Bania Agafii, Zmiękczający peeling do stóp

Bania Agafii, Zmiękczający peeling do stóp

Zmiękczający peeling do stóp Bania Agafii oczyszcza i zmiękcza zgrubiałą skórę. Aktywne składniki naturalne intensywnie odżywiają, stymulują procesy regeneracji i chronią skórę przed nadmierną suchością.
- Liście babki zwyczajnej – zwierają saponiny, dzięki czemu posiadają aseptyczne i gojące działanie
- Pszczeli wosk - chroni skórę przed przesuszeniem, zmiękcza ją.
- Mielona kora wierzby białej - oczyszcza zrogowaciały naskórek, sprzyja głębokiemu odżywieniu i nawilżeniu.
- Organiczny ekstrakt szałwii - tonizuje skórę
Sposób użycia: lekkimi, masującymi ruchami nanieś niewielką ilość peelingu na suchą skórę , zmyj ciepłą wodą.

Delikatny

Peeling do stóp jest delikatny w działaniu, łaskotał moje stópki. Osoby nie mające wymagających stóp powinny być z niego zadowolone. Skład naturalny, choc przeszkadza mi obecność polietylenu

Bez szału..

Peeling zamknięty jest w wygodnym zakręcanym opakowaniu,nakłada się bardzo przyjemnie. Drobinki są malutkie,działają dość łagodnie,przez co nie zauważyłam żeby stopy były bardziej miękkie. Na mnie praktycznie nie zadziałał. Co ciekawsze,spróbowałam go na dłonie, i tu akurat sprawdził się o wiele lepiej ! Na pewno nie jest to peeling dla bardzo wymagających stóp,aczkolwiek można dać mu szansę! Krzywdy na pewno nie zrobi :)

Średnio...

Przy całym moim zamiłowaniu do produktów tej firmy, ten peeling jest niestety mega mocno średni i nie robi zupełnie nic. Niby ma jakieś drobinki złuszczające, ale na stopy to za mało. Nie zauważyłam żeby coś mi zmiękczył, czy żeby stopy były jakieś fajniejsze. Niestety, bo pokładałam w nim dużą nadzieję.

Nic nie robi

Peeling zamknięty jest w miękkiej saszetce z nakrętką. Bardzo wygodnie można wydobyć z niej odpowiednią ilość produktu. Peeling ma gęstą konsystencję i dość specyficzny, jakby ziołowy zapach. Drobinek niestety jest bardzo mało i są słabo wyczuwalne. Nie ma problemu z rozprowadzeniem peelingu na skórze, ale jego aplikacja to raczej mizianie niż peelingowanie :D Nie zauważyłam żadnych efektów, ani złuszczania, ani wygładzenia ani likwidacji nagniotków. Równie dobrze mogłabym nie użyć żadnego produktu i efekt byłby taki sam. Jednakże peeling jest wydajny i niedrogi i jeśli ktoś bardzo chce, to może się skusić :)

Dobry

+bardzo wydajny i ekonomiczny
+tani jak barszcz
+wygodne opakowanie z zakrętką
+peeling genialnie masuje i zmiękcza skórę stóp
+dobrze oczyszcza i odświeża
+pomaga zmiękczać suchą skórę stóp

Polecam serdecznie!

nic specjalnego

Nie jestem zachwycona tym kosmetykiem, bo w zasadzie niewiele zrobił dla moich stóp. Konsystencja jest przyjemna, kremowa. Może nie bardzo gęsta, ale może być. Drobinki są raczej słabo wyczuwalne, dlatego działanie ścierające i pielęgnujące jest raczej minimalne. Nawet przy codziennym stosowaniu. Taki sobie kosmetyk. był niedrogi, więc można przetestować.

ŚWIETNY

Do tej pory używałam peelingu lawendowego YR, lecz peeling Agafii okazał się być lepszy :)

Plusy:
+ pachnie bardzo ładnie
+ niesamowicie wydajny
+ choć drobinki wydają się małe, jednak efekt jest rewelacyjny
+ świetnie wygładza stopy
+ niska cena

Minusów brak

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w użyciu

Wad nie stwierdzono.

Obok wielkiego bum na ekologiczne kosmetyki rosyjskie nie mogłam przejść obojętnie, można powiedzieć, że przepadłam na dobre. Peeling od Babuszki Agafii to mój kolejny naturalny podopieczny :D

Peeling jest z rodzaju tych drobnoziarnistych, ale spękana skóra na piętach nie powinna go lekceważyć, albowiem pomimo swojej delikatności jest również bardzo skuteczny. Przy jego pomocy sukcesywnie można się pozbyć wszelkich zgrubień czy suchej skóry na stopach, ale ważna jest przy tym oczywiście systematyczność.
Wykazuje właściwości nawilżające - niejednokrotnie po wykonanym peelingu nie miałam potrzeby, aby nałożyć krem do stóp.

Co do opakowania, to jestem zadowolona. Zakrętka z kurkiem jest bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem.
Cena również nie jest wygórowana. Można powiedzieć, że oscyluje w przeciętnym przedziale cen jeśli chodzi o peelingi do stóp. Około 5-6zł.

Często byłam zdania, że peelingi do stóp nie są niezbędne, z łatwością przecież można je zastąpić tym peelingiem, który używa się do ciała. Jednakże ten gagatek zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie ;) często również robiłam nim peeling dłoni. Dzięki swej łagodności świetnie się do tego nadaje.

Krótko mówiąc - polecam :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo dobry peeling za grosze

Zgłosiłam to oceniam ;)

Peeling do stóp to ważna część pielęgnacji moich stóp. Moje stopy są wybitnie suche z wieloletnim nagniotkami. Testowam wiele kosmetyków do ich pielęgnacji. Do tej pory używałam peelingu Bielenda, Fusswhol i YR. Najbardziej lubię Bielenda i YR. Peeling z serii "Sauna Agaty" (bo takie jest tłumaczenie rosyjskiej nazwy serii) jest bardzo dobry.

Ciekawe, dość wygodne w stosowaniu. Miękkie, więc da się wycisnąć je aż do cna. Przez otwór wychodzi odpowiednia ilość peelingu. Samo w sobie jest dość estetyczne.

Konsystencja / zapach:
Zapach jest przyjemny, dość słodki (lekko miodowy?). Konsystencja jest kremowa z zatopionymi w dużej ilości drobinkami o sporej wielkości.

Działanie:
Peeling ładnie ściera naskórek. Może nie jest superostry, ale jest dobrze odżywczy dla stóp. Ładnie wygładza skórę, nawilża je. Drobinki, mimo, że są dość drobne to ładnie ścierają martwy naskórek. Dzięki kremowej konsystencji peeling nie ścieka z stóp.

Wydajność / cena / dostępność:
Wydajność jest w normie (100 = 1 mies). Cena jest niska. Płaciłam za niego 6zł, dostępność jest b. dobra - wiele sklepów ekologicznych - i stacjonarnych i on-line.

Czy kupię ponownie?
Tak. Peeling jest niedrogi i jest dobrym rywalem dla peelingu z YR z serii Lawendowej który do tej pory był moim faworytem. Także wchodzi do repertuaru zakupywanych peelingów - razem z peelingiem z Bielendy i YR. Planuję też przetestować ten do skóry z nagniotkami.

Jest do dobry produkt made by Rosja. Polecam. 5 gwiazdek w pełni zasłużone.

Używam tego produktu od: 1 mies