Hean, Big Zoom Professional Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Hean, Big Zoom Professional Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Hean Big Zoom Professional Mascara to spektakularny efekt bardzo gęstych rzęs.
Tusz do rzęs ekstremalnie zwiększa objętość od samej nasady. Dzięki zawartości polimerów i silikonowych mikrosfer rzęsy są wydłużone, pogrubione i podkręcone.
Woski naturalne dodatkowo pielęgnują rzęsy i nadają im piękny połysk.
Gęsta szczoteczka tuszu Hean Big Zoom Professional Mascara idealnie rozczesuje rzęsy 100 % czerni. Zero grudek

Nie dla mnie.

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam wypróbować ten tusz. Niestety kompletnie nie przypadł mi do gustu. Mam duży problem aby się nim umawac... Skleja rzęsy i zostawia grudki. Szczególnego pogrubiwnia również nie widzę. Widocznie nie jest dla mnie.

Idealny!

Niedawno zakupiłam tusz w hebe. Jest świetny. Testowałam dużo tuszów do rzęs z różnych półek cenowych i ten okazał się być najlepszy. Chyba już nie zamienię go na żaden inny. Świetnie pogrubia, wydłuża i to już przy umiejętnie nałożonej jednej warstwie.

Big... wow!

Dwa dni temu poszłam do Hebe, potrzebowałam nowego tuszu (jak zwykle zaskoczył mnie brak 'starego' ekhm :D). Nie patrzyłam na markę, lecz na cenę. Chciałam po prostu pierwszy z brzegu czarny, przeceniony tusz. Chwyciłam pierwszy z brzegu, czyli Big Zoom... I dostałam olśnienia. NARESZCIE znalazłam mascarę, która idealnie rozprowadza się po moich prostych jak druty rzęsach, nadając im objętość i ładnie je podkręcając. Wreszcie tuszowanie rzęs nie jest porannym dramatem, tylko przyjemnością! :D

Bez szału

Niestety nie powaliła mnie.Rzęsy co prawda nabierały ładny czarny odcień, ale nie były zbyt pogrubione czy też ładnie rozdzielone, na dodatek szybko tworzył się efekt pandy.Tusz również krótko mi posłużył.

stały produkt w mojej kosmetyczce

Mascara dzięki masywnej szczoteczce idealnie rozprowadza tusz. Wystarczy odrobina cierpliwości i umiejętności aby wymalować nawet najmniejsze rzęsy! Nie skleja rzęs ( nawet gdy poprawiasz makijaż) i nie kruszy się - dla mnie chyba największa zaleta! Efekt po wymalowaniu w pełni zadowalający!