Golden Rose, Express Dry Nail Lacquer (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Golden Rose, Express Dry Nail Lacquer (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Seria Golden Rose "Express Dry" to nowa seria lakierów do paznokci, które wysychają w ciągu 60 sekund od nałożenia. Łatwość użytkowania oraz nowa wytrzymała formuła z połyskiem, sprawiają, że lakier Golden Rose "Express Dry" ten w krótkim czasie wysycha nadając paznokciom idealny wygląd. Lakier do paznokci Golden Rose "Express Dry" dostępny jest w 75 modnych, przyciągających wzrok kolorach.

lakiery do paznokci
przedłużające trwałość lakieru
szybkoschnąca, o przedłużonej trwałości
Efekt
naturalne

Dobry

Wysycha trochę szybciej niż inne, posiada fajny pędzelek. Duża gama kolorystyczna, niska cena (4,90 zł). Lakier jest w miarę trwały wytrzymuje od 4 do 6 dni.

Lakier ma bardzo ładne opakowanie, szeroki pędzelek ułatwiający aplikację.
Produkt ten bardzo szybko wysycha, nie kruszy się, jedna warstwa daje już pożądany efekt.

Szybko schnie, optymalnie długo się utrzymuje.

Przeciętny lakier. Nakładam jedną warstwę, czekam z 3 minuty, kładę kolejną, następnie czekam z 5 minut poprawiając lakier korektorem do paznokci, w tym czasie lakier mi już zasycha i nakładam top coat, więc mam załatwione malowanie paznokci w szybkim czasie. Bez top coatu ostatnia warstwa oczywiście schnie szybciej. Szkoda mi życia na czekanie, żeby lakier zasechł godzinami, przy tym nie mam takich niespodzianek. Wszystkie kolory mają dobre krycie.
Kolor 03 to czysta biel.
Kolor 40 to kolor jagodowy.
Kolor 61 to jasny kolor liliowy.
Kolor 21 to chłodny blady róż.
Kolor 33 to przygaszony odcień beżoróżu.
Kolor 13 to bardzo jasny łososiowy róż.
Kolor 23 to połączenie bladego różu z fioletem.
Kolor 58 to ciemny burgund (z kilka tonów ciemniejszy niż odcień 55).
Kolor 55 to kolor wina.
Kolor 62 to ciepły jasny fiolet.
Kolor 32 to jasny łososiowy róż (podobny do 33, ale bardziej różowy niż beżowy).
Kolor 53 to bordowy czyli chłodna czerwień.
Kolor 54 to żywa, ciepła czerwień.
Kolor 44 to odcień między czerwienią a różem, truskawkowa czerwień.

LAKIER MOJEGO ŻYCIA :-)

Jak w temacie - najlepszy lakier na jaki trafiłam w życiu. Schnie naprawdę szybko. Wystarczy tylko jedna warstwa. Kolorystyka jest bardzo rozbudowana, więc każdy wybierze coś dla siebie. No i cena. Lakier jest naprawdę niezastąpiony! Polecam bardzo :-)

Lakier do paznokci

Bardzo lubię lakiery tej firmy a ten ma ładną butekeczke. Pędzelek którym idealnie maluje się paznokcie, kolor kryje po drugiej warstwie i faktycznie całkiem szybko wysycha. Lakier jest wydajny, tani i całkiem dobry jakościowo, zapach no cóż jak to bywa ze zwykłymi lakierami, trwałość do kilku dni.

Bardzo dobry lakier jednak nie pozbawiony wad

Lakierów Express Dry używam od bardzo dawna a ponieważ paznokcie maluję od wielu lat i używałam w tym czasie wielu lakierów mogę z całą pewnością stwierdzić, że te produkty należą zdecydowanie do tych lepszych w swojej kategorii.

Lakier ma ładne wąskie opakowanie i wygodny dokładny pędzelek.
Ilość odcieni w palecie jest naprawdę powalająca - jest ich wszystkich ponad 70 a niektóre są bardzo unikatowe. Róże i wszelkie odcienie niebieskiego szczególnie zwróciły moją uwagę.
Zauważyłam jednak, że nie każdy odcień tego lakieru zachowuje się na paznokciach tak samo - jedne są jakby gęstsze i bardziej skoncentrowane i kryjące inne potrafią się nieco rozlewać na płytce i tworzą niewielkie prześwity - ale w tym wypadku wystarczy po prostu dołożyć kolejną warstwę produktu.

Na moich paznokciach efekt utrzymuje się bardzo długo - nawet powyżej tygodnia i rzadko kiedy odpryskuje, ale ja przed użyciem zawsze dbam o to by paznokcie były czyste i odtłuszczone.
Zdecydowanie mogę potwierdzić również ekspresowe wysychanie lakieru na paznokciach - nie wiem czy jest to dokładnie 60 sekund bo z zegarkiem w ręce tego nie sprawdzałam ale już niedługo po pomalowaniu możemy robić większość normalnych czynności bez obawy o starcie lub odbicie sobie lakieru.

Jedynym małym minusem a w zasadzie dwoma jest po pierwsze dziwny, nietypowy zapach lakieru, który długo utrzymuje się na paznokciach - nie potrafię tego zapachu określić ale jeżeli ktoś używał tych lakierów to z pewnością wie o czym mówię; a po drugie lakier potrafi lekko wysuszyć płytkę więc trzeba zadbać o odpowiednie jej nawilżenie i odżywienie.
Poza tym produkt absolutnie bez zarzutu.

NIE

Lakiery GR lubię, ale moje serce skradły te z serii Ice Chic. Niestety nieraz zamarzy mi się kolor, którego akurat w tej serii nie ma, a jest w innej. Tak było tym razem.
Lakier ma poręczną, małą buteleczkę. Pędzelek jest raczej standardowy. Ani za mały ani za duży, bez specjalnego kształtu. Konsystencja jest dość wodnista, więc trzeba uważać bo lubi się rozlewać na skórki.
Niestety lakier zupełnie się nie sprawdził i nie sięgnę po tę serię ponownie. Fakt, jest szybkoschnący ale co z tego skoro odpryskuje już po kilku godzinach. Na drugi dzień paznokcie nadawały się do przemalowania.
Moim zdaniem szkoda zachodu.

Bubel

Może i krycie byłoby dobre, gdyby nie to, że lakier w ogóle szybko nie schnie. Odczekałam 10 minut, 15... Niestety nie jest to dobry produkt. Miałam już inne lakiery z tej firmy i naprawdę mogę polecić - nie dają obietnicy szybkiego schnięcia a jednak są bardziej wytrzymałe niż ten z tą obietnicą - a szkoda! Bo kolor naprawdę mi odpowiadał. Nie pamiętam dokładnie numeru, ale była to czerwień, przepiękna czerwień.

Lubmy się

Już w wielu recenzjach różnych lakierów golden rose podkreślałam że je bardzo lubię i tutaj nie ma wyjątku. Gama kolorystyczna tych lakierów jest zachwycajaca, pojemność idealna, pędzelek szeroki i lekko zaokraglowy, konsystencja idealna ani zbyt lejąca ani za gęsta. Lakier świetnie współpracuje z innymi produktami jak baza i top, długo pozostaje w idealnym stanie, buteleczka jest bardzo poręczna i elegancka. Posiadam kilka odcieni z tej serii i tylko jeden ma gorsze odrobinę krycie.

Dobry

Kupiłam ładny beżowy kolor i jestem bardzo zadowolona. Dwie warstwy ładnie wszystko przykrywają. Żeby jakoś wyjątkowo szybko zasychał to bym nie powiedziała ale w granicach normy. duży minus dostaje za to że z czasem tak jakby zaczynał się ciągnąć gdy gęstnieje bardzo ciężko się go wtedy nakłada. Poza tym nie mam zastrzerzeń.

lakier do paznokci

Lakier jest fajny, szybko schnie jedna warstwa natomiast już dwie troszeczkę dłużej... Fajnie utrzymuje się do ok 2-3 dni po tym czasie należy już zmyć i nałożyć nową warstwę ponieważ zaczyna odpryskiwać. Ja jak dotąd nie spotkałam żadnego tradycyjnego lakieru do paznokci, który utrzymał by się tydzień na paznokciach oczywiście poza lakierem hybrydowym...

Zawiódł moje oczekiwania

Uwielbiam lakiery do paznokci Golden Rose. To moja ulubiona marka lakierowa - mam ich sporo, z różnych rodzajów i kolorów. Oczywiste było więc, że sięgnę także po ten Express Dry. Obietnica szybkiego schnięcia, fajna cena i kolory - czegóż chcieć więcej?
Niestety - tak jak napisałam w tytule recenzji - ten lakier zawiódł mnie na całej linii. Szkoda - bo liczyłam na fajny produkt.

Lakiery z Golden Rose (szczególnie te Rich Color) lubię za świetne pędzelki, łatwość aplikacji, sporą trwałość, fajne kolory i dobrą cenę.
Ten Express Dry jest jakby z innej bajki... U mnie się nie sprawdza ponieważ:
*ma jakiś taki wąski, niewygodny, krzywy pędzelek - to powoduje, że trudno się mi go aplikuje. Źle się maluje przy skórkach, źle po całej powierzchni paznokcia.
*podczas aplikacji pojawiają się takie jakby "pęcherzyki" - co niestety widać nawet po dwóch warstwach. Nigdy w żadnym innym lakierze coś takiego mi się nie zdarzyło - więc chyba nie chodzi o to, że nie umiem stosować lakieru do paznokci;)
*trwałość też jakby inna od pozostałych lakierów GR. Jakby krócej siedział na paznokciach...

Czy szybko wysycha? Te 60 sekund to moim zdaniem przesada - ale schnie dość szybko. Tutaj nie jest bardzo źle.

Niestety jednak - w miarę szybkie wysychanie lakieru nie zrekompensuje mi efektu. A efekt nie jest dla mnie odpowiedni. Kiepski pędzelek, kiepska formuła - dają na moich paznokciach kiepski efekt... Ten lakier z GR zdecydowanie nie jest dla mnie. Wolę kupować te, które mi się sprawdziły.