Isana, Med, Anti - Schuppen Shampoo (Szampon przeciwłupieżowy)

Isana, Med, Anti - Schuppen Shampoo (Szampon przeciwłupieżowy)

Rossmann Isana Med Anti - Schuppen Shampoo szampon przeciwłupieżowy uwalnia włosy od łupieżu i zapobiega jego powstawaniu. Receptura z kofeiną pomaga wzmocnić włosy i ich cebulki. Mentol daje poczucie świeżości skóry głowy. Wartość pH 5,5 szamponu Rossmann Isana Med Anti - Schuppen Shampoo wspomaga naturalną funkcję płaszcza hydrolipidowego skóry i pomaga chronić włosy i skórę głowy przed wysuszeniem.

Na niewielki łupież

Ten szampon sprawdza się do łagodzenia niewielkiego łupieżu, jak macie szczęście to wam go zlikwiduje, ale może też być wręcz odwrotnie. Ja stosowałam go zapobiegawczo, co drugie mycie. Nie nasilał problemu, ale niekiedy miałam wrażenie, że jest gorzej. Jednak w większości spisał się dobrze. Natomiast raz jeden użył go mój mąż i od razu dostał bardzo mocnego nasilenia łuszczenia się skóry głowy. Także nie dla każdego się ten produkt nadaje.
Włosy miałam po nim gładkie, miłe w dotyku, choć ciut szybko się przetłuszczały.
Może do niego wrócę, bo jest tani i dostępny prawie w każdym Rossmannie.

Może być

Delikatny, skuteczny , niedrogi i łatwo dostępny szampon. Radzi sobie z niewielkim łupieżem , nie wysusza włosów ani ich nie obciąża. Nie szczypie oczu, co jest dla mnie ważne. Mógłby być trochę bardziej gęsty (byłby wtedy bardziej wydajny, bo póki co jest za rzadki, ale generalnie jestem na tak).

Nareszcie szampon, który działa (pod jednym warunkiem)!

Z łupieżem, mniejszym lub większym, borykam się od lat. Odstawienie szamponów bez silikonów pomogło tylko częściowo. Wypróbowałam też wiele marek oferujących szampony przeciwłupieżowe: Vichy Dercos (likwidował łupież, ale włosy wypadały pasmami), Nizoral (skuteczny, ale nawet maski olejowe nie pomagały na przesuszenie), Head&Shoulders (kompletny niewypał), Selsun Blue (zero efektu) i inne, których już nawet nie chcę pamiętać. Dopiero dzięki Isanie skóra głowy jest nawilżona, ukojona i bez śladów białych płatków. Kluczem do sukcesu na pewno jest systematyczność oraz - bardzo ważne - pozostawienie szamponu na włosach na ok. 2 minuty przy każdym użyciu (ja w tym czasie myję zęby, żeby tracić czasu). Brak silikonów powoduje, że moje grube, gęste włosy nie są oklapnięte, tylko naturalnie puszyste i sypkie, a kompleks przeciwłupieżowy naprawdę działa fenomenalnie. Uważam, że szampon jest wart wypróbowania - tani jak barszcz, ogólnodostępny i skuteczny - ale należy pamiętać o tych obowiązkowych 2 minutach. Może Was też zaskoczy tak jak mnie?

dobry

Potrzebowałam szamponu na pierwsze oznaki łupieżu. Podczas zakupów w rossmannie natknęłam się na niego i postanowiłam go przetestować a z racji niskiej ceny łatwiej byłoby mi zaakceptować fakt gdyby okazał się niewypałem. Na szczęście całkiem pozytywnie mnie zaskoczył.

+niweluje oznaki łupieżu, nie wiem jakby sobie poradził z bardzo silnym łupieżem, z moim niewielkim sobie poradził
+bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy,które w trakcie mycia aż skrzypią
+nie podrażnia skóry głowy
+dobrze się pieni
+ma treściwą konsystencję
+neutralny zapach
+wygodne,małe opakowanie
+jest dość wydajny
+tani i dostępny w rossmannie

-jedynym minusem jest to,że trochę plącze włosy i odrobinę wysusza ale po użyciu dobrej odżywki wszystko jest ok.

Nasila problem łupieżu

Chciałam się dzięki niemu pozbyć delikatnego łupieżu ale mam wrażenie, że go nasilił. Plusem jest delikatny skład, mimo braku silikonów włosy łatwo się rozczesują, zapach mi się nie podoba, pieni się dość dobrze ale nie pomógł mi z łupieżem niestety. Na szczęście buteleczka jest mała 200 ml i już prawie się skończył, kosztuje 5 zł w Rossmanie.

Ilość zużytych opakowań: jedno nie do końca

jak za tą cenę to super

Do zakupy tego szamponu skusiła mnie cena i to, że produkty isana cieszą się sporą popularnością. Nie mogę ocenić go pod względem usuwania łupieżu bo nie mam z tym problemu ale tak zapobiegawczo stosuje szampony przeciwłupieżowe:) ale jeśli chodzi o to jak myje włosy to nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest delikatny, włosy są miłe w dotyku i przede wszystkim dobrze oczyszczone. Za tą cenę jest naprawdę ok.

Dobry codzienny szampon

Kupilam, poniewaz spodobal mi sie jego brat Isana Med Urea. Akurat oba byly w promocji po 2,99 zł. Szampon idealnie nadaje sie do czyszczania skory glowy.

+ dobrze sie pieni
+ ma neutrlany zapach
+ konsystencja jak dla mnie jest troche leista, jest to taki bialo-kremowy, troche przezroczysty plyn
+ dobrze oczyszcza wlosy m.in. po uzyciu olejkow
+ nie podraznia
+ nie uczula
+ nie wysusza
+ dostepnosc

-malowydajny
- lekko placze wlosy, niezbedna jest odzywka

Nie wiem jak radzi sobie z lupiezem. Ogolnie polecam :)