L'biotica, Biovax Gold, Intensywnie regenerujący szampon do włosów

L'biotica, Biovax Gold, Intensywnie regenerujący szampon do włosów

Nowy intensywnie regenerujący szampon z linii Biovax Gold L`biotica to unikalne połączenie delikatnych substancji myjących oraz drogocennych składników aktywnych: czystego 24-karatowego złota i organicznego oleju arganowego.
Jego bogata formuła łagodnie myje i jednocześnie pielęgnuje włosy, otulając je prawdziwym luksusem.
Kremowa piana i subtelny zapach szamponu regenerującego Biovax Gold L`biotica sprawiają, że mycie włosów staje się rozpieszczającym zmysły rytuałem. Nowa linia Biovax Gold łączy w sobie drogocenny, 24-karatowy złoty kruszec i organiczny olej arganowy, które współgrają ze sobą, tworząc luksusową, odmładzającą pielęgnację dla Twoich włosów.
Biovax Gold to unikalne połączenie drogocennych składników: czystego 24-karatowego złota i organicznego oleju arganowego, zamkniętych w intensywnie regenerującej maseczce. Cudowne właściwości czystego złota rozpieszczą włosy i otulą luksusem, nadając im odmłodzony, olśniewający wygląd i zniewalający, piękny blask.
Złoto 24-karatowe -; drobinki cennego kruszcu zapobiegają starzeniu komórkowemu, zachowując młodość Twoich włosów. Czyste złoto odżywia i rozświetla włosy, odmładza je i rewitalizuje. Nadaje im niezwykłe, luksusowe lśnienie i doskonały wygląd.
Organiczny olej arganowy - sekret orientalnej pielęgnacji włosów, zwany płynnym złotem Maroka. To najbogatsze źródło odmładzającej witaminy E, chroniącej włosy przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników i promieniowaniem UV. Dzięki zdolności do przenikania w głąb łodygi włosa, wygładza, reperuje zniszczenia i przywraca prawidłowy poziom nawilżenia. Jego lekkość sprawia, że jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów.

100 – 250ml
w tubie

Dobry!

+ Dobrze oczyszcza włosy, nawet po zastosowaniu olejków (choć wtedy warto użyć więcej szampony tak na wszelkie wypadek ;).
+ Nie obciąża włosów i nie powoduje przyspieszonego przetłuszczania się włosów.
+ Sprawia, że włosy są miękkie i dobrze się rozczesują.
+ Bardzo przyjemnie pachnie.

+/- Lepiej polować na szampony z tej serii podczas promocji, bo cena spada wtedy nawet o 50% :D

Podsumowując, moim ulubionym szamponem Biovax pozostaje wersja Diamond, bo najlepiej wygładza moje włosy, ale ten też jest niczego sobie.

Złoto to złoto

Sztandarowy produkt Biovaxa
Luksusowy nawilżacz, który uwielbiają moje włosy najlepiej w zimie kiedy są narażone na klimę i ogrzewanie
niesamowity zapach
stylowy design
włosy zadbane
nawilżone
sypkie
pięknie błyszczą

Lipa!

Dostałam go w prazencie i dobrze, bo za taką cene nigdy nie kupiłabym szamponu.

:) + wygodne i ergonomiczne opakowanie otwierane na klik, które można postawić do góry nogami (właściwie to tak jest skonstruowany aby stać na zakrętce) aby wydobyć kosmetyk do końca. Miekka tuba.
:) + zapach ok, ale o to nietrudno - ciężko trafić, aby szampon nieprzyjemnie pachniał

:( - prawie wcale się nie pieni! zwiększenie ilości kosmetyku na wlosach niewiele w tym przypadku pomaga
:( - średnio oczyszcza - jako, że nie całość moich włosów pokryta była pianą, która ma je oczyszczać, miałam wrażenie, że ze zmyciem kosmetyków, szczególnie tych o oleistej i silikonowej konsystencji, nie radzi sobie dobrze
:( - bardzo niewydajny! Tubka 200 ml starczyła na dosłownie kilka myc moich dlugich włosów
:( - nie wygładza, co obiecuje
:( - nie nawilża i nie regeneruje, czyli kolejna niespełniona obietnica
:( - nie ułatwia rosczesywania włosów - bez maski chyba powyrywałabym włosy szczotką
:( - mała pojamnośc, tylko 200 ml komstyku
:( - strasznie wysoka cena za bubel

Coraz bardziej kosmetyki Biovax zawodzą. Powstają coraz to nowsze linie ich produktów, ale mam wrażenie, że każda kolejna jest gorsza.

