C-Thru, Lime Magic EDT

C-Thru, Lime Magic EDT

Zapach otwiera nuta osłodzonej zielonej herbaty z odrobiną cytryny oraz bergamotki. Akord serca to idealna kombinacja płatków róży oraz jaśminu, a całość dopełnia baza złożona z białego piżma oraz paczuli.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: zielona herbata, cytryna, bergamotka
nuta serca: róża, jaśmin
nuta bazy: piżmo, paczula

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

U-WIEL-BIAM!

Ogólnie wolę duszące, ciężkie zapachy, ale to wyjątek. Po prostu kocham ten zapach! Idealny! Świeżość i radość w mgiełce. Najlepszy na lato i wiosnę, aczkolwiek i tak używam go cały rok. Jedyny minus to totalny brak trwałości, a przez to szybko się kończy. Mi to jednak nie przeszkadza i tak będę go kupowała :)

Uwielbiam

Pokochałam od pierwszego psiknięcia,cudny orzeźwiając zapach na lato oraz na co dzień,poręczne opakowanie,utrzymujesię dośc długo jak na taką cene czyli podwojna radośc,polecam !

Kocham ten zapach :)

Plusy ( + )
- limonkowo - orzeźwiający zapach
- słodka butelka z kuleczkami która całkowicie do mnie przemawia
- nie podrażnia
- w Biedronce to cudo kosztuje 20 zł :)

Minusy ( - )
- nie są wielowymiarowe
- krótko się utrzymują
- irytująca nakrętka :/

Piękny zapach.

Zapach jest dość ciekawy. W pierwszej chwili dość słodki,potem zamienia się w orzeźwiający,świeży.Trzeba go koniecznie trochę ponosić na skórze,żeby sprawdzić jak będzie się zmieniał i czy nam się to podoba. Dla mnie to zapach ,który bardzo przypomina lato. Jeden z ciekawszych ,które wypuściło CThru :)Myślę,że to zapach dla kobiet,które lubią świeże,owocowo kwiatowe nuty) Jak najbardziej polecam:P

cytryna

Nie podobał mi się ten zapach. Zdecydowanie za bardzo kojarzył mi się ze zgniłymi cytrusami. Takim ałym stoiskiem. Używałam w lecie i uważam, że jest to najlepsza pora roku dla tego zapachu. Utrzymuje się dosyć krótko i szybko się kończy. Na szczęście. Nic specjalnego.

Podoba mi się!

Zapach C-Thru lime magic jest przepiękny, cytusowy słodko-kwaśny, bardzo mi sie podoba. Jednak myśle, że za taką cenę można kupić równie pięknie pachnące psikadło :P i to o lepszej wydajności. Zapach u mnie utrzymuje się bardzo krótko ok. 3h . A żeby był wogóle wyczuwalny trzeba bardzo dużo napsikać nim. Doskonaly na lato, odswieżający i orzeźwiający.

W sam raz dla nastolatki.

Można powiedzieć, że kupiłam wodę przez przypadek, wybór musiał być szybki, więc nie miałam czasu na czytanie recenzji - zdałam się tylko na własny nos ;)
Zapach jest świeży, jakby słodko-kwaśny, w sam raz na ciepłe, wiosenne dni dla nastolatek - tak, jak lubię. Nie będę się nad tym szczególnie rozwodzić, bo zapach każdy musi zweryfikować sam. Powiem tylko, że rodzince i chłopakowi się spodobał ;)
Jeśli chodzi o trwałość, jak na wodę toaletową jest dobra, wytrzymuje kilka godzin. Buteleczka przyjemna dla oka, cena niewygórowana, wydajność jest przeciętna. Wkurza mnie tylko zatyczka, która kompletnie się nie trzyma - było tak w obu wodach, które miałam.

Pachnie latem

Wszystko co związane z tym zapachem kojarzy mi się z latem - jest orzeźwiający, cytrusowo-kwiatowy, ciepły. Idealny na słoneczne dni. Opakowanie jest w intensywnych kolorach, co dodatkowo pobudza zmysły. Wady są dwie - a mianowicie krótko utrzymuje się na skórze jak i ubraniach. Minusem jest też to, że w nowych, mniejszych opakowaniach perfumy C-thru potrafią dosłownie wyparować w jeden dzień. Sama trzymam go w plastikowej ,,buteleczce'' , zobaczymy na ile to pomoże. Uważam też, że jak na tak mały i niezbyt prestiżowy perfum cena jest zdecydowanie za wysoka.

Bardzo przyjemny

Zapach bardzo przyjemny, swieży, delikatny. Czegos takiego zawsze szukalam :) Uzywalam swego czasu dezodorantow C-THRU i nigdy mnie nie zawiodly, tak jest i tym razem. Nie utrzymuje sie długo ale to woda toaletowa wiec nie bede narzekała :) Cena bardzo przystepna jak na polskie realia. Czemu jest tyle negatywnych opinii nie mam pojecia, ale kazdy ma inny gust i swoj zapach xD i przede wszystkim POLECAM

Używam tego produktu od: Tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka 30ml

odświeżacz do toalet

Kwitnący romans z C-Thru Charming zachęcił mnie do testów innych zapachów tej firmy. Bynajmniej nie jest to eliksir młodzieńczej energii i witalności. Zaraz po psiknięciu jest ostry, bardzo cytrynowy, płaski i nieprzyjemny. Zupełnie jak cytrynowe kostki do sedesu albo płyn do mycia kabin prysznicowych. Po kilkunastu minutach trochę się wysładza i zaczyna mdlić. Całe szczęście potem szybko ulatuje i pozostawia jedynie lekki, limonkowo-cukrowy niesmak. Nie polecam i na pewno nigdy nie kupię.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

dla mnie zapach jest piekny

zaskoczona jestem tak niegatywnymi opiniami na temat tego zapachu. Mnie osobiscie bardzo sie podoba, idlugo utrzymuje sie na moich ubraniach, troche slodki a troche kwiatowy zapach, ktory kojarzy mi sie z latem. Bardzo lubie perfumy C-thru bo nie sa az tak dorgie i dlugo sie utrzymuja i w tym przypadku jest tak samo.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 duza

Przyjemniaczek

Zakupiłam ponieważ posiada taką samą nutę zapachową jak mój ukochany Angel eu Demon Le Secret.Jest takim tańszym zamiennikim.Minus za trwałość-na ciele 3-4h.