Avon, Advance Techniques, Supreme Oils with Nutri 5 Complex (Odżywka do włosów)

Avon, Advance Techniques, Supreme Oils with Nutri 5 Complex (Odżywka do włosów)

Odżywka do włosów Avon, Advance Techniques, Supreme Oils with Nutri 5 Complex zawiera bogatą formułę o kremowej konsystencji wygładza włosy, nadaje im miękkość i wzmacnia je. Odżywka do włosów Avon, jest wzbogacona kompleksem Nutri 5 z olejkami z makadamii, nasion kamelii, migdałowym, winogronowym i marula. Wnika w każde pasmo włosów, pozostawiając je gładkie i lśniące. Intensywna formuła może być stosowana jako odżywka lub maska.

Trochę natłuszcza włosy

Wiem, że więcej jej nie kupię, Nie jest tragiczna, ale nie nadaje się do moich włosów. Bardzo mi je obciąża. Zamiast nawilżac- natłuszcza, sprawiając, że muszę częściej myć głowę, bo krócej utrzymują świeżość. Mimo wszystko włosy dobrze się po niej rozczesują, ładnie pachną. Jednak to produkt nie dla mnie.

Bardzo fajna odżywka! :)

Tą odżywkę dostałam w gratisie do zamówienia. Nie oczekiwałam spektakularnego efektu i składu. Zostałam pozytywnie zaskoczona! :)
Odżywka pięknie pachnie, fajnie wygładza i odżywia włosy.
Szczerze polecam, zużyłam już całe opakowanie i właśnie zamawiam kolejne. Cena również fajna, bo aktualnie ta odżywka jest na promocji za 11,99. Skład też fajny, więc nie ma na co narzekać. :)

Cudowny zapach

Odżywki używałam razem z szamponem z tej samej serii. Ma bardzo ładny, słodki zapach i trochę rzadką konsystencję - podobną do szamponu. Mimo to dobrze się ją nakłada i nie spływa z włosów. Bardzo dobrze nawilża moje włosy, są po nim gładkie, miękkie i dość dobrze się rozczesują (zazwyczaj mam problemy z rozczesywaniem).

ZALETY:
*cena
*wydajność
*konsystencja
*zapach
*nawilża włosy
*ułatwia rozczesywanie
*opakowanie

Wad nie zauważyłam.

Polecam tę odżywkę, bardzo ją lubię i na pewno do niej wrócę.

Duet z szamponem wart grzechu

Używam ją w zestawieniu z szamponem i jestem zadowolona. Zaskoczona tez, bo nie spodziewałem się tak dobrych efektów. Włosy są ładne. Ot tak.. Zadbane i ładne. Wyglądają zdrowo i z takim blaskiem. Nie wiem czy to odżywienie tymi nutri olejkami czy inne sls (nie analizuje składu i opakowania) efekt mi się podoba. Odżywka dodaje tego końcowego szlifu. Często bywa w promocji.

Bardzo dobra

Po pierwsze przepięknie pachnie
nie obciąża włosów,a u mnie często zdarza się ten problem
włosy wygładzone i lśniące
konkretne nawilżenie
zero puszenia się
dosyć gęsta jak na odżywkę
używałam razem z szamponem,co uzupełniają się w 100 procentach.
cena ok 7 zł
wydajny

Bardzo fajna

Szczególnie w połączeniu z szamponem z tej serii odżywka potrafi zdziałać cuda. Nie obciąża włosów, nawilża i pomaga w modelowaniu. Łatwo się spłukuje i ma bardzo przyjemny zapach. Nie jestem fanką odżywek do nakładania na mokro, jednak tą pokochałam :)

Obciazajaca

Jak dla mnie jest okropna.Moje wlosy po umyciu wygladaja tak samo jak przed. Odzywke dokladnie i dlugo splukuje a mimo to po wysuszeniu wlosow robia sie strąki i wygladaja na przetluszczone.W dodatku matowe i bez energii.Po innych nawet tanich odzywkach mam puszyste i lsniace wlosy.Ta natomiast nie sprawdza sie ani troche.

Cudo

Jest na prawdę dobry , włosy po nim są miękkie , ładnie pachną i do tego cudnie się układają . Jest wydajny bo nie wielka ilość jest w stanie zrobić z włosami wszystko co producent obiecał . Czy kupie ponownie tak .

bardzo fajna

Godna polecenia maska . Ma idealną kremową ale nie obciążającą włosów konsystencje i bardzo łądny kokosowy zapach który niestety szybko wietrzeje na włosach. Ale działąnie ma świetnie. Zmiękcza włosy wyraźnie je przy tym nabłyszczając. Do tego ułatwia rozczesywania i sprawia że włosy się nie puszą i łątwo stylizują. Można ją z czystym sumieniem polecic

Godna polecenia

Kupiłam tę odżywkę zaciekawiona nowością w katalogu. Gdy ją otrzymałam, podeszłam sceptycznie ponieważ nie przemawiały do mnie odżywki z tej serii. Na moje zdziwienie okazała się być bardzo dobra, zupełnie odbiegająca od innych z Avon. Odżywka ma kremową, przyjemną konsystencję koloru kremowego z malutkimi drobinkami widocznymi pod światło. Dobrze się ją nakłada na włosy, a po spłukaniu i osuszeniu efekt jest jak najbardziej zadowalający. Włoski są wygładzone, ładnie błyszczą, wydają się zdrowsze. Są mięciutkie i łatwe w układaniu. Zapach tej odżywki jest wyczuwalny na włosach. Do codziennego stosowania jest super, ale wiadomo sama odżywka nie naprawi nam włosów, jedynie zabezpieczy i sprawi, że wydadzą się zdrowsze. Za tę cenę polecam, warto kupić w promocji :)

pozytywnie zaskoczona

Nie jest to może jakiś genialny produkt, ale naprawd€ niezła odżywka. Zamowilam z katalogu na ryzyk fizyk i musze powiedziec, ze odzywka przewyzszyla moje oczykiwania co do avonu ;)
Fajtycznie zawiera olejki, ale zdaje sie dwa, bo reszta jest na samiusienkim koncu czyli w ilościach śladowych, których nie poczujemy.

Na plus: ułatwia rozczesywanie, wygładza, nie obciąża, ładnie pachnie, jest jej sporo 250 ml i jest wydajna.
Dp ideału brakuje mi jakiegos wow, ale szczerze polecam, mozna brac:)

Używam tego produktu od: 3 miesiące na zmianę z onnymi
Ilość zużytych opakowań: 250 ml

Dla mnie super

Mam całą serię i jestem bardzo zadowolona. Odżywka jest świetna. Ma lekką kremowa konsystencję i w tym samym kolorze. Pięknie pachnie. Doskonale na odżywia, nawilża, włosy są pełne blasku, wygładzone i dobrze sie układają. Nie uczula i nie podrażnia. Fajna butelka z miękkiego plastyku z odchylanym korkiem. Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 całe, kolejna w trakcie