Uroda, Kwiaty Polskie, Tonik bezalkoholowy do każdego rodzaju cery

Uroda, Kwiaty Polskie, Tonik bezalkoholowy do każdego rodzaju cery

Bezalkoholowy tonik Uroda Kwiaty Polskiebusuwa makijaż oraz zanieczyszczenia skóry, troszczy się o jej naturalne piękno poprzez potrójne działanie:
- Wygładza – formuła toniku zawierającego wyciągi roślinne oraz witaminę sprawia, że skóra staje się w dotyku i gładka.
- Nawilża – nawilżające składniki aktywne; wyciąg z malwy, prowitamina B5 i sorbitol, nawilżają skórę , eliminują uczucie „ściągnięcia” skóry.
- Odświeża – zawarta w recepturze alantoina wygładza, odświeża i łagodzi podrażnienia.
Sposób użycia: rano i wieczorem, nasączonym płatkiem kosmetycznym, delikatnie przemywać skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Nie zrobił nic

Tonik ma bardzo ładny, delikatny zapach. Dziurka w dozowniku jest troszkę za duża i trzeba uważać podczas użytkowania żeby nie wylać za dużo. Nie lepi się, nie zostawia tłustej warstwy, nie podrażnia, nie uczula. W skrócie sutków ubocznych nie zauważyłam. Dodam, że mam skórę mieszaną z tendencją do przesuszania. Tonik z moją twarzą nie zrobił nic. Nie zaszkodził ale też nie poprawił jej stanu. Był to był i równie dobrze mogłoby go nie być.

Bardzo dobry

Ja również dorwałam ten tonik w Biedronce za 5 zł, był już ostatni. :D
Używałam go jeszcze w poprzedniej wersji i byłam i jestem z niego bardzo zadowolona.
Dobrze nawilża skórę. Daje uczucie odświeżenia, nic a nic nie podrażnia, nawet powiek. Bardzo przyjemnie pachnie, kwiatowo z dodatkiem mydła (dla mnie mogłoby być bez tego mydła - byłoby jeszcze lepiej).
Natomiast nie jest zbyt wydajny, bo starczył mi na 3 tygodnie. Ale chętnie kupię go ponownie, zwłaszcza za taką cenę.

przeciętniak

Tonik ten dorwałam w Biedronce. Kosztował bodajże 5zł, więc szkoda było nie wziąć. Niestety, ale nie było warto.

Zacznę od opakowania. Jest ładne, zgrabne i jak na tą cenę na prawdę solidne. Toniku dozuje się dokładnie tyle ile trzeba.

Sam tonik ma lekko różowe zabarwienie i bardzo intensywny, kwiatowy zapach. Nie lubię perfumowanych kosmetyków do twarzy, więc nie przypadł mi do gustu tym bardziej, że dość długo zapach ten się utrzymuje.

Z działania nie jestem zadowolona. Chyba tonizuje. Piszę "chyba", bo skóra po jego użyciu jest ściągnięta, przesuszona. Dokładnie taka sama jak po użyciu bardzo silnego żelu.
Na mojej cerze (suchej, wrażliwej) swojego podstawowego zadania nie spełnia.
W dodatku przez pierwsze kilka dni skóra reagowała na niego zaczerwienieniem. Teraz już jest trochę lepiej.

Znam dużo lepsze toniki, jak na przykład rossmannowski Rival de Loop, które w dodatku są tańsze także do tego powrotów już nie będzie.

Dwie gwiazdki za cenę, za dostępność, za polską markę i nie testowanie na zwierzętach. I wystarczy.

Używam tego produktu od: prawie dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszą buteleczkę