Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost brwi

Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost brwi

Oceanic Long 4 Lashes serum przyspieszające wzrost brwi to nowo opracowana formuła, któa zawiera najnowsze odkrycia medycyny estetycznej takie jak:
- bimatoprost - substancję aktywną uważaną obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost brwi.
- kwas hialuronowy nawilża i wygładza powierzchnię brwi
- prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę i sprawia, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące.
- alantoina zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.
Sposób użycia: Serum przyspieszające wzrost brwi Oceanic Long 4 Lashes nałóż przy użyciu aplikatora na czystą i suchą skórę od wewnętrznej do zewnętrznej strony brwi lub na obszary wymagające zagęszczenia. Stosuj raz dziennie na noc.

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

Cena: 70zł / 3ml.
/w/

stymulujące wzrost
10 – 50ml

Działa

Kupiłam przez przypadek w roztargnieniu.. Chciałam kupić serum do rzęs tej firmy. Wchodzę do drogerii widzę promocja 35 zł myślę WoW biorę.. a w domu patrzę serum do brwi.. taki łowca okazji :)

Tak czy inaczej nie miałam wyjścia zabrałam się za testowanie. Produkty maja identyczne opakowanie różnią się tylko końcówka aplikatora. Stosowałam sumiennie. Codziennie wieczorem nakładałam aplikatorem (wygodna szczoteczka)na oczyszczone brwi. Moje brwi są jasne cienkie i rzadkie. Pierwsze efekty serum były już po ok miesiącu a po ponad dwóch miesiącach stosowania zauważyłam już dokładnie że były trochę przyciemnione, gęstsze i grubsze. Miałam ułatwione zadanie jeśli chodzi o ich makijaż bo tylko lekko je podkreślałam kredka lub cieniem dla fajnego efektu. Serum działa chociaż efekty nie są spektakularne. Pełna kuracja trwa 3 miesiące czyli tyle ile trwa cykl życia brwi. Jeśli przerwiemy brwi wrócą do naturalnego stanu. Jeśli chcemy utrzymać efekt wystrczy stosować serum co 2-3 dzień po kuracji.

Może być

Serum faktycznie stymuluje wzrost i zagęszczenie brwi , nawet je przyciemnia. Jednak po odstawieniu kosmetyku brwi , które odrosły podczas demakijażu wypadają. Po odstawieniu na 3 miesiące efekt miałam taki jak przed rozpoczęciem kuracji. Aby utrzymać efekt zagęszczenia trzeba używać serum przez kilka miesięcy.

Zageszczone i wzmocnione brwi

Zachwycona serum do rzes tej firmy zdecydowalam sie wyprobowac rowniez to do brwi.
Z natury jest blondynka i moje brwi maja jasny odcien , sa rzadkie i malo widoczne. Aby byc zadowoloną z ich wygladu zawsze musialam je podkreslac kosmetykami stworzonymi w tym celu.
Jakie bylo moje zdziwienie kiedy po 3 tygodniach regularnego stosowania serum wreszcie zauwazylam efekty. Przede wszystkim na 1 plan rzuca sie zageszczenie. Sa tez fajnie wzmocnione i jakby przyciemnione. Serum delikatnie rowniez dodaje blasku wloskom. Teraz uzywam juz 2 opakowanie i nie mam zamiaru sie z nim rozstawac.
Moim zdaniem warte kazdej zlotowki.

Szybki efekt, kiepskie skutki

Korzystałam 1,5 roku z tej odżywki, efekt był dosyć szybki, zadowalający. Marzenie, czyli długie, gęste rzęsy - spełniło się, ale później zaniedbałam stosowanie. Po 2-3 miesiącach próbowałam wrócić do stosowania ale zaczęło się od bólu i swędzenia rzęs u nasady, wypadanie było nie do wytrzymania. Aktualnie zrezygnowałam z używania i już raczej do niej nie wrócę

Long4lashes serum do brwi

Efekty widoczne już po kilku miesiącach w miejscu gdzie włoski nie rosły w ogóle. Po kilku tygodniach stosowania włoski były zdecydowanie mocniejsze i bardziej widoczne. Polecam osobom które zmagają się z tym, że brwi nie chcą odrosnac. Cierpliwość się opłaca

Dobry chwyt marketingowy

Co jak co, ale w firmie Oceanic mają naprawdę dobrych speców od reklamy. Ten produkt nie dość, że ma identyczne opakowanie to jeszcze skład taki sam jak serum do rzęs. Sprawdziłam to w jednym ze sklepów. Zatem posiadając jeden kosmetyk można go stosować i na rzęsy i na brwi. Dodałam już swoją opinię nt. serum do rzęs, która jest negatywna z uwagi na uboczne skutki dla oczu z racji jego stosowania. Podczas aplikacji tego serum również na brwi, nie zauważyłam, aby coś drgnęło w kwestii wzrostu włosków. Dla mnie bubel zbędny i kosztowny. Nie polecam.

Bez efektów:(

Moje brwi po intensywnym wyskubywaniu wołają o pomstę do nieba! Więc skuszona, zakupiłam Long4Lashes przyspieszające wzrost brwi. To piermojej kosmetyczce. Choć stosowałam regularnie i dłuższy czas - NIC NIE DAŁO!!! Moje brwi jakie były takie są. Pieniądze wyrzucone w błoto!

Plusy:
+ wygodny aplikator
+ bezzapachowy
+ nie uczula i nie podrażnia
+ dostępność

Minusy:
- nie działa:(
- wysoka cena (choć kupiłam w promocji, ze względu na brak efektów nawet cena promocyjna jest dla mnie za wysoka)
- mała pojemność
- niska wydajność produktu

Tragedia wypadło mi połowę brwi

Ja od siebie nie polecam!!! stosuje ten produkt od 2 miesięcy o ile prawa brew ujdzie to z lewej brwi połowę mi ich wypadło połamały się więc nie polecam marnować na to 70 zł za dużo taniej można nabyć olej rycynowy. :(

Działa

Zdecydowałam się napisać recenzję ponieważ to serum ma mało opinii i większość negatywnych. U mnie działa.
Najpierw używałam serum do rzęs z którego jestem zadowolona i używam nadal. Serum do brwi używam od miesiąca i moje brwi są pogrubione i rosną w tych miejscach w których w ogóle nie chciały rosnąć. Jestem blondynką i moje brwi i rzęsy są także jasne i cienkie. Zarówno brwi jak i rzęsy zrobiły się ciemniejsze.
Polecam :)

nie za bardzo

Posiadam też wersje do rzęs więc nie miałam potrzeby stosować tego produktu na rzęsy, więc nie będe oceniać pod względem wzrostu rzęs i tego, że te dwa produkty sa podobne względem skłądu. Może na rzęsach by się sprawdził i miał by wyższą ocenę, jednak kupiłam go aby stosować wraz z jego przeznaczeniem czyli do brwi. Niestety efekty są prawie zerowe. Nie przesadziłam z regulacją brwi, może na naprawdę przerzedzonych włoskach sprawdził by się lepiej? Z natury mam dość cienkie brwi chciałam je trochę zagęścić bo szerszy łuk brwiowy bardziej mi sie podoba. Niestety ten produkt mi w tym nie pomógł. Nie wiem też czy wzmocnił moje włoski-jak już to naprawdę nie wiele. Stosowałam go regularnie przez 3-4 miesiące właściwie codziennie. Zamieniłam na inny produkt do brwi Talika dwukrotnie droższy i po tamtym drugim widzę różnice więc to chyba nie jest też wina moich brwi, że produkt nie działa.

Używam tego produktu od: poł roku

Działa !!!

Naprawdę działa! Po nieudanych depilacjach brwi miałam masakryczne, po prostu znikały, pięć włosków na krzyż, wcale nie chciały odrastać. Po raz pierwszy efekt działania tego preparatu zobaczyłam u mojej bratowej . Od niej dowiedziałam się że jest takie cudo. Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie, brwi pięknie odrastają i to nawet w kontrolowany sposób (a nie każdy w inna stronę). Trzeba tylko systematycznie, codziennie smarować miejsce gdzie mają rosnąć! I rosną! Naprawdę polecam

działa!

przygodę z L4L zaczęłam w zeszłe wakacje. kupiłam je do brwi, a wylądowało na rzęsach i faktycznie - efekt był spektakularny, ale zaczerwieniona powieka i suchość w oku oduczyły mnie stosowania jej tak blisko oka.

teraz, zimą, kupiłam ją raz jeszcze, tym razem już do BRWI, ponieważ nieco się przerzedziły i powiedzieć muszę, że do brwi także działa :D

po 3-4 tygodniach stosowania widzę pierwsze efekty - włoski są pogrubione i pojawiły się w miejscach łysinek :D

na pewno przejdę cała kurację i będę potem podtrzymywać efekty :D

p.s. wersja do rzęs i do brwi ma taki sam skład i cenę, a opinie taaaakie różne... ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie