Biovax Pearl, Intensywnie regenerujący szampon do włosów

Biovax Pearl, Intensywnie regenerujący szampon do włosów

Nowy intensywnie regenerujący szampon z linii Biovax Pearl L`biotica to unikalne połączenie delikatnych substancji myjących oraz drogocennych składników aktywnych: kosztownych pereł i czystego kolagenu. Jego bogata formuła łagodnie myje i jednocześnie pielęgnuje włosy, otulając je prawdziwym luksusem. Kremowa piana i subtelny zapach szamponu regeneracyjnego Biovax Pearl L`biotica sprawiają, że mycie włosów staje się rozpieszczającym zmysły rytuałem. Nowa linia Biovax Pearl łączy w sobie proteiny perłowe i naturalny kolagen morski, które współgrają ze sobą, tworząc idealną pielęgnację dla włosów wymagających aktywnej odbudowy.
Biovax Pearl to doskonała kompozycja złożona z bogactwa morskich skarbów: kosztownych pereł i czystego kolagenu, zamkniętych w intensywnie regenerującej maseczce do włosów. Odbudowujące właściwości protein perłowych i kolagenu wzmocnią Twoje włosy i otoczą je drogocennym, perłowym blaskiem.
Proteiny perłowe - perły to jedna z największych tajemnic ukrytych w głębinach wód. Proteiny, z których są zbudowane, są odpowiednikiem naturalnej keratyny obecnej we włosach. Dzięki temu pielęgnują i odbudowują włosy oraz chronią je przed uszkodzeniami i przesuszeniem, utrzymując prawidłowe nawilżenie. Nadają im przepiękny, perłowy blask.
Kolagen morski - naturalnie pozyskiwane białko tworzy na włosach swoistą warstwę ochronną, która wspaniale wygładza, chroni i utrzymuje odpowiednie nawilżenie. Nadaje włosom elastyczność i aksamitny chwyt. Zwiększa ich objętość i odbudowuje naruszoną strukturę, przywracając im naturalną gładkość.

HIT :D

Po zakupie trzech opakowań szamponu Biovax Caviar, zdecydowałam się wypróbować kolejny z innej serii. Nie żałuję. Świetny skład, konsystencja, a przede wszystkim efekty na włosach - nawilżenie i wygładzenie. O zapachu nie wspomnę. Warto kupić! :)

Standardowo i poprawnie.

Szampony marki Biovax rzadko mnie zawodzą, ten również tego nie zrobił. Opakowanie jest estetyczne a przede wszystkim wygodne, łatwo dostać się do pozostałości. Jest dosyć wydajny, ma przyjemny zapach. Pieni się dobrze, nie przesusza mocno włosów. Dodatkowo łatwo po nim rozczesać włosy, co jest dużym plusem, gdyż zwykle mam z tym duży problem nawet wspomagając się odżywkami w sprayu. Włosy również zachowują świeżość, nie przyklepuje ich.
Ogólnie szampon na plus, z pewnością sięgnę po jeden z szamponów z tej serii.

To się nazywa czystość

Szampony Biovaxu w tubie - te dostępne np w Rossmannie - kierowane są raczej do włosów zniszczonych i suchych.
Nie ma tam żadnego stricte do włosów przetłuszczających się czy pozbawionych objętości - czyli takich jak moje - więc spoglądałam na nie z zawodem.
Jednak któregoś dnia zaczęłam się wczytywać etykiety i okazało się że wersja recenzowana posiada kolagen który często występuje w produktach do włosów pozbawionych objętości właśnie.
Uczepiona tej myśli wzięłam szampon ze sobą.
I to była jedna z lepszych kosmetycznych decyzji ostatnich miesięcy!

Szampon zamknięty jest w bardzo estetycznej, porządnie wykonanej tubie.
Wielki plus za zabezpieczenie przy klapce dzięki czemu mamy pewność że nikt tam nie majstrował.

