Floslek, Revive Lashes (Stymulujące serum do rzęs)

Floslek, Revive Lashes (Stymulujące serum do rzęs)

Laboratorium Kosmetyczne Floslek przedstawia w 100% skuteczny i bezpieczny produkt, dzięki któremu rzęsy stają się dłuższe, grubsze, bardziej gęste i mocniejsze. Stymulujące serum do rzęs Revive Lashes gwarantuje spektakularne efekty dzięki unikalnemu kompleksowi składników Bimalalsh Complex (Bimatoprost + Widelash + ekstrakt ze świetlika lekarskiego) o potwierdzonych właściwościach wydłużających, zagęszczających i wzmacniających rzęsy i brwi. Bimatoprost przyśpiesza wzrost rzęs, hamuje ich wypadanie, wzmacnia i pogłębia kolor. Widelash wzmacnia włókno i mieszek włosa oraz odbudowuje jego strukturę. Ekstrakt ze świetlika lekarskiego działa przeciwzapalnie, zapobiega podrażnieniom, likwiduje obrzęki, a także przynosi ulgę i ukojenie. Stymulujące serum do rzęs Revive Lashes wydłuża rzęsy nawet o 57%*, zagęszcza i pogrubia. Pierwsze efekty są widoczne już po 3 tygodniach stosowania. Jednak dla uzyskania najlepszych rezultatów należy stosować serum raz dziennie (na noc) przez okres 8-12 tygodni.
Stymulujące serum do rzęs Floslek Revive Lashes zostało przebadane przez niezależne laboratoria badawcze. Polecany jest przez kosmetologów, okulistów i dermatologów. Efekty stosowania stymulującego serum do rzęs Revive Lashes zostały potwierdzone badaniami aparaturowymi oraz aplikacyjnymi na grupie 25 kobiet:
- wydłużenie rzęs u 76% badanych,
- zagęszczenie rzęs u 68% badanych,
- pogrubienie rzęs u 56% badanych,
- wzmocnienie rzęs u 84% badanych,
- stymulacja odrastania rzęs u 68% badanych,
- komfort precyzyjnej aplikacji u 88% badanych,
- satysfakcja z wydajności produktu u 92% badanych.
Produkt jest wyjątkowo wydajny, dostępny w niespotykanej na rynku dużej pojemności – 5 ml. Jedno opakowanie wystarcza na 3 miesiące codziennego stosowania.

10 – 50ml
stymulujące wzrost

Przecież to nie działa

Mialam juz kilka tych drozszych odzywek do rzes, takze mam porownanie. Skusilam sie na ta, bo mnie przekonaly dobre oceny. Po 2 misiacach codzisnnego uzyania nie widze efektow. Ani mi ta odzywka nie pomaga ani nie szkodzi. Na szczescie nie podraznia, co potrafily te drozsze. Wracam potulnie do XLash i koncze kombinowanie. Ta odzywka mi nie sluzy.

Rzęsy do nieba!

Zawiera magiczny bimatoprost zatem o efekt byłam spokojna już przed zakupem:) Ten magiczny składnik stosowany codziennie (rzetelnie dzień w dzień bez żadnego odpuszczania) na linię górnych rzęs spowodował ich zauważalny zarówno przeze mnie jak i otoczenie spektakularny wzrost. Pierwsze efekty po okolo 3 tygodniach stosowania, jednak im stosowałam dłużej tym rzęsy też były dłuższe. Cale pierwsze opakowanie zużyłam i byłam zadowolona z efektu mimo iż nie był on idaelany- rzęsy były dużo dłuższe, jednak wciąż rzadkie, a ich długość była jakby "nieregularna" tzn nie na wszystkie podziałał tak samo. Nie był to wachlarz z jakim wychodzi się z salonu kosmetycznego po doklejeniu sztucznych, ale dużo bardziej naturalny. Przy drugim opakowaniu rzęsy już nie rosły jak oszalałe- myślę, że musiały "odpocząć", gdyż po zastosowaniu po kilkomiesięcznej przerwie znowu byłam zadowolona z efektu. Aplikacja łatwa, przyjemna. Cena zachęcająca jak na kosmetyk z bimatoprostem- kopiłam z aptece za mniej niż 60 zl. Nie podrażnił mnie, ani nie uczulił.

Świetna

Skuszona pozytywnymi opiniami na temat serum i wysoką oceną zdecydowałam, że spróbuje sama ... i okazało się, że produkt jest naprawdę skuteczny . Jestem po 2 miesiącach kuracji i efekty już teraz są super :)

Rewelacja!

Zawsze miałam długie i gęste rzęsy, jednak w ubiegłym roku stwierdziłam, że potrzebują odżywienia. Próbowałam różnych odżywek ale dopiero ta przyniosła faktyczne efekty. Po 2 miesiącach stosowania moje rzęsy nie dość że wróciły do poprzedniego stanu to jeszcze stały się dłuższe, gęściejsze i mocniejsze. Nie wypadają tak często jak przedtem. Jestem zachwycona, bo wyglądają rewelacyjnie a ja czuję się wspaniale patrząc w lustro.
Dokładna aplikacja serum na początku sprawiała mi trochę trudność ale po kilku dniach nabrałam wprawy i udawało mi się nakładać według wskazówek producenta, a regularne stosowanie przyniosło efekty!
Znalazłam to serum w aptece internetowej w cenie 40zł i nie żałuję ani złotówki, bo używałam tańszych odżywek i nie przyniosły efektu, więc te 40 zł to były bardzo dobrze wydane pieniądze.

Rosną!!!

Miałam już różne preparaty do rzęs łącznie z Revitalash i L,biotica. Według mnie to serum działa najlepiej z nich. Daje szybkie efekty i nie podrażnia. Jestem zaskoczona bo nie kupowałam nigdy kosmetyków tej firmy. Jestem pozytywnie zaskoczona.

Jest ok

Serum dostałam w prezencie. Szczerze mówiąc to z moimi rzęsami i tak jest wszystko ok, więc ten produkt nie był mi jakoś wielce potrzebny, co nie zmienia faktu, że używam go, jednak nieregularnie, bo od czasu do czasu. Pomimo takiego stosowania i tak widzę różnicę. Faktycznie pobudza do wzrostu, włoski są lśniące, grubsze i ciemniejsze. Wzrostu nowych nie zauważyłam. Czasem powoduje bardzo delikatne szczypanie na powiece. Bardzo wydajny.

Idealna

dżywkę kupiłam pod koniec wakacji, zachęciła mnie niska cena i opinie o niej. Zaczęłam używać jej we wrześniu i już po kilku tygodniach zauważyłam, że moje rzęsy są znacznie dłuższe, gęstsze ale także pogrubione. Odżywka sprawiła, że moje rzęsy są ciemniejsze, bardziej błyszczące oraz nie wypadają mi jak wcześniej. Nie uczula ani nie podrażnia mnie. Używałam jej codziennie przez 3 miesiące, a teraz używam ok 3 razy w tygodniu, aby podtrzymywać efekt.

Wybawca

Po nieudanym eksperymencie z przedłużaniem rzęs, a raczej po nieudanym wyborze kosmetyczki, moje rzęsy wyglądały jak pobojowisko. W wielu miejscach miałam łyse placki, te rzęsy, które zostały były nierównej długości i w koszmarnej kondycji. Od razu poleciałam do apteki po odżywkę do rzęs,. Farmaceutka poleciła mi właśnie tę.
Po miesiącu już mogłam przestać doklejać kępki sztucznych rzęs, żeby wyjść do ludzi. Teraz mija drugi miesiąc stosowania produktu i efekty są dla mnie baaaardzo zadowalające.

Plusy:
+ działa! co najważniejsze
+ bardzo wydajna, starcza na długi czas
+ nie uczula, nie powoduje podrażnień

Minusy:
- szczypie w oko, gdy się do niego dostanie
- cena też nie jest zbyt niska ( w aptece stacjonarnej kupiłam za 57 zł)

Ale przymykam oko na minusy ze względu na działanie i wystawiam maksymalną ocenę. :)

Załączam zdjęcie rzęs przed kuracja i po 2 miesiącach.

Na tą chwilę rewelacja

Stosuję go dopiero 2 tygodnie, Szczerze mówiąc jakiekolwiek efekty spodziewałam się zobaczyć dopiero po miesiącu... Ale zaskoczył mnie pozytywnie po 1,5 tygodnia codziennego stosowania (czasami 2 razy dziennie :D) wyraźnie moje rzęsy się zagęściły. Ciężko mi powiedzieć coś na temat wydłużenia bo to dopiero 2 tygodnie, biorąc pod uwagę że na czas stosowania zrezygnowałam z malowania rzęs. Ale mam wrażenie że są dłuższe. Jak na fakt że nie spodziewałam się rewelacji po tak tanim produkcie (porównując do tych za 300zł które po tygodniu działają cuda i na które mnie nie stać), zaskoczył mnie bardzo, bardzo pozytywnie. Myślę że jest wart swojej ceny (55zł w drogerii internetowej).
Na pewno kupię następne opakowanie i na pewno polecę go innym :)

Może być

U mnie nie ma jakichś rewelacyjnych skutków po 1,5 miesiąca prawie codziennego stosowania. Rzęsy się na pewno zagęściły, nie zauważyłam specjalnego wydłużenia ani przyciemnienia. Stosuję też na brwi i też się zagęściły. Serum jest wydajne, do końca opakowania jeszcze daleko. Potwierdzam, że bardzo szybko ścierają się napisy na opakowaniu, dosłownie po kilku dniach. Generalnie warto ale nie należy oczekiwać spektakularnych efektów :) Mnie trochę serum rozczarowało, zapłaciłam okazyjną cenę na popularnym portalu aukcyjnym ;) więc zła nie jestem. Ale jak skończę opakowanie wypróbuję inne firmy.

doskonała

Stosuję odżywkę Revive Lashes ponad 3 miesiące. Na początku muszę zaznaczyć, że zwykle podchodziłam do takich kosmetyków dość sceptycznie, jednak postanowiłam dać szansę tej odżywce. Stosowałam ją regularnie na wieczór. Pierwsze efekty zauważyłam po ok.2,5 mies używania. Rzęsy były ciemniejsze i dłuższe. Mijają 3 miesiące, odżywkę nadal posiadam, nadal stosuję ją codziennie i widzę dalszy progres :) Polecam ją każdemu :) Na początku rzęsy trochę wypadały, ale to było chwilowe i wcale się tym nie zrażałam :)

Rewelacja!

Poleciła mi go Pani w drogerii obok domu. Chciałam coś kupić aby chociaż trochę odżywić rzęsy po noszeniu sztucznym. Żyjąc w przekonaniu że tylko Revitalash jest jedyną słuszną odżywką nie dawałam produktowi za 49zł żadnych szans.

O jakie jest moje zaskoczenie w chwili obecnej.
Stosuję tą odżywkę 3tyg i mam już rzęsy pod brwi !
Cudo w dobrej cenie.
Po co przepłacać skoro ta odżywka nie tylko wydłuża ale i zagęszcza rzęsy.
Polecam dziewczyny

Używam tego produktu od: Ponad 3tyg