Isana, Dusch Peeling Grapefruit und Rhabarber (Peeling pod prysznic 'Grejpfrut i rabarbar')

Isana peeling pod prysznic Grejpfrut i rabarbar z perełkami masującymi i ekstraktem z rabarbaru. Isana Peeling pod prysznic Grejpfrut & rabarbar z pantenolem i ekstraktem z rabarbaru dogłębnie oczyszcza skórę, a jednocześnie roztacza owocowy świeży zapach. Drobnoziarnisty peeling delikatnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i obumarłe fragmenty naskórka. W efekcie poprawia się struktura skóry, która wygląda zdrowo i lśniąco. pH neutralne dla skóry – potwierdzone dermatologicznie.

nie, nie nigdy więcej

Kupiłam w Rossmannie, cena 3,99 zł. Pojemność kosmetyku to 200 ml. Jest to edycja limitowana.
Kupiłam, zużyłam, ale nie kupię więcej. Czy byłam zadowolona? Raczej tak, był przyjemny i lubiłam stosować, ale mało mi pomógł w pielęgnacji ciała. Taki bardzo średni peeling z tego kosmetyku. Jest bardzo drobnoziarnisty. Drobniutki piaseczek, który na pupie i udach niewiele zdziałał. Na łydkach właściwie niewyczuwalny. Przy wrastających włoskach zupełnie nie pomagał.

Konsystencja była dosyć lejąca. Stosowałam go co drugi dzień i skończyłam go po 4 tygodniach. Kolor miał ładny, zapach zapach zresztą też, taki owocowy i nieokreślony.
Takie nic.

do używania na codzień

Jest to łagodny żel peelingujący, więc można używać codziennie.

Nie zauważyłam wielkiego działania wygładzającego. Pewnie dlatego, że jest raczej rzadki, a drobinki drobne i delikatne. Jednak zapach jest tak miły i bezpretensjonalny, że miło się go używało. Szczególnie w upały świetnie odświeżał.

Kupiłabym ponownie, ale to edycja limitowana i w moim mieście jest już nie do zdobycia.
Mam nadzieje, że może pojawi się w sklepach ponownie wiosną/latem.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo dobry

Zaczne moze od tego, ze jest to produkt marki wlasnej Rossmann, sprzedawany za grosze a nie peeling przez duze P :P Czemu o tym mowie? A no temu, ze oceniam go jako taki wlansie tani zel peelingujacy i tyle. Milo bylo ale sie skonczylo (bo to wersja limitowana) :D

Plusy:
+ zapach - super! :) Rabarbar + grejpfrut (ja wiem, to sama chemia i kolo rabarbaru i grejpfruta to to nie stalo ALE jest milo)
+ tani :D
+ wygodna tuba stojaca na glowie
+ cos tam sciera - to nie jest produkt gruboziarnity z soli morskiej czy kawy. To jest zelik peelingujacy i jesli ktos spodizewal sie Bog wie czego po produkcie Isana za 2,99 PLN to chyba urwal sie z choinki...

Minusy:

brak :)

Polecam jesli jeszcze bedzie kiedys w sprzedazy a generalnie jesli lubicie testowac nowe zele pod prysznic to polecam raz na jakis czas kupic wlansie Isane :)

Używam tego produktu od: miesiac

Będę tęsknić za tym zapachem.

Nie jestem fanką peelingów w tubie. Kojarzą mi się z rzadką konsystencją i niewielkimi drobinkami, które nic nie robią. Ale peeling pod prysznic grejpfrut i rabarbar od Isany pozytywnie mnie zaskoczył. Peeling ten to żaden szalony zdzierak. W żelowej konsystencji zatopiona jest jednak ilość mniejszych oraz większych drobinek pozwalająca na porządne wyszorowanie ciała. Minusem jest na pewno wydajność, bo jeśli potrzebujecie mocniejszych wrażeń, kosmetyku zużyjecie za jednym razem sporo. Ogromnym plusem jest zapach - owocowe, orzeźwiające połączenie rabarbaru z grejpfrutem, które skradło lato! W czasie upałów Isana wydawała mi się jedynym ratunkiem przed roztopieniem.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Niezły

Trafiłam na niego przypadkiem, ale skusiłam się ze względu na zapachowe połączenie grejpfruta z rabarbarem. Spełnia moje oczekiwania, jest taniutki, wydajny, pięknie pachnie, jest delikatny i ładnie złuszcza martwy naskórek. Póki co, jeden z moich ulubionych!

Rabarbar? Czemu nie

Kupiłam go skuszona zapachem grepfruta i rabarbaru i tu się nie zawiodłam, pachnie owocowo i świeżo. Delikatny żdzierak, dobry na letnią porę. Skóra po nim jest bardziej wygładzona. Niska cena, ok. 7-8 zł.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Średniak

"+"
praktyczne opakowanie z zamknięciem typu "klik"
jak na drobnoziarnisty peeling dość dobrze usuwa martwy naskórek
wydajny
cena
dostępność
zapach
"-"
niestety jest to limitowana edycja

Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

To nie jest hit

Produkt kupiłam w Niemczech i mam inne odczucia co do niego. Mam inną wersję czy co?

Plusy:
*cena
*kolor
*nie przesusza

Minusy:
*znikoma ilość drobinek, jak w zwykłym żelu peelingującym do codziennego użytku

Neutralne:
* rzadka konsystencja
* zapach rabarbaru, który mnie nie zachwycił

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Dość dobry

Peeling ma przyjemna konstystencje zelu pod rpysznic z wieloma drobinkami. Nie sa one zbyt ostre, nie podraznia ani nie spowoduja raczej wiekszego dyskomfortu podczas stosowania. Peeling ma przyjemny zapach, slodki i owocowy, ale nie utrzymuje sie on na skorze. Produkt jest tani i dostepony poraiwe w kazdym Rossmannie. Uwaga! Jest to edycja limitowana i pewnie niedługo zniknie z półek.

Używam tego produktu od: lato 2015

trudno nie lubic ;)

Limitowanka, a szkoda. Taniochny do bolu, wydajny, pieknie, soczyscie pachnacy.
Nie jest to jakis super zdzierak, wiadomo, ale na lato, 2-3 razy w tygodniu zamiast tradycyjnego zelu bomba.
Pozostawia skore wygładzona , miekka, nawet bardzo nie podsusza.
Drobinki zatopione sa w zelu koloru kompotu , jest ich na tyle duzo zeby zrobic fajny masaz pod prysznicem.
Pachnie głownie rabarbarem, grapefruita jakos specjalnie nie czuje.
Opakowanie miekkie, klapka otwiera sie latwo- nie ma wiekszych kłopotow z wydobyciem.
Szata graficzna na plus.
w tej kategorii cenowej prawdziwy przyjemniaczek Warto wyprobowac.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: jedno całe