Mama Mio, The Tummy Rub Butter (Krem uelastyczniający skórę brzucha bogaty w omega)

Mama Mio Krem uelastyczniający skórę brzucha bogaty w omega zapobiega rozstępom dzięki zawartości w kremie mieszanki olejków Bio zawartej w bazie masła Shea Bio. Badania kliniczne dowiodły, że Omega pomagają poprawić elastyczność skóry oraz budowę jej komórek, dzięki czemu lepiej radzi sobie z rozciąganiem i powrotem do dawnej kondycji.

krem
w słoiku
>100ml

Bardzo dobry

Swietny krem ktoremu chyba nic nie mozna zarzucic , procz moze ceny chociaz wszystkie te preparaty ciazowe sa po prostu drogie :(
Bardzo gesty o troche chemicznym cytrynowym zapachu-zapach mnie nie urzekl ale dzialanie i owszem. Nie mam duzych tendencji do rozstepow ale boje sie ich jak kazda kobieta.
Smaruje nim brzucj , piersi oraz wewnatrz ud-tam mam sklonnosc do rozstepow. Jak do tej pory jestem milo zaskoczona. Nie pojawily sie zadne rozstepy a jestem juz w polowie ciazy.
Najwieksza zaleta jest jednak wydajnosc! Uzywam od ponad 2 miesiecy i jeszcze mam na jakies 2 tyg wiec jak dla mnie jest on bardzo wydajny.
Ewentualne swedzenie po posmarowaniu tym kremem znika od razu.
Nie palmi ubran, szybko sie wchlania-kupie kolejne opakowanie na 100%
Cena ok 23 euro

pięknie pachnie :)

Krem ujędrniający skórę brzucha Mama Mio to gęsty i cudnie pachnący krem,pachnie kwiatowo-pudrowo.Skóra po nasmarowaniu jest gładka,miękka,jędrna.Niestety nie potrafię powiedzieć czy ujędrnia brzuch-mojemu nic nie brakuje,nie mam rozstępów,a krem dostałam w prezencie i z chęcią używam :) Samo używanie jest bardzo ok,ale czy działa,musiałybyście same sprawdzić...

Ilość zużytych opakowań: 30 ml,mała tubka miniaturka