Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Biovax Orchid (Intensywnie regenerujący szampon do włosów)

Biovax Orchid (Intensywnie regenerujący szampon do włosów)

Cena już od 5,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowy intensywnie regenerujący szampon z linii Biovax Orchid L`biotica to unikalne połączenie delikatnych substancji myjących oraz drogocennych składników aktywnych: ekstraktu z purpurowej orchidei i wyciągu z białych trufli.
Jego bogata formuła łagodnie myje i jednocześnie pielęgnuje włosy, otulając je prawdziwym luksusem.
Kremowa piana i subtelny zapach regenerującego szamponu L`biotica Biovax Orchid sprawiają, że mycie włosów staje się rozpieszczającym zmysły rytuałem.

zapachowa
w tubie
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Lubie go

Jego główne zalety to:
+piękne opakowanie, to przez to cudowne, różowe opakowanie zwróciłam na niego uwagę!!
+bardzo dobry skład, łagodny, bez sls, parabenów oraz silikon ów
+nie testowany na zwierzętach
+delikatnie się pieni i ma bardzo ładny, delikatny zapach
+włosy po umyciu są bardzo miękkie
+dostępność-można go dostać w wielu drogierach lub aptekach
Dla niektórych jedynym minusem może być cena-20,00 złotych, chociaż według mnie za ten szampon nie jest ona wygórowana
Zasłużone pięć gwiazdek :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1444741].usefull || 0 }}% pomocna.

dla mnie - idealny

Najlepszy ze wszystkich szamponów biovax - włosy są dłużej świeże, jest łagodny a przy tym skuteczny, dobrze się pieni, ładnie pachnie, jest bardzo wydajny. Mam długie, grube, srednioporowate włosy, na których działa tak jak powinien działać dobry szampon. Jedyny minus to cena, ale często jest na promocji w rossmanie i wtedy mozna kupic o prawie połowę taniej :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218686].usefull || 0 }}% pomocna.

Gdyby nie ta cena...

Szampon udało mi się zdobyć na promocji w rossmannie (w cenie regularnej pewnie bym po niego nie sięgnęła). Zachęcił mnie jego delikatny skład i się nie zawiodłam.

Plusy:
- łagodny skład
- całkiem dobrze się pieni
- przyjemny zapach
- ładna szata graficzna
- wygodne opakowanie z którego wylewa się tyle produktu ile chcę
- domywa oleje

Minusy:
- cena regularna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1085721].usefull || 0 }}% pomocna.

Botox na włosy Lucyny

Bardzo dobry łagodny szampon

Super! Jest łagodny, nie zawiera SLS i silikonow a przy tym nie wysusza wlosow.
Włosy rzeczywiście są miekkie, mile w dotyku, nie obciazone, raczej łatwo się ukladaja, brak im szortkosci, nie pusza sie.
Nie wyplukuje farby, mam też wrażenie ze nawilża moje rozjasnione wlosy.
Super konsystencja, szampon wystarczająco dobrze się pieni.
Ładnie pachnie, ale tylko podczas mycia.
Właśnie zaczęłam drugie opakowanie, a w przypadku szamponów prawie nigdy mi się to nie zdarza.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037721].usefull || 0 }}% pomocna.

szału niestety nie ma :/

Kupiłam go spodziewając się obiecywanej miękkości i dlatego, że traktuję Biovaxa jako dobrą markę oraz zachęcił mnie ładny wygląd. Jednak nic z tego. Nie ma żadnej miękkości, a moje włosy są wręcz "dzikie" - szorstkie. Nie działo się tak po żadnym z szamponów, które używałam ostatnio, a teraz ratuje je tylko odżywka. Nie zdecyduję się na ponowny zakup.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034885].usefull || 0 }}% pomocna.

Boże..

Nienawidzę!
Firma genialna, więc czemu by nie spróbować. Szczególnie,że odzywka biovax naturalne oleje mi bardzo podpasowala.Szampon niestety nie.Zacznę od tego,iż pomimo że szampon dobrze się pieni nie domywa mi skalpu,co robi mój ulubieniec z slesem pollena savona pokrzywowy. Po drugie szampon tak jak napisała pod spodem moja poprzedniczka pozostawia je szorstkie.Używam odzywki wiec to nie jest az takie straszne , jednak ten nie domyty skalp i swedzenie,chocbym nie wiadomo jak sie starala nie da sie go umyc.Pozegnalam sie z nim nie wroce do niego i nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028004].usefull || 0 }}% pomocna.