Christian Dior, Diorshow Lash Extension Effect Volume Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs (nowa wersja))

W 2015 roku marka Dior wypuściła ulepszoną mascarę Diorshow - Lash Extension Effect Volume Mascara.
Formuła tuszu do rzęs Diorshow Lash Extension Effect Volume Mascara jest wzbogacona w mikrowłókna optycznie zagęszczające każdą rzęsę oraz pielęgnujące ją. Efekt przedłużenia rzęs.
System zamykania - Air - Lock zapobiega kontaktowi tuszu z powietrzem przy każdym otwarciu przez co tusz nie wysycha, ale zachowuje świeżość dzień po dniu.

nie fajny!!!!!!!!!!

tusz nie robił nic specjalnego wysycha na rzęsach obsypuje sie i szczypie w oczy , gruba szczoteczka wieksza od oka ., , / mocno przereklamowany. maziaja, pod koniec dnia już widać czarne odbitki pod oczami.

Po prostu Dior

Historia tuszu, jak trafił do mnie: Mama dostała tusz, okazało się, że szybko wysechł mimo nieczęstego używania, więc zamieszkał na dnie toaletki. Podebrałam go, dodałam olejku z pestek moreli i używam.
PLUSY:
ładna czerń - naturalna, nie jest sztuczna,
wygodna szczoteczka -łapie wszystkie rzęsy, nie muszę się bawić w poprawki,
poczucie 'luksusu' - w końcu to Dior, nie?,
nie podrażnia oczu, a większość tuszy powoduje u mnie puchnięcie,
dłuuugie rzęsy i ładnie podkręcone

MINUSY:
Mamie wysechł bardzo szybko,
musiałam go 'reanimować' dodając olejek i dopiero wtedy mogłam go używać,
nie pogrubia - wydłuża, ładnie rozczesuje, ale nie ma efektu pogrubienia ani trochę.
cena

Prawda jest taka, że nigdy bym go nie kupiła dla siebie, zwłaszcza po tym, jak szybko wysycha. Teraz mnie cieszy tylko to, że dzięki olejkowi dodatkowo pielęgnuje rzęsy.

mimo wad zostanę przy nim

Chyba już od 10 lat się miotam w sprawie tuszu - od takich egzemplarzy za złotych 10 do tych za ponad 100. Generalnie w ramach moim "badań" zidentyfikowałam 2 główne problemy: trwałość i efekt po pomalowaniu.
Ciężko znaleźć tusz, który jednocześnie spełnia oba kryteria - zazwyczaj mamy super efekt i panda\osypywanie, albo na odwrót - trzyma się jak beton, ale wygląda tanio i wulgarnie.

Przetestowałam wszystkie diorshow i jego poprzednia wersja została moim faworytem ze względu na trwałość właśnie i efekt, jakiego szukałam - pierzaste, naturalnie wyglądające rzęsy - taki idealny wachlarzyk. I druga cecha, rzadziej spotykana - możliwość dowolnego dokładania warstwa bez efektu polepionych, tandetnych rzęs.
Niestety, poprzednim został zastąpiony wersją lepszą, która ma się jedynie różnić tym, że będzie wolniej wysychać w butelce. Serio? Bo dla mnie różnić jest więcej:
1) opakowanie - zmiana na plus - stara wersja lubiła się po jakimś czasie nie dokręcać, tutaj tego problemu nie ma - o wiele wolniej brudzi się opakowanie\gwint\wlew to opakowania
2) szczoteczka - moim zdaniem zmiana na minus - jest mniej gęsta niż u poprzednika - w efekcie - rozczesuje pięknie i daje kontrolę, ale tylko do czasu jak tusz nie podeschnie - potem zaczyna zlepiać
3) konsystencja - moim zdaniem bardzo podobna, mniejszą ma tendencję do kruszenia i grudek niż poprzednia - zapach róży pozostał :D
4) wysychanie - może nieco wolniejsze, ale ten dusz do 6 miesięcy przy codziennym używaniu nie dociągnie niestety :(

Reasumując - bardzo podobny do poprzedniej wersji. Dla mnie ulubiony za trwałość i elegancki efekt, którego nie uzyskałam z żadnym tuszem poza HR feline (który robi pandę).

Małe rozczarowanie

Na początku ciezko przyzwyczaic sie do dosyc grubej szczoteczki, ale po kilku aplikacjach mozna ja polubic. Niestety producent obiecywał duza wydajnosc tuszu ,a tu rozczarowanie po trzech miesiacach tuz zaczał wysychac.
To była moja pierwsza i chyba ostatnia mascara diora. Wszystko fajnie na samym poczatku, a pozniej jest ciezki w nakładaniu.
Plusy
-przyjemny zapach
-pogrubia
-dosyc ladnie rozdziela rzesy

Minusy:
-szybko wysycha
-po pewnym czasie uzytkowania, ciezki w nalozeniu

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Jedno