Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost brwi

Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost brwi

Oceanic Long 4 Lashes serum przyspieszające wzrost brwi to nowo opracowana formuła, któa zawiera najnowsze odkrycia medycyny estetycznej takie jak:
- bimatoprost - substancję aktywną uważaną obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost brwi.
- kwas hialuronowy nawilża i wygładza powierzchnię brwi
- prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę i sprawia, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące.
- alantoina zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.
Sposób użycia: Serum przyspieszające wzrost brwi Oceanic Long 4 Lashes nałóż przy użyciu aplikatora na czystą i suchą skórę od wewnętrznej do zewnętrznej strony brwi lub na obszary wymagające zagęszczenia. Stosuj raz dziennie na noc.

Skład: Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

Cena: 70zł / 3ml.
/w/

stymulujące wzrost
10 – 50ml

no nie wiem ..

Mam mocno mieszane uczucia co do tego kosmetyku, ponieważ z jednej strony rzeczywiście wspomaga porost brwi, już po kilku dniach włosków jest wyraźnie więcej i brwi stają się gęstsze. Jednak jednocześnie bardzo dużo włosków wypada, co jest widoczne zwłaszcza przy demakijażu. Zanim zaczęłam używać tego serum nie miałam nigdy problemu z wypadającymi brwiami, więc uważam, że to ono jest za to odpowiedzialne. W związku z tym używanie tego produktu trochę mija się z celem, zwłaszcza, że jest on dość drogi. Ja już raczej kolejnego opakowania nie kupię, będę szukać innych sposobów na przyspieszenie wzrostu brwi.

Long 4 Lashes

Jest to dosyć małe opakowanie i mała ilość produktu jednak jest dosyć wydajny . Rzęsy dzięki niemu stają się dłuższe , grubsze , zdrowsze i gęściejsze i ciemniejsze . Oczywiście znajdują się jego zwolennicy oraz przeciwnicy niektórzy powiedzą ,że jest super ,a inni ,że nie ma różnicy . Jak dla mnie jest super , stosowała go moja mama ,kuzynka , ja i znajome i wszystkie go chwalą . Efekty są zauważalne i ja co jakiś czas powracam do niego . Jego cena jest dosyć wysoka ,ale uważam ,że raz na jakiś czas warto zainwestować i zrobić sobie i swoim rzęsą taki prezent . Buteleczka plastikowa biało złota w środku pędzelek podobny jak eyeliner smarujemy nim rzęsy tak jakbyśmy robili kreskę i to tyle .

zauważalne efekty po tygodniu stosowania

Serum do brwi spisało się u mnie na medal. Wygodny aplikator pozwala na precyzyjne nałożenie produktu. Moje brwi były rzadkie i mizerne, a dzięki temu produktowi stały się gęste. Polecam stopniowe odstawianie produktu, ponieważ zakończenie używania z dnia na dzień może spowodować nie tyle co wypadanie brwi, ale zmniejszony ich wzrost. Przydatny produkt i warty wypróbowania. Działa o wiele lepiej niż olej rycynowy.

Żadnych efektów

Używalam ok 3 miesięcy. Miałam strasznie wyskubane wiele lat temu. Teraz są włoski tam gdzie ich nie było ale brwi odrastały w takim samym tempie jak zaczęłam je zapuszczać zanim sięgnęłam po ten produkt. Konkretnych efektów brak.

Działa

Kupiłam przez przypadek w roztargnieniu.. Chciałam kupić serum do rzęs tej firmy. Wchodzę do drogerii widzę promocja 35 zł myślę WoW biorę.. a w domu patrzę serum do brwi.. taki łowca okazji :)

Tak czy inaczej nie miałam wyjścia zabrałam się za testowanie. Produkty maja identyczne opakowanie różnią się tylko końcówka aplikatora. Stosowałam sumiennie. Codziennie wieczorem nakładałam aplikatorem (wygodna szczoteczka)na oczyszczone brwi. Moje brwi są jasne cienkie i rzadkie. Pierwsze efekty serum były już po ok miesiącu a po ponad dwóch miesiącach stosowania zauważyłam już dokładnie że były trochę przyciemnione, gęstsze i grubsze. Miałam ułatwione zadanie jeśli chodzi o ich makijaż bo tylko lekko je podkreślałam kredka lub cieniem dla fajnego efektu. Serum działa chociaż efekty nie są spektakularne. Pełna kuracja trwa 3