedia! Nie polecam tego produktu.

Niezastąpiony!

Używam tego szamponu razem z maską od kilku miesięcy. Poleciła mi te produkty znajoma jako pielęgnację po keratynowym prostowaniu włosów. Jestem zachwycona! Czarna, wysoka butelka z pompką bardzo ładnie prezentuje się w łazience i jest wygodna w użytkowaniu. Szampon robi to co powinien - myje , nie powoduje przetłuszczania - myję nim włosy co drugi dzień, tak jak wcześniej innymi szamponami. Zapach ma faktycznie trochę dziwny, ale nie przeszkadza mi to zupełnie :) Szkoda tylko, że nie jest tańszy... muszę polować na promocje.

mniej niż zero

Włosy po umyciu tym szamponem to była istna tragedia - intensywny zapach - na początku mi się podobał, ale potem stał się drażniący. Włosy nie układały się - każdy był w swoją stronę. Szybko przetłuszcza,ł włosy, a ja myje codziennie.
Nie polecam. Zostało mi większość butelki i nie mam co z tym zrobić.

Używam tego produktu od: parę miesiećy temu
Ilość zużytych opakowań: zero

przetłuszczacz

Nie wiem jak na grubych włosach, ale jak ktos ma cienkie to serdecznie odradzam, włosy po pierwszym umyciu i drugim sa ok, ale on tak jakby miał problem ze spłukaniem i wlosy wygladaja na tłuste....

Używam tego produktu od: 1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań: pół

Szampon oczywiście upolowany na promocji, długo się wahałam czy skusić się na niego, ale po przeczytaniu etykiety gdzie producent zachwala, że szampon nie zawiera SLS skusiłam się chociaż miałam obawy co do keratyny. No i zaraz po powrocie zabrałam się do testowania, oczywiście minęło trochę czasu i mogę coś nieco napisać na jego temat.

Po pierwsze:
Spora butelka, która starcza na bardzo długo oraz wygodna pompka ułatwiająca dozowanie szamponu

Po drugie:
Zapach delikatny, przyjemny i długo utrzymuje się na włosach

Po trzecie:
Brak siarczanów nie wywołuje żadnego swędzenia czy uczulenia skóry głowy, co dla mnie jest istotne, gdyż przy używaniu szamponów innych marek miałam takie nieprzyjemności bardzo często.

Po czwarte:
Po umyciu moje włosy stały się bardziej miękkie, delikatne no ale zbyt puszyste, co przy mojej długości włosów do ramion nie jest to na plus:(. Jednak gdy włosy myła tym szamponem moja siostra, która ma włosy długie do pasa nie było już efektu puszenia, a włosy stały się gładkie i aksamitne w dotyku. Więc widać, że nie dla wszystkich długości włosów ten szampon się nadaje. Aczkolwiek nie jest to problem.

Po piąte:
Cena, no w regularnej cenie trochę drogo, warto na niego polować na promocjach:)

Po szóste:
Zawartość keratyny sprawiła, że włosy stały się bardziej silniejsze, nie łamią się, nie wypadają ( a z tym miałam spory problem)

Ogólnie rzecz biorąc warto go wypróbować, zwłaszcza polecam osobom mającym problem z uczuleniem na SLS.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Całkiem przyjemny produkt

Bardzo przyjemny zapach szamponu, fajna kremowa konsystencja. Dobrze się pieni, właściwości myjące pozostawiam bez zastrzeżeń. Butelka poręczna dzięki wygodnemu podajnikowi na pompkę.
Kolejny plus za dostepność - można dostać w każdym Rossmanie.
I plus za cenę - jak na taką ilość szamponu nie jest wygórowana.
Co do właściwości odbudowujących włosy - nie zauważyłam ich jakoś specjalnie. Faktycznie szampon w połączeniu z maską ładnie nabłyszcza włosy, ale nie są mocniejsze.
Może to kwestia za krótkiego używania produktów. Póki co uznaję produkt za przyjemny i godny przetestowania.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia pierwszego