C-Thru, Lime Magic EDT

C-Thru, Lime Magic EDT

Sprawdź ceny produktu

Zapach otwiera nuta osłodzonej zielonej herbaty z odrobiną cytryny oraz bergamotki. Akord serca to idealna kombinacja płatków róży oraz jaśminu, a całość dopełnia baza złożona z białego piżma oraz paczuli.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: zielona herbata, cytryna, bergamotka
nuta serca: róża, jaśmin
nuta bazy: piżmo, paczula

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Super

Świeży zapach, przywołuje lato nawet zimą. Lekki, owocowy, chyba mój ulubiony! Trwałość dość średnia, niezbyt długo utrzymuje się na skórze, ale przy tej cenie jest to do wybaczenia. Często do niego wracam, nawet zimą.

Świeży, cytrusowy zapach

Wodę toaletową kupiłam w zestawie z dezodorantem na wyprzedaży poświątecznej w cenie 15 zł! Zapach jest bardzo świeży z mocno wyczuwalnymi nutami cytrusowymi. Na mojej skórze utrzymywał się około 5h więc nie jest jakoś bardzo trwały, ale nie jest to też woda perfumowana dlatego uważam, że to i tak dobry czas. Produkt miałam o pojemności 30ml więc można go mieć zawsze przy sobie, gdyż nie zajmuje za dużo miejsca. Jedyny minus to dla mnie nakrętka/ korek, która łatwo się niszczy. Spadła mi kiedyś na ziemię i niestety troszkę się ukruszyła, przez co nie trzymała się już dobrze buteleczki.

Przyjemny i lekki

Wodę toaletową dostałam w prezencie. Okazała się dostatecznie dobra i świeża na lato - zapach nie drażni, utrzymuje się przez kilka godzin, cytrusowe nuty wpasowują się w letnią duchotę.

U-WIEL-BIAM!

Ogólnie wolę duszące, ciężkie zapachy, ale to wyjątek. Po prostu kocham ten zapach! Idealny! Świeżość i radość w mgiełce. Najlepszy na lato i wiosnę, aczkolwiek i tak używam go cały rok. Jedyny minus to totalny brak trwałości, a przez to szybko się kończy. Mi to jednak nie przeszkadza i tak będę go kupowała :)

Uwielbiam

Pokochałam od pierwszego psiknięcia,cudny orzeźwiając zapach na lato oraz na co dzień,poręczne opakowanie,utrzymujesię dośc długo jak na taką cene czyli podwojna radośc,polecam !

Kocham ten zapach :)

Plusy ( + )
- limonkowo - orzeźwiający zapach
- słodka butelka z kuleczkami która całkowicie do mnie przemawia
- nie podrażnia
- w Biedronce to cudo kosztuje 20 zł :)

Minusy ( - )
- nie są wielowymiarowe
- krótko się utrzymują
- irytująca nakrętka :/

Piękny zapach.

Zapach jest dość ciekawy. W pierwszej chwili dość słodki,potem zamienia się w orzeźwiający,świeży.Trzeba go koniecznie trochę ponosić na skórze,żeby sprawdzić jak będzie się zmieniał i czy nam się to podoba. Dla mnie to zapach ,który bardzo przypomina lato. Jeden z ciekawszych ,które wypuściło CThru :)Myślę,że to zapach dla kobiet,które lubią świeże,owocowo kwiatowe nuty) Jak najbardziej polecam:P

cytryna

Nie podobał mi się ten zapach. Zdecydowanie za bardzo kojarzył mi się ze zgniłymi cytrusami. Takim ałym stoiskiem. Używałam w lecie i uważam, że jest to najlepsza pora roku dla tego zapachu. Utrzymuje się dosyć krótko i szybko się kończy. Na szczęście. Nic specjalnego.

Podoba mi się!

Zapach C-Thru lime magic jest przepiękny, cytusowy słodko-kwaśny, bardzo mi sie podoba. Jednak myśle, że za taką cenę można kupić równie pięknie pachnące psikadło :P i to o lepszej wydajności. Zapach u mnie utrzymuje się bardzo krótko ok. 3h . A żeby był wogóle wyczuwalny trzeba bardzo dużo napsikać nim. Doskonaly na lato, odswieżający i orzeźwiający.

W sam raz dla nastolatki.

Można powiedzieć, że kupiłam wodę przez przypadek, wybór musiał być szybki, więc nie miałam czasu na czytanie recenzji - zdałam się tylko na własny nos ;)
Zapach jest świeży, jakby słodko-kwaśny, w sam raz na ciepłe, wiosenne dni dla nastolatek - tak, jak lubię. Nie będę się nad tym szczególnie rozwodzić, bo zapach każdy musi zweryfikować sam. Powiem tylko, że rodzince i chłopakowi się spodobał ;)
Jeśli chodzi o trwałość, jak na wodę toaletową jest dobra, wytrzymuje kilka godzin. Buteleczka przyjemna dla oka, cena niewygórowana, wydajność jest przeciętna. Wkurza mnie tylko zatyczka, która kompletnie się nie trzyma - było tak w obu wodach, które miałam.

Pachnie latem

Wszystko co związane z tym zapachem kojarzy mi się z latem - jest orzeźwiający, cytrusowo-kwiatowy, ciepły. Idealny na słoneczne dni. Opakowanie jest w intensywnych kolorach, co dodatkowo pobudza zmysły. Wady są dwie - a mianowicie krótko utrzymuje się na skórze jak i ubraniach. Minusem jest też to, że w nowych, mniejszych opakowaniach perfumy C-thru potrafią dosłownie wyparować w jeden dzień. Sama trzymam go w plastikowej ,,buteleczce'' , zobaczymy na ile to pomoże. Uważam też, że jak na tak mały i niezbyt prestiżowy perfum cena jest zdecydowanie za wysoka.

Bardzo przyjemny

Zapach bardzo przyjemny, swieży, delikatny. Czegos takiego zawsze szukalam :) Uzywalam swego czasu dezodorantow C-THRU i nigdy mnie nie zawiodly, tak jest i tym razem. Nie utrzymuje sie długo ale to woda toaletowa wiec nie bede narzekała :) Cena bardzo przystepna jak na polskie realia. Czemu jest tyle negatywnych opinii nie mam pojecia, ale kazdy ma inny gust i swoj zapach xD i przede wszystkim POLECAM

Używam tego produktu od: Tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka 30ml