Produkt ma konsystencję raczej kremową, choć nie puchatą tak jak np Dove. Skłaniałabym się ku stwierdzeniu że jest bardziej sucha i klejąca...jakkolwiek dziwnie to brzmi.
W bladoróżowej masie zatopione są delikatnie świecące drobinki, po których na włosach nie pozostaje ślad.

Pięknie pachnie. Chyba mogę określić ten zapach jako luksusowy.
Albo coś na jego kształt :)

Szponu trzeba użyć trochę więcej niż zazwyczaj ponieważ początkowo dość ciężko się pieni.
Trzeba dać sobie chwilkę, ale warto.
Później piana jest kremowa, aksamitna, dość obfita.

Podczas mycia miałam wrażenie autentycznego doszorowania.
Zresztą podobne odczucie miałam podczas spłukiwania - włosy zostały bez oblepiającej warstwy produktu jak to niektóre szampony mają w zwyczaju. Golusieńkie że tak powiem :)

Minus jest taki że włosy są MASAKRYCZNIE splątane.
Moje włosy są długie i z odżywkami średnio się lubią, więc mało ich używam ale przy tym szamponie czasem nie wyrabiałam i co nieco musiałam zaaplikować na nie by rozczesywanie poszło szybciej.

Ale warto się przemęczyć z rozczesywaniem.
Włosy są pięknie odbite u nasady, tak czyste że aż szorstkie (ja uwielbiam to uczucie), leciutkie.
Swoją świeżość zachowują do końca dnia. To dla mnie długo ponieważ włosy myję codziennie i z reguły w połowie dnia już stają się ciężkie i przetłuszczone.
W przypadku tego szamponu było naprawdę, naprawdę nieźle.

Nie mam problemu ze zniszczonymi i przesuszonymi kosmykami i będąc szczerą nie wydaje mi się aby osoba która farbuje, prostuje i co tam jeszcze, była zadowolona z walorów odbudowujących produktu, które producent obiecuje.

Dla mnie to absolutnie trafiony wybór jeżeli komuś zależy na porządnym doszorowaniu włosów.

Wykończyłam już 2 opakowania i szykuję się do zakupienia kolejnego.
Moim zdaniem to jeden z najlepszych produktów na drogeryjnej półce który daje tak porządną objętość.

Kapitalny.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Bardzo zły

No niestety nic dobrego o tym szamponie powiedzieć nie mogę poza tym, że ładnie pachnie. Niesamowicie plącze i puszy włosy. Wywołuje u mnie łupież. A z tą odbudową i regeneracją (i to intensywną) to chyba jakiś żart. W dodatku cena jak na taki produkt bardzo wysoka. Bardzo nie lubię też kosmetyków do ciała i włosów, których używa się pod prysznicem w takich tubach, ponieważ w zakrętce zbiera się woda. Na pewno nie sięgnę już po ten produkt ponownie.

Niestety nie dla mnie

Mam włosy gęste, nieco zniszczone i niestety dla mnie szampon biovax pearl okazał się złym wyborem i cieszę się, że zakupiłam go na promocji. Muszę zażyć sporą część produktu, aby ten w ogóle zaczął się pienić co sprawia, że muszę się nieźle nagimnastykować przy jego używaniu. Wielkim plusem tego szamponu jest jego zapach- mi osobiście się podoba, ale niestety tylko pod prysznicem, ponieważ po chwili się ulatnia i nie czuje go wcale. Dodatkowo zauważyłam, że po stosowaniu tego produktu włosy bardziej mi się przetłuszczają. Dla włosów rzadkich i krótkich ten szampon może się sprawdzić i być hitem, dla takich jak moje czyli gęste i w długości gdzieś "do łopatek" niestety nie. Ja osobiście nieco się zawiodłam.

Przyjemny

Zakupiłam go w Rossmanie na promocji. Wpadł mi w oko, ponieważ miał intensywnie regenerować oraz odbudować. Szczerze to takiego spektakularnego efektu nie zauważyłam, ale moje włosy po nim są mega przyjemne w dotyku, miękkie i puszyste oraz Ładnie się błyszczą. Przepięknie pachnie, ale szybko się ulatnia.
Co prawda, szampon trochę słabo się pieni, trzeba brać go trochę więcej niż inny, więc szybciej się kończy. W sumie w cenie promocyjnej jeszcze ujdzie, ale w regularnej trochę za drogi na pare razy.
Zauważyłam jeszcze, że moje włosy się po nim jakoś mocniej plączą, więc bez odzywki ani rusz.

