Ecolab, Balsam odżywczy do włosów osłabionych i łamliwych

Ecolab, Balsam odżywczy do włosów osłabionych i łamliwych

Składniki aktywne balsamu odżywczego Ecolab:
- Olejek jojoba, olej z kiełków pszenicy i ekstrakt z hibiskusa - regenerują uszkodzone włosy. Odżywiają wzmacniają i chornią przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.
- Olej awokado - odżywia włosy i wzmacnia cebulki włosowe, nadaje naturalny blask i elastyczność
- Organiczny ekstrakt ylang ylang - normalizuje gospodarkę wodno-lipidową skóry głowy. Nawilża, sprawia, że włosy stają się miękkie i łatwe w układaniu
- Olej jojoba - pokrywa włosy ochronną warstwą chroniąc je przed szkodliwymi czynnikami i zatrzymując wodę w głębokich warstwach włosa
Balsamu odżywczy Ecolab nie zawiera: SLS, SLES, silikonów, parabenów, syntetycznych barwników i konserwantów.

Odkrycie roku!

Kupiony w lokalnej ekodrogerii - nie znałam wcześniej tego produktu.

Hit! Balsam wspaniale regeneruje moje mocno przesuszone rozjaśnianiem włosy, a nie radziły sobie z tym odżywki drogeryjne. Jest lekko dociążający, co mi było bardzo potrzebne. Wyraźnie i widocznie nawilża. Dobrze się nakłada i dobrze spłukuje. Ma naprawdę dobry skład, bez parabenów i SLSów.

Bardzo, bardzo dobry produkt

Jestem posiadaczką długich włosów, wysokoporowatych, suchych. Odżywka na moich włosach sprawdza się w 100%. Sprawia, że moje włosy są wygładzone, dobrze się rozczesują, są dociążone, wyglądają na zdrowe, są błyszczące, lepiej się układają. Zdecydowanie mniej się puszą. Zapach jest dość świeży, delikatnie słodki, przyjemny. Jest bardzo wydajna. Jest dość gęsta i nie spływa z włosów.
Na duży plus także opakowanie, dzięki któremu bardzo łatwo dozuje się odpowiednią ilość.
Zużyłam już około 4 opakowania i będę dalej stosować. Jeden z lepszych produktów do włosów jaki miałam okazję używać :)

Jedna z lepszych odżywek

Pachnie nieziemsko i przy tym naturalnie. Taki słodki średnio intensywny zapach. Nadaje się do włosów cienkich, wysokoporowatych. Efekt jest naprawdę dobry. Włosy po wysuszeniu są miekkie i nawilżone. Konsystencja budyniu, nie za gęsty, nie za leisty

Zalety
+ zapach
+ nawilżanie
+ nie obciąza włosów
+ dość wydajny
+ wygodne i ładnie zaprojektowane opakowanie
+ cena
+ naturalny skład

Wady
- dostępność

Ja kupiłam go całkiem przypadkowo w carrefourze za ok 25 zł.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jednoo

Drobne fale bez karbownicy KROK PO KROKU

Lekko i naturalnie

Zdecydowanie zgadzam się z poprzednią recenzentka co do tego kosmetyku. Ma bardzo podobne działanie jak balsam normalizujący, z tej serii, który niedawno recenzowałam. Balsam to raczej zwodnicza nazwa, dla mnie to lekka odżywka o słodkim zapachu. Konsystencja jest gęsta, kremowa, ale nie tłusta.
+lekko nawilża
+nie powoduje obciążenia i przyklapu
+ułatwia rozczesywanie
+włosy ładnie naturalnie wyglądają
+świetny skład nauralne składniki na początku!

Kosmetyki marki Ecolab są moim tegorocznym odkryciem w dziedzinie pielęgnacjii włosów i swietnie się wpisują w moją pielęgnację.

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy z przerwą
Ilość zużytych opakowań: 1x200ml

kocham!

dla jasności mam długie, delikatnie rozjaśniane na końcach, gęste, średniej grubości i wysokoporowate (w kierunku średnio-) włosy

ze wszystkich olejków jakie dotychczas dane mi było stosować ukochały sobie olejek z awokado.
właściwie jeżeli w odżywce czy masce w składzie go mogę znaleźć, jest duża szansa, że się polubimy.

Ale ten balsam przebija wszystkie inne!

+ włosy nawet po wysuszeniu suszarką są gładkie i lśniące jak po wyjściu od fryzjera
+ zapach!!
+ świetna konsystencja, która nie spływa z dłoni ani nie jest toporna. coś jakby krem
+ pompka w opakowaniu! genialne! niemalże do samego końca można zużyć kosmetyk, później wystarczy dolać odrobinkę wody i wylać z buteleczki - ostatnia porcja
+ jak na cudo do włosów cena też jest ok, a dosyć często widzę tę linię w promocji

- ja nie zauważyłam żadnych minusów, ale to indywidualna kwestia włosów

zdecydowanie kupię ponownie!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 skońćzone