Pantene, Pro-V, Style & Protect, Mousse (Stylizacja i Ochrona, Bardzo mocno utrwalająca pianka do włosów)

Pianka do włosów Stylizacja i Ochrona pomaga super mocno utrwalić fryzurę a także zapewnić codzienną ochronę włosów, by wyglądały zdrowo i chronić włosy przed gorącym powietrzem i uszkodzeniami wynikającymi ze szczotkowania. Zaawansowana formuła Pantene PRO-V: Pianka do włosów Stylizacja i Ochrona z odżywczym kompleksem Nourishing zapewnia włosom super mocne utrwalenie i jednocześnie pomaga chronić włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi szczotkowaniem lub stylizacją na gorąco.

termoochronne, utrwalające
zapachowa
w butelce
Struktura
lekkie
Utrwalenie
mocne

Rewelacyjne utrwalenie

To muszę przyznać że ta pianka naprawdę potrafi utrwalić włosy. Niewielkie opakowania a taka moc. Świetna , naprawdę mocno utrwala . Kupiłam ją w Super Pharm bo potrzebowałam pianki od zaraz żeby szybko utrwalić włosy przed deszczem i efekt naprawdę mnie zaskoczył. Włosy bardzo szybko zrobiły się podatne na piankę i w momencie były utrwalone .
Dodatkowo nawet ładnie pachnie i nie odrzuca wonią alkoholu albo amoniaku .
Nie podrażnia tez skóry głowy , nie dostałam od niej łupieżu wiec czego chcieć więcej .
Wygodna aplikacja powoduje że pianka łatwo pod ciśnieniem wydobywa się z butli.
W czasie kąpieli łatwo się zmywa i jestem z niej zadowolona .
Dobrze sprawdza się tez przy lokach i trwałej , pożyczałam mamie aby utrwaliła fryzurę i była zachwycona .

Rewelacja!

To jest moja pianka idealna, od kiedy ją odkryłam to już wiem, że na sto procent nie kupię żadnej innej, moje włosy jeszcze nigdy nie były aż tak skręcone! Cena jest trochę duża, ale mnie udaje się ją kupować w promocji. Zapach super z opakowania, na włosach pachnie trochę mniej. Niektórym może nie podobać się efekt, ponieważ włosy nawet jak wyschną to są lekko sklejone, wyglądają jak mokra włoszka, ale dla mnie taki efekt to bomba, wreszcie jakiś kosmetyk, który konkretnie podkreśla moje włosy!
Używam bardzo dużo pianki na całe włosy i po każdym myciu, więc pewnie moje zużycie jest o wiele większe niż u innych, 1 opakowanie wystarcza mi na 3 tygodnie.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań