Biovax Orchid, Intensywnie regenerujący szampon do włosów

Biovax Orchid, Intensywnie regenerujący szampon do włosów

Nowy intensywnie regenerujący szampon z linii Biovax Orchid L`biotica to unikalne połączenie delikatnych substancji myjących oraz drogocennych składników aktywnych: ekstraktu z purpurowej orchidei i wyciągu z białych trufli.
Jego bogata formuła łagodnie myje i jednocześnie pielęgnuje włosy, otulając je prawdziwym luksusem.
Kremowa piana i subtelny zapach regenerującego szamponu L`biotica Biovax Orchid sprawiają, że mycie włosów staje się rozpieszczającym zmysły rytuałem.

zapachowa
w tubie
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

A u mnie się sprawdził :)

+ Po użyciu tego szamponu moje włosy są przyjemnie miękkie i na tyle odżywione, że dałoby radę bez balsamów czy odżywek. Nie mam podobnych problemów z dodatkową szorstkością, ale to zapewne kwestia typu włosów i tego, jakie składniki nam służą bądź nie.
+ Delikatny kwiatowy zapach.
+ Wygodna tuba.
+ Doczyszcza mi włosy nawet po olejowaniu.
+ Nie podrażnia skóry głowy.

+/- Minusem może być jego regularna cena - 20 złotych, ale naprawdę warto polować na te szampony Biovax w promocji, bo bardzo często można je dostać za 15 czy nawet 10 złotych!

Podsumowując: Bardzo dobry, ale moim zdecydowanym faworytem i tak będzie szampon Diamond z Biovax, choć temu dość blisko :)

Lubie go

Jego główne zalety to:
+piękne opakowanie, to przez to cudowne, różowe opakowanie zwróciłam na niego uwagę!!
+bardzo dobry skład, łagodny, bez sls, parabenów oraz silikon ów
+nie testowany na zwierzętach
+delikatnie się pieni i ma bardzo ładny, delikatny zapach
+włosy po umyciu są bardzo miękkie
+dostępność-można go dostać w wielu drogierach lub aptekach
Dla niektórych jedynym minusem może być cena-20,00 złotych, chociaż według mnie za ten szampon nie jest ona wygórowana
Zasłużone pięć gwiazdek :)

dla mnie - idealny

Najlepszy ze wszystkich szamponów biovax - włosy są dłużej świeże, jest łagodny a przy tym skuteczny, dobrze się pieni, ładnie pachnie, jest bardzo wydajny. Mam długie, grube, srednioporowate włosy, na których działa tak jak powinien działać dobry szampon. Jedyny minus to cena, ale często jest na promocji w rossmanie i wtedy mozna kupic o prawie połowę taniej :)

Salon fryzjerski

Gdyby nie ta cena...

Szampon udało mi się zdobyć na promocji w rossmannie (w cenie regularnej pewnie bym po niego nie sięgnęła). Zachęcił mnie jego delikatny skład i się nie zawiodłam.

Plusy:
- łagodny skład
- całkiem dobrze się pieni
- przyjemny zapach
- ładna szata graficzna
- wygodne opakowanie z którego wylewa się tyle produktu ile chcę
- domywa oleje

Minusy:
- cena regularna

Bardzo dobry łagodny szampon

Super! Jest łagodny, nie zawiera SLS i silikonow a przy tym nie wysusza wlosow.
Włosy rzeczywiście są miekkie, mile w dotyku, nie obciazone, raczej łatwo się ukladaja, brak im szortkosci, nie pusza sie.
Nie wyplukuje farby, mam też wrażenie ze nawilża moje rozjasnione wlosy.
Super konsystencja, szampon wystarczająco dobrze się pieni.
Ładnie pachnie, ale tylko podczas mycia.
Właśnie zaczęłam drugie opakowanie, a w przypadku szamponów prawie nigdy mi się to nie zdarza.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

szału niestety nie ma :/

Kupiłam go spodziewając się obiecywanej miękkości i dlatego, że traktuję Biovaxa jako dobrą markę oraz zachęcił mnie ładny wygląd. Jednak nic z tego. Nie ma żadnej miękkości, a moje włosy są wręcz "dzikie" - szorstkie. Nie działo się tak po żadnym z szamponów, które używałam ostatnio, a teraz ratuje je tylko odżywka. Nie zdecyduję się na ponowny zakup.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Boże..

Nienawidzę!
Firma genialna, więc czemu by nie spróbować. Szczególnie,że odzywka biovax naturalne oleje mi bardzo podpasowala.Szampon niestety nie.Zacznę od tego,iż pomimo że szampon dobrze się pieni nie domywa mi skalpu,co robi mój ulubieniec z slesem pollena savona pokrzywowy. Po drugie szampon tak jak napisała pod spodem moja poprzedniczka pozostawia je szorstkie.Używam odzywki wiec to nie jest az takie straszne , jednak ten nie domyty skalp i swedzenie,chocbym nie wiadomo jak sie starala nie da sie go umyc.Pozegnalam sie z nim nie wroce do niego i nie polecam.