Od tak raz na jakiś czas polecam, ale dalej będe szukać swojego ideału.

bardzo dobry!

Jak dla mnie najlepszy szampon jaki do tej pory miałam. Po jego użyciu włosy pięknie się układają, są puszyste, bardzo uniesione u nasady, wyglądają jak z salonu. Nie przetłuszcza, nie obciąża, nie podrażnia, mam wrażenie, że przedłuża świeżość włosów. Dobrze oczyszcza. Co do regeneracji - nie zauważyłam spektakularnych efektów, poza tym nie oczekuję od szamponu regeneracji. Niemniej jednak jest to moje trzecie opakowanie i na pewno nie ostatnie. Jak dla mnie szapom jest rewelacyjny. Najlepszy z całej tej serii (przetestowałam prawie wszystkie).
Jego minusem jest wydajność i cena. Szybko się kończy i kosztuje ok. 20 zł. Całe szczęście często jest w promocji, można przypilnować i kupić za 9,99.

Kolejny dobry wybór

Zakupiłam na promocji w Rossmannie. Skończyłam już serię profesjonalną tej firmy i byłam z niej bardzo zadowolona, ale nie chciałam żeby moje włosy się przyzwyczaiły do jednego produktu, dlatego zmieniłam na biovax pearl. Dobrze się pieni, jest wydajny, nie trzeba wylewać połowy butelki na umycie długich włosów. Po myciu zauważyłam, że moje włosy były miękkie i dobrze się rozczesywały. Poza tym bardzo ładnie pachniały i muszę powiedzieć, że świeży zapach utrzymywał się dość długo. Jestem zadowolona z tego szamponu i myślę, że jest on godny polecenia, jednak następnym razem wybiorę inny produkt dla urozmaicenia :)

Nic specjalnego

Chyba spodziewałam się więcej po tym szamponie, nie zrobił mi krzywdy ale praktycznie nic w nim mnie zainteresowało na tyle, żeby go kupić drugi raz. Kremowy szampon, średniogęsty, o pięknym perłowym połysku - na wygląd bardzo ładny, aczkolwiek ciężko to uznać za znaczącą zaletę. Zapach delikatny, dla mnie przyjemny. Dobrze mył włosy, spłukiwał. Niestety "intensywnie regenerujący" (co obiecuje producent ) to słowa mocno na wyrost. Nie regenerował, czasami można było zauważyć obciążenie (mam cienkie włosy), na dodatek raczej skłaniałam się od razu do dobrej odżywki po jego użyciu, bo chyba też lubił mi plątać włosy. Średniowydajny. Cena przystępna.

Świetny

Na szampon skusiłam się na promocji w Rossmannie kilka miesięcy temu. Od tej pory za mną już 3 opakowania i pewnie niedługo rozpocznę nastapne.
Szampon jest dość gęsty, nie pieni się zbyt mocno (zazwyczaj zbyt dużo piany mam dopiero po drugim myciu, jeśli akurat myję włosy dwa razy). Zapach jest dość mocny, czuć slodycz, ale szybko się ulatnia. Nie plącze włosów, radzi sobie z olejami, i sprawia, że włosy wylgądają w porządku również bez odżywki. Nie puszy włosów, dodaje im blasku i trochę objętości. Włosy nie są po nim jakoś świetnie zregenerowane, ale nie oczekiwałam cudów - chociaż po tylu miesiącach stosowania widzę, że nieco rzadziej mi wypadają, ale równie dobrze może to być wpływ diety czy hormonów, więc trudno to oceniać.

Tubka jest całkiem poręczna, wygląda elegancko, łatwo dozować szampon i nie trzeba czekać, aż spłynie, co mnie bardzo cieszy.

Na pewno jeszcze do niego wrócę, chociaż mam ochotę przetestować też inne szampony z tej serii.

Nie na co dzień

Mój drugi szampon tej firmy. 20 zł za kosmetyk, który nie dość, że nie dał nic spektakularnego, to jeszcze narobił małej katastrofy. Moje włosy były podniszczone i byłam pewna, że to właśnie protein im brakuje. Nie lubię dostarczać ich w maskach, a że wersja do włosów suchych i zniszczonych sprawdziła się u mnie dość dobrze, postanowiłam zainwestować w ten szampon. I to był błąd.
Minusy:
- puszył włosy niemiłosiernie, mocniej nawet niż mleczna maska Kallosa, a przecież to jedynie wzbogacony proteinami szampon.
- po kilku użyciach, nawet po wcześniejszym olejowaniu, po nałożeniu odżywek i masek, humektantowych czy emolientowych - włosy były spuszone, co gorsza, miałam wrażenie, że zaczęły się wykruszać.
- bardzo niewydajny, szampon za 20 zł, który przy codziennym używaniu starczyłby na góra dwa, moooże trzy tygodnie gdyby nie to, że po tygodniu odstawiłam go z ulgą. Żeby zaczął się chociaż trochę pienić, musiałam lać go bardzo dużo.
- zbyt gęsty, miałam problem, żeby w ogóle wycisnąć go z tubki. Konsystencja beznadziejna.
- nie pogrubiał, nie regenerował, nie nabłyszczał, nie robił zupełnie nic, po prostu szkodził.
Miał i nadal ma swoja plusy, ale nie są one warte nawet dwóch gwiazdek - ładnie pachnie, no i oczywiście dostarcza protein, ale polecam go tylko do włosów, które je lubią. W innym wypadku używanie grozi katastrofą. Ja stosuję go może raz na miesiąc w celu dostarczenia protein, a i tak po każdym użyciu walczę z puchem, który za nic w świecie nie daje się ujarzmić, ale takie moje włosy już po prostu są. Nie polecam. Szkoda pieniędzy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wciąż męczę jedno

Nie jestem oczarowana

Szampon kupiłam w promocji za 9.99 i bardzo się cieszę, ponieważ uważam, że jego cena regularna jest za wysoka biorąc pod uwagę efekty "na głowie".

Szampon jest dość gęsty, ma perłowy kolor i charakterystyczny, słodki zapach, za którym nie przepadam (nie pozostaje na dłużej na moich włosach). Opakowanie ładne, miękkie, więc samo wyciśnięcie produktu nie stanowi, żadnego problemu. Szampon nie spływa z dłoni, ani z włosów, także nakładanie jest dość przyjemnym procesem.

Szampon nie pieni się najlepiej, jednak nie stanowi to dla mnie jakiegoś ogromnego problemu. Dobrze myje, nie plącze mi włosów, nawet kiedy na próbę nie nałożyłam odżywki (w moim przypadku jest to całkiem normalne, moje włosy rzadko się plączą). Po wymyciu, włosy owszem ładnie lśnią, ale według mnie całą gadkę o "odbudowie i regeneracji" można włożyć między bajki. Nie zauważyłam, żeby kondycja moich włosów jakoś znacząco się poprawiła. Ogólnie rzecz biorąc nie mam zniszczonych włosów (nie farbuję), ale ze względu na porę roku , ogrzewane pomieszczenia, moje włosy straciły trochę z witalności. Czuję, że są suchsze, tak jakby mniej elastyczne (?). Szampon w tym względzie na pewno mi nie zaszkodził, ale miałam nadzieję na jakiś widoczny rezultat, którego niestety nie zauważyłam.

Nie wiem czy kupię go ponownie, może skuszę się na jakąś inną wersję, żeby mieć porównanie. Produkt nie jest zły, może (ze względu na moją sympatię do masek) miałam w stosunku do niego za duże oczekiwania? W każdym razie uważam, że warto dać mu szansę, ponieważ robi to, co szampon robić powinien, nie powodując przy tym żadnych skutków ubocznych.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie