Constance Carroll, Zmywacz do paznokci

Constance Carroll, Zmywacz do paznokci

Tą niewielką buteleczkę z różowym płynem chyba wszystkie kobiety znają... :) Tak, tak... Temu zmywaczowi jestem "wierna" od dawna, świetnie zmywa każdy lakier, nie muszę trzeć paznokcia, jest wydajny, i w ogóle dla mnie naj jeżeli chodzi o zmywacze :)

p>

Świetny. Spełnia swoje zadanie.

Świetny zmywacz do paznokci. Podsunęła mi go moja mama wiele lat temu i od tamtej pory zawsze go kupowałam. Doskonale zmywa każdy lakier, a używałam różnych, zwykłych czy to jasnych czy ciemnych odcieni, z brokatem, piaskowe i każdy pięknie schodził. Nie podrażnia, nie wysusza, tani. Ładna, estetyczna butelska. Wystarczy przyłożyć wacik i przewrócić butelkę. Otwór butelki jest duży ale bez problemu można nauczyć się go obsługiwać. Zużyłam wiele buteczelek i szkoda że teraz jest tak ciężko dostępny. Polecam.

Używam tego produktu od: wielu lat

Najlepszy!

Kupiłam, bo kobietka stojąca przede mną w kolejce w drogerii koniecznie szukała akurat tego zmywacza, zachwalając go pod niebiosa a krytykując wszystkie inne! I co? I będę używała TYLKO tego zmywacza do czasu aż zakończą jego produkcję (a tego chyba nie zniosę)! Najlepszy bo:
* nie wysusza a nawilża płytkę paznokcia i skórki
* nie śmierdzi jak większość zmywaczy (nie duszę się podczas zmywania lakieru)
* jest baaaardzo wydajny (już maleńka ilość wystarczy do zmycia ciemnego czy nawet brokatowego lakieru)
* nie zostawia białego osadu na paznokciach po zmyciu lakieru
* niska cena
Jedynym minusem jest brak dozownika czy chociażby wąskiego otworu na wydobycie zmywacza. Otwór jest szeroki, prawie jak w butelce wody mineralnej, przez co przy potrąceniu ryzyko wylania wszystkiego jest ogromne! Ale taka wada nie przyćmi mi zalet tego cuda.
Dla mnie nr 1!!!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Świetny!

Uwielbiam ten zmywacz :-) świetnie zmywa nawet ciemne lakiery i nie trzeba zużywać pół butelki na jedno zmywanie. Bardzo dobra jakość i dobra cena.

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

Starzenie się skóry - dieta

przyznaję, jest dobry

Jest to jeden z lepszych zmywaczy do paznokci jakich używałam. Może nie jest to hit, bo znam ładniej pachnące, a równie skuteczne środki do zmywania emalii, ale jest zacny.
Jest to zmywacz na bazie acetonu o bardzo oszczędnym składzie. W zasadzie to mieszanka acetonu i wody z kroplą gliceryny, dlatego też nie pachnie fiołkami, raczej zwyczejnie śmierdzi. Mimo tej właściwości powodującej lekki dyskomfort stosowania, to usuwanie nim lakieru przebiega bardzo sprawnie. Nie zuważyłam, żeby krzywdził moje paznokcie bardziej niż "markowe", drogeryjne zmywacze.
Butelka jest bardzo wygodna, z dużym otworem, dzięki czemu można w nim zanurzyć patyczek kosmetyczny, łatwo też nasączyć płynem płatek. Z jakiegoś powodu jednak zawsze pod nalepką z informacjami od producenta znajduje się powietrze. Godzi to tak wysoce w moje poczucie estetyki, że po prostu tę naklejkę zrywam (choć mój partner bardzo tego nie lubi - nie może się później połapać jakie substancje znajdują się w butelkach w szafce).
Dostępność tego produktu nie jest najlepsza, ale można go dostać w mniejszych drogeriach.

Używam tego produktu od: około dwóch lat z przerwą
Ilość zużytych opakowań: dwa

Najlepszy!

Odkąd pamiętam, zawsze używała go moja mama. Któregoś razu spróbowałam i pozostałam mu wierna.

PLUSY:
- szybko i bardzo skutecznie zmywa nawet najbardziej oporne lakiery (tyczy się to również tych z dodatkiem brokatu czy innych pierdół),
- duże opakowanie za niską cenę,
- usuwa również klej do tipsów (proces zmazywania jest nieco dłuższy niż zazwyczaj, ale jednak!) :)

MINUSY:
- dostępność (znajduję go tylko i wyłącznie na małych stoiskach, czy w lokalnych drogeryjkach),
- delikatnie wysusza skórki wokół paznokci (ale w moim przypadku działa tak każdy zmywacz, którego miałam przyjemność używać).

Ogółem - bardzo dobry produkt, jeżeli chodzi o usuwanie lakieru. Tutaj nie ma znaczenia, czy nałożyłyśmy jedną, czy pięć warstw oraz czy dodałyśmy brokat - poradzi sobie ze wszystkim. Do zapachu nie mam się co przyczepiać, ponieważ osobiście bardzo lubię zapach zmywaczy i lakierów. Nie znalazłam lepszego.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sporo :)

fajny

Używa go moja mama, od zawsze. Tak i ja zaczęłam.
Bardzo dobrze i szybko zmywa lakier, radzi sobie z ciemnymi lakierami.
Jest wydajny i do tego niska cena! Wszystko jak najbardziej na plus.

Różowa siła.

Bardzo dobry zmywacz, ale nie jest dla wrażliwych paznokci do użytku codziennego. Ja sporadycznie zaszaleję z kolorkami na moich łopatach, więc ze zmywaczem spotykam się raz na plus minus kilka miesięcy.

Moja ocena wynika częściowo z tego, że wiem, że brak mi wprawy z tym produktem, a niektóre własności tego zmywacza wychodzą dopiero przy wprawnej ręce.

+wydajny, jeśli umie się go dozować. i używać Znam osoby, które jednym wacikiem z jednym namoczeniem oblecą całą rękę. Przy niewprawnym użytkowniku niedzielnym też długi czas postoi, chociaż ze dwa, trzy dozowania potrzebuję ja, by zmyć jedną rękę.
*zapach - mi się subiektywnie podoba, także to liczyłabym na plus. Jeśli jednak komuś nie podpasuje, to raczej będzie przeklinał ten intensywny zapach i się zrazi. Ale podobnie jak kolor, pełni funkcję ostrzegającą, żeby się nie pomylić i nie pomylić zmywaczy... i np. sobie nie wpakować tej żylety do oka ;)
+opakowanie. Nie wylało mi się nigdy nic w podróży. Czy to samochodowej, czy to w bagażu lotniczym. Po dokręceniu ma się pewność, że nie będzie wchłaniać wody, ani zwiedzać zakamarków kosmetyczki.
+cena.
+usunie każdy lakier. (słyszałam, że nawet schillaca dziabnie, ale nie testowałam ;) )

-ostatnio po zmyciu ciemnych lakierów miałam uczucie "papierowej" płytki paznokci. Ale po porządnym umyciu wodą i pomalowaniu odżywką nieprzyjemność ustąpiła. Teraz obserwuję swoje paznokcie. Nie ułamują się na razie.
-aceton jest niezdrowy dla paznokci... Jeszcze ja, jako użytkownik niedzielny jak zmywam, to nie mam dobrej techniki do tego... Robię im ostrą kąpiel chemiczną na waciku, że tak powiem.
*Tu jest jednak kwestia sporna, bo znam osoby, które traktują ccuk\'iem swoje paznokcie dłuższy czas, prawdopodobnie nawet od momentu jego wejścia na rynek O.o Bądź co bądź, paznokcie te, mimo ciągłego malowania i zmywania zachowują ładny kształt przy "dłuższej długości", nie łamią się. Zależy to od paznokcia i pewnie też kwestia bazy pod lakier, jakości lakieru i ogólnej pielęgnacji.
-Trzeba mieć chwilę, żeby oporządzić po nim paznokcie - umyć ręce i pomalować odżywką zmyte płytki paznokciowe. Nie da rady użyć go w jakiejś nagłej sytuacji, chyba że komuś nie przeszkadza uczucie "ściągnięcia" paznokcia.

Podobno można używać zmywacza jako rozpuszczalnika do starych lakierów, żeby je znowu użyć. Osłabia to jednak ich trwałość... Nie wiem, jak w przypadku tego, czy w ogóle ta "siekiera" się nada ;) Może kiedyś spróbuję, jak mój ulubiony lakier się skończy... Tą oto powszechnie znaną ciekawostką zamykam recenzję...

Używam tego produktu od: odkiedy maluję paznokcie (mniej więcej sześć lat)
Ilość zużytych opakowań: stoi w łazience, więc nie wiem, ile ja sama go wykorzystałam. Fakt faktem, widziałam chyba z dziesięć butelek tego specyfiku przez te parę lat...

najgorszy

Najgorszy zmywacz w historii świata, tragiczny...
Zmywa lakier bardzi dobrze, ale też okropnie niszczy paznokcie, stają się suche, łamliwe, rozdwajają się i pękają. Dodatkowo skórki twardnieją, pękają, nie mogłam nad nimi zapanowac w żaden sposób, nic nie pomagało nawilżanie i natłuszczanie.

Nie polecam go nikomu, zupełnie mi nie słuzył.

Daję pół gwiazki za wydajność i doskonałe zmywanie każdego lakieru.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

Rewelka

Zmywacz warty swojej ceny. Wydajny i ławo usuwa lakier z płytki. Jego jedyną wadą (przynajmniej jak dla mnie bo mi to wszystko z rąk leci... :) ) jest opakowanie a raczej brak jakiegos zwężenia czy czegokolwiek zeby nie leciało do tak duzo... oczywiscie czesc zawsze rozleje ale to juz tylko moja wina :D

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

kiepski

polecila mi kolezanka, wiec kupilam mysle sobie no fajnie ze taka duza butelka i tanio.

Nie zuzylam jej nawet do konca, skórki mialam strasznie suche i twarde jak kamień, a dbam o nie i nie mam z nimi problemów...

Lepszy juz zmywacz jakis zwykly bez acetonu za 1,70

jakos super tez nie zmywał.
wiecej nie kupie napewno.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczete

bardzo dobry

Używam tego zmywacza od kilku lat, mam dużą butelkę 150ml. Jest megawydajny! Zmywa doskonale, nie trzeba trzeć paznokcia. Nie podrażnia skóry wokół. Czasami próbuję innych zmywaczy, ale zawsze okazuje się, że coś z nimi nie tak, i wracam do tego.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Edit 22.12.2011: Odkryłam, że lakier bezacetonowy Inglota działa tak samo dobrze, jeśli nie lepiej, więc odejmuję gwiazdkę.

niestety...

zmywacz po pierwszych uzyciach nawet sie sprawdzal...jednak trzeba bylo nim trzec paznokcia zeby cos zeszlo... w polowie butelki wyparowywal i juz nie dzialal... zapach- znosny:)

Używam tego produktu od: 3miesiecy