Pantene, Pro-V, Defined Curls, Mousse (Podkreślone loki i fale, Pianka do włosów)

Pianka do włosów Podkreślone Loki i Fale perfekcyjnie podkreśla loki i fale na cały dzień. Zamienia niesforne fale w pięknie podkreślone i sprężyste loki. Pomaga chronić loki przed puszeniem się w ciągu dnia. Pozostawia włosy lśniące. Zaawansowana formuła Pantene Pro-V.

Obecnie ulubiony stylizator

Moje fale 2B bardzo polubiły tę piankę! Stosuję ją na mokre, ociekające włosy, ugniatam je, robię plopping i idę spać. Rano fale są pięknie zdefiniowane, tworzą się sucharki, które łatwo mi się odgniata, a efekt utrzymuję się naprawdę długo. Do tego pianka ma przyjazny skład dla dziewczyn stosujących metodę cg. Polecam :)

Ulubiony stylizator

Szukałam fajnego stylizatora do loków. Próbowałam kremu, żelu, ale przy żadnej formie nie byłam tak zadowolona jak przy piance.
Może nie jest idealna, ale bardzo łatwo się z nią pracuje i efekt jaki otrzymuję, jest lepszy niż przy użyciu kremu/żelu, dlatego z chęcią po nią sięgam.

Ma piękny zapach, który umila aplikację. Fajne opakowanie, świetną konsystencję - wychodzi bardzo puszysta piana, jednak dosyć "zbita" (nie jest to lekka pianka, ale dla mnie to plus, bo dzięki temu lepiej podkreśla loki).

Utrzymuje skręt przez kilka dni. Dokładałam ją też na suche włosy i ładnie ujarzmiła puch, bez obciążenia. Jednak warto uważać przy nakładaniu na mokre włosy, popróbować jaka ilość odpowiada - gdy się nałoży zbyt dużo to nie wygląda źle, natomiast w dotyku włosy mogą być trochę zbyt sztywne.

Jednak póki co, mój ulubiony stylizator.

Przyjemna

Mam delikatne fale, 2A w stronę 2B. Mało jaki stylizator wytrzymuje po wyjściu na zewnątrz. To moja pierwsza przetestowana pianka i spisuje się naprawdę fajnie. Nakładam ją na mocno ociekające wodą włosy, delikatnie ugniatam rękoma, a później bawełnianą koszulką. Po wyschnięciu robią mi się takie suche strąki, które odgniatam już na sucho z odrobiną olejku. Fale robią się miękkie i ładnie zbite. Polecam.

Dość fajny kosmetyk

Pianki używam na zmianę z innym kosmetykiem do stylizacji loków. Dużym plusem pianki jest to, ze nie skleja włosów, nie zostawia tłustych strąków. Włosy są lekkie, miłe w dotyku oraz idealnie skręcone. Pianka pachnie obłędnie(co z resztą jest wielkim plusem kosmetyków Pantene). Zapach długo utrzymuje się na włosach. Średnio wydajna, ale cena ok 15zł nie jest wygórowana.

Nic nadzwyczajnego

Jestem troszkę zawiedziona, pianka nie jest taka rewelacyjna jak się spodziewałam. Niby podkreśla lekko loki, ale zdecydowanie mniej niż inne pianki, które wcale nawet nie są przeznaczone do loków! Zapach ładny, ale na włosach pachnie już mniej. Nie ma typowego działania pianki, włosy są lekko falowane, co mnie dziwi, bo ja i bez pianki mam loki... dziwna sprawa. Cena średnia, ale ja ją kupiłam w promocji. No nic, już nie kupię, może nada się dla kogoś, kto ma fale?
Nakładam bardzo dużo pianki, na całe włosy i po każdym myciu, więc u mnie te produkty są średnio wydajne. 1 opakowanie wystarczyło mi na 3 tygodnie.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań