Ecolab, Szampon uspokajający do wrażliwej skóry głowy

Ecolab, Szampon uspokajający do wrażliwej skóry głowy

Składniki aktywne szamponu uspokajającego Ecolab:
- Olejek jojoba i ekstrakt z hibiskusa - regenerują uszkodzone włosy. Odżywiają wzmacniają i chornią przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych
- Ekstrakt z aloesu - posiada nawilżające i łagodzące właściwości. Stymuluje procesy naturalnej regeneracji,zapewnia optymalny poziom nawliżenia.
- Ekstrakt z malwy - posiada antyoksydacyjne i zmiękczające działanie. Sprawia, że skóra staje się mniej wrażliwa na niekorzystne czynniki.
Szampon uspokajający Ecolab:nie zawiera: SLS, SLES, silikonów, parabenów, syntetycznych barwników i konserwantów.

Fajny nawilzacz

Bardzo dobry szampon nawilżający.
Nie wiem jak z ukojeniem skóry glowy, bo kupuje kosmetyki po składach, a nie obietnicach producenta. Nie potrzebowałam takiego działania, wiec go nie oceniam. W każdym razie mojego skalpu nie podraznil.
Jest to jeden z niewielu szamponow, którego mogę używać przez kilka tygodni non stop bez zamiennikow. Mam niskoporowate, zdrowe, niefarbowane wlosy i u mnie sprawsza się super.
Ma ziołowy zapach, który zostaje na włosach, mniej więcej do połowy dnia.

Nie uspokaja

Skusił mnie słowami "kojący dla skóry głowy" w opisie i składem.
Niestety w moim przypadku nie ukoił skalpu, ale drastycznie pogorszył jego stan. Widać moja głowa nie lubi, aż takiej ilości ziół do mycia, bo z każdym użyciem uczucie swędzenia i pieczenia narastało.
Dla skóry jest bezlitosny, ale włosy po nim są lśniące, lekkie i miękkie w dotyku. Nie puszy ich, a końcówki nie odstają. Jest też bardzo wydajny, aktualnie próbuje go zużyć do mycia ciała i nie chce się skończyć.

Przyzwoity produkt, ale nie dla delikatnej skóry.

Dobry na co dzień

Kiedy zaczęłam go używać, miałam wrażenie, że nie domywa włosów. Były wiecznie jakieś smętne i oklapnięte. Później stał się dobrym szamponem na co dzień. Jest bardzo delikatny, w składzie wysoko ekstrakt z aloesu, więc powinien się sprawdzić przy wrażliwej skórze głowy. Bardzo wydajny, pod koniec chciałam go szybko zużyć, żeby przetestować inny EcoLab, a końca nie było widać. Zapach bardzo delikatny, nie drażniący.

WŁOSY lokówka

Bardzo dobry szampon

Naprawdę bardzo dobry szampon, to pisze już na początku. Nie podrażnia, ładnie domywa włosy i skórę, jest bardzo delikatny i miły w użyciu, skóra głowy nie swędzi, a włosy są miłe w dotyku w dodatku błyszczące. Szampon ma bardzo ładny delikatny zapach, na włosach czuć go delikatnie po wysuszeniu ale mi, to nie przeszkadza. Bardzo wydajny, w miarę dobrze się pieni.

Bardzo dobry szampon

Produkt ma działanie kojące, polecam dla osób mających problemy z podrażnioną, swędzącą skórą głowy po stosowaniu mocnych szamponów.

Mam włosy przetłuszczające się, używając kosmetyków dedykowanych takim włosom nabawiłam się problemów ze skórą głowy. Ten szampon nie wpływa pozytywnie na produkcję sebum - producent zresztą nic takiego nie obiecuje. Jest to po prostu delikatny i bardzo dobrze pieniący się szampon (co jest niestety rzadkością w szamponach bez mocnych detergentów).

Po kilkukrotnym zastosowaniu skóra przestała mnie swędzieć i być "ściągnięta", co więcej włosy są nawilżone ale nie tłuste, nie niszczą się pod wpływem mycia (zostawiam szampon czasami na 2-3 minuty), bardzo dobrze się rozczesują. Świetnie zmywa oleje przy jednokrotnej aplikacji, należy go po prostu dobrze spienić.
To wszystko sprawia, że jest to mój KWC i będę go kupować regularnie :)

Używam tego produktu od: 2 mies

Nie zawiodłam się!

Przez większą część roku mam problemy z przesuszeniem włosów, głównie ze względu na codzienne mycie, twardą miejską wodę i źle doprane szampony. Kosmetyk zainteresował mnie ze względu na naturalny skład: łagodne detergenty i wyciągi roślinne. Na szczęście nie pomyliła się i szampon spisywał się świetnie. Szampon jest prawie przezroczysty, gęsty, ma przyjemny świeży zapach.

+dobrze myje włosy i nawet się nieźle pieni
+nie obciążą i nie przyspiesza przetłuszczania
+nie przesusza włosów
+daje efekt miękkich, gładkich, puszystych włosów
+nie plącze
+wydajny

Nie jestem w stanie stwierdzić czy ma kojące właściwości dla skóry głowy, bo nie mam z tym problemów. Dodatkową zaletą jest wygodna nakrętka z otwieraniem na klik i estetyczna szata graficzna. W kolejce już czekają inne szampony tej marki to wypróbowania.

Używam tego produktu od: lipca 2015
Ilość zużytych opakowań: 1x250ml