Batiste

Super pachnie!

Bardzo podoba mi się ten szampon. To mój pierwszy produkty z firmy biovax. Szampon pięknie pachnie, ma wspaniałą konsystencję przez co starcza na dłużej. Polecam :)

Dobry szampon, ale nie dla mnie.

To był mój pierwszy szampon marki, niedawno kupiłam czarny i zapewne sięgnę również po wersję srebrną.

Moje włosy: przetłuszczające się u nasady, od połowy suche. Lubią się puszyć.

Plusy:
+ Szampon dobrze oczyszczał włosy.
+ Nie powodował szybszego przetłuszczania się, myłam głowę standardowo raz na dwa dni.
+ Po jego użyciu włosy ładnie błyszczały i były gładsze.
+ Nie podrażniał skóry głowy.
+ Dostępność.
+ Cena, można dostać go w promocji za ok. 10 zł (za tyle go kupiłam).
+ Opakowanie, elegancka tuba, ładnie wygląda na wannie. Produkt wychodzi z niej do końca, nie widziałam potrzeby jej przecinania.

Minusy:
- Szampon powodował efekt naleśnika. Włosy wyglądały bardzo ładnie, ale były oklapnięte. Mam włosy za łopatki, które rozpuszczone smutno wisiały. W dni kiedy go stosowałam spinałam włosy w kok lub kucyk. Z tego powodu więcej po niego nie sięgnę.
- Zapach. Nie za bardzo przypadł mi do gustu, ale nie był też jakoś wyjątkowo uciążliwy.

+/- Wydajność. Jest dość gęsty. Nie pieni się rewelacyjnie więc, przy swoich gęstych i długich włosach, trochę go potrzebowałam. Chociaż z drugiej strony lubię użyć nieco więcej szamponu niż potrzeba.

Nie wiem czy produkt plącze włosy, bo zawsze po umyciu używam odżywki.

Generalnie uważam, że szampon jest dobrym kosmetykiem i polecam go, ale kobietom z nieco krótszymi włosami niż moje.

CIĘŻKI GĘSTY I DROGI!!

Niestety ogromne rozczarowanie, szampon jest bardzo gęsty, muszę myć włosy dwa razy, zapach ciężki, moje włosy się bardzo plączą. Masakra taki drogi szampon taki mały a w porównaniu do Dove to kompletna porażka. Zdecydowanie nie polecam!

Wady:
-gęsty, ciężko się rozprowadza
-zapach perfum bardzo ciężki
-brak odświeżenia włosów
-cena! za co??

Zalety:
-to że szampon myje włosy to jego jedyna zaleta, ale również przeznaczenie...

Omijajcie go i weźcie Dove lub Pantene!

Lubię go

przyjemnie się nim myje włosy, jest wydajny, po umyciu włosy są gładsze i wydaje mi się że mniej się przetłuszczają, Zapach nie jest bardzo wyczuwalny ale jak dla mnie to plus bo gdy szampon zbyt intensywnie pachnie to mnie to męczy

Dobry szampon, który wart jest wypróbowania

Po szampon sięgnęłam podczas zakupów w Rossmannie. Wylądował on w moim koszyku razem z maską z tej serii. Przyciągnęło mnie jego złote opakowanie i obietnice producenta. Szampon dobrze się u mnie sprawdza. Nie ma problemu z dokładnym oczyszczeniem włosów, Nie plącze włosów, jest łagodny dla skóry głowy, nie przyśpiesza przetłuszczania włosów, nie powoduje przesuszenia. Moje włosy są błyszczące, gładkie, łatwo się rozczesują. Ładnie pachnie i dobrze się pieni. Ma dobrą konsystencję. Jest wydajny. Mógłby mieć troszkę większy otwór, dzięki czemu lepiej by się go wyciskało z tubki. Kupuję go zwykle w promocji. Jest to już moje trzecie opakowanie i nie ostatnie.

porządny drogeryjny szampon

Szampon nie plącze włosów, dobrze się po nim rozczesują, nie wysusza ich, ani nie obciąża.
Czy intensywnie regeneruje? Raczej jak to szampon, jeszcze nie słyszałam by sam szampon dobrze zregenerował zniszczone włosy :)

Nie obciąża włosów, włosy po umyciu lśnią zdrowym blaskiem (dosłownie) i nie puszą się.

Jedno ale... zapach .... muszę przyznać, że jeszcze nigdy nie używałam szamponu o tak intensywnym zapachu, nie jest to na pewno zapach kwiatowy, tylko ostry "perfumowy zapach", czyli przesyt treści nad formą

dla mnie super

Mam cienkie blond włosy, przetłuszczające się u nasady i bardzo dobrze się ten szampon na moich włosach sprawdza . Nawilża, ładnie dociąża, zauważyłam że mniej się po nim włosy przetłuszczają, mniej wypadają. Są wygładzone jak po odżywce aptecznej i pięknie lśnią. Jestem nim zachwycona, to chyba najlepszy szampon jaki do tej pory miałam.
Pierwszą tubę kupiłam po regularnej cenie, ale gdy pojawiła się promocja w Rossmannie zakupiłam jeszcze 2 kolejne sztuki :)
Myślę, że zostanie u mnie na dłużej.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 0,2

Spełnia obietnice producenta

Jest to świetny szampon do codziennego stosowania, gdyż nie zawiera silnych detergentów. W moim przypadku sprawdziła się obietnica producenta, a na moich wysoko porowatych włosach ciężko jest uzyskać wygładzenie i efekt lejących fal.

Skład:
Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Di-PPG-2 Myreth-10 Adipate, Acrylates/Vinyl Neodecanoate Crosspolymer, Glycerin, Colloidal Gold, Argania Spinosa Kernel Oil, D-panthenol, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-10, Dicaprylyl Ether, Lauryl Alcohol, Styrene/Acrylates Copolymer, Glycol Distearate, Laureth-4, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Tetrasodium EDTA, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Formic Acid, Sodium Chloride, Calcium Aluminum Borosilicate, Silica, C.I. 77891, Tin Oxide, C.I. 77491, C.I. 15985, C.I. 19140, Parfum, Lactic Acid, Linalool, Geraniol

Na początku mamy kilka delikatnych substancji myjących, które zastępują SLS oraz olej arganowy i złoto - składniki odpowiedzialne za nawilżenie i wygładzenie.
Wiadomo, że nie ma co spodziewać się fenomenalnego działania po szamponie, ale użycie tylko tego szamponu z jakąś odżywką daje efekt jak po dobrej masce, dlatego również służy pomocą przed większym wyjściem, kiedy chcę uzyskać błyszczące fale.

Plusem jest również wydajność i przystępna cena (w promocji zdarza się za 9,90 zł)

Nieskuteczny dla moich włosów

Obietnica producenta na opakowaniu - wygładzenie, niestety moich włosów ten szampon nie wygładził a nawet spowodował, że po umyciu są szorstkie, sztywne i matowe.
Skład rzeczywiście obiecujący, opis również - tyle, że w zetknięciu z moimi włosami żadnych pozytywnych efektów nie dostrzegłam.
Cierpliwie doczekałam do końca opakowania wypatrując jakiejkolwiek poprawy kondycji czy choćby wyglądu włosów, ale bezskutecznie.
Dodam, że włosy przetłuszczają mi się u nasady a końce mam przesuszone.
Tego produktu nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie