Avon, Advance Techniques, Supreme Oils with Nutri 5 Complex (Odżywka do włosów)

Avon, Advance Techniques, Supreme Oils with Nutri 5 Complex (Odżywka do włosów)

Odżywka do włosów Avon, Advance Techniques, Supreme Oils with Nutri 5 Complex zawiera bogatą formułę o kremowej konsystencji wygładza włosy, nadaje im miękkość i wzmacnia je. Odżywka do włosów Avon, jest wzbogacona kompleksem Nutri 5 z olejkami z makadamii, nasion kamelii, migdałowym, winogronowym i marula. Wnika w każde pasmo włosów, pozostawiając je gładkie i lśniące. Intensywna formuła może być stosowana jako odżywka lub maska.

Świetna

Nakładam ją zawsze po umyciu włosów szamponem z tej samej serii, który uwielbiam. Jest to odżywka do spłukiwania. Trzymam ją na włosach jakieś 3 lub 4 minuty, z racji tego, że moje włosy (rozjaśniane i farbowane) wymagają mocnego nawilżenia i odżywienia. Ta odżywka jak najbardziej mi to zapewnia. Włosy po jej użyciu są mięciutkie, bez problemu się rozczesują i bardzo dobrze się układają. Śliczny waniliowy, bogaty zapach. Często jest w promocji za jakieś 9,99 PLN. Polecam.

Świetna

Nigdy nie przepadałam za kosmetykami z Avon ale tę odżywkę kupiłam przypadkowo na Allegro przy zakupie innych rzeczy.
Mam włosy szybko przetłuszczające sie i zniszczone po ombre. Odzywka naprawdę jest luksusowa :) moje włosy doznały w końcu luksusu i jestem mile zaskoczona produktem Avon.
Odzywka nadaje włosom miękkość, są milutkie w dotyku, gładkie, świetnie sie rozczesują i są wypielęgnowane.
Moje włosy wręcz piły tę odżywkę :)
Opakowanie zawiera 250ml to o 50ml więcej niż drogeryjne odżywki.
Zapach śliczny, czuć w nim olejki, włosy delikatne i nienachalnie pachną tymi olejkami.

Świetna!

Mam włosy suche, zniszczone i z skłonnością do przetłuszczania. Większość masek i odżywek zmusza mnie do mycia włosów częściej a ta jest świetna nawet mam wrażenie że przedłuża świeżość włosów.

Trochę natłuszcza włosy

Wiem, że więcej jej nie kupię, Nie jest tragiczna, ale nie nadaje się do moich włosów. Bardzo mi je obciąża. Zamiast nawilżac- natłuszcza, sprawiając, że muszę częściej myć głowę, bo krócej utrzymują świeżość. Mimo wszystko włosy dobrze się po niej rozczesują, ładnie pachną. Jednak to produkt nie dla mnie.

Bardzo fajna odżywka! :)

Tą odżywkę dostałam w gratisie do zamówienia. Nie oczekiwałam spektakularnego efektu i składu. Zostałam pozytywnie zaskoczona! :)
Odżywka pięknie pachnie, fajnie wygładza i odżywia włosy.
Szczerze polecam, zużyłam już całe opakowanie i właśnie zamawiam kolejne. Cena również fajna, bo aktualnie ta odżywka jest na promocji za 11,99. Skład też fajny, więc nie ma na co narzekać. :)

Cudowny zapach

Odżywki używałam razem z szamponem z tej samej serii. Ma bardzo ładny, słodki zapach i trochę rzadką konsystencję - podobną do szamponu. Mimo to dobrze się ją nakłada i nie spływa z włosów. Bardzo dobrze nawilża moje włosy, są po nim gładkie, miękkie i dość dobrze się rozczesują (zazwyczaj mam problemy z rozczesywaniem).

ZALETY:
*cena
*wydajność
*konsystencja
*zapach
*nawilża włosy
*ułatwia rozczesywanie
*opakowanie

Wad nie zauważyłam.

Polecam tę odżywkę, bardzo ją lubię i na pewno do niej wrócę.

Duet z szamponem wart grzechu

Używam ją w zestawieniu z szamponem i jestem zadowolona. Zaskoczona tez, bo nie spodziewałem się tak dobrych efektów. Włosy są ładne. Ot tak.. Zadbane i ładne. Wyglądają zdrowo i z takim blaskiem. Nie wiem czy to odżywienie tymi nutri olejkami czy inne sls (nie analizuje składu i opakowania) efekt mi się podoba. Odżywka dodaje tego końcowego szlifu. Często bywa w promocji.

Bardzo dobra

Po pierwsze przepięknie pachnie
nie obciąża włosów,a u mnie często zdarza się ten problem
włosy wygładzone i lśniące
konkretne nawilżenie
zero puszenia się
dosyć gęsta jak na odżywkę
używałam razem z szamponem,co uzupełniają się w 100 procentach.
cena ok 7 zł
wydajny

Bardzo fajna

Szczególnie w połączeniu z szamponem z tej serii odżywka potrafi zdziałać cuda. Nie obciąża włosów, nawilża i pomaga w modelowaniu. Łatwo się spłukuje i ma bardzo przyjemny zapach. Nie jestem fanką odżywek do nakładania na mokro, jednak tą pokochałam :)

Obciazajaca

Jak dla mnie jest okropna.Moje wlosy po umyciu wygladaja tak samo jak przed. Odzywke dokladnie i dlugo splukuje a mimo to po wysuszeniu wlosow robia sie strąki i wygladaja na przetluszczone.W dodatku matowe i bez energii.Po innych nawet tanich odzywkach mam puszyste i lsniace wlosy.Ta natomiast nie sprawdza sie ani troche.

Cudo

Jest na prawdę dobry , włosy po nim są miękkie , ładnie pachną i do tego cudnie się układają . Jest wydajny bo nie wielka ilość jest w stanie zrobić z włosami wszystko co producent obiecał . Czy kupie ponownie tak .

bardzo fajna

Godna polecenia maska . Ma idealną kremową ale nie obciążającą włosów konsystencje i bardzo łądny kokosowy zapach który niestety szybko wietrzeje na włosach. Ale działąnie ma świetnie. Zmiękcza włosy wyraźnie je przy tym nabłyszczając. Do tego ułatwia rozczesywania i sprawia że włosy się nie puszą i łątwo stylizują. Można ją z czystym sumieniem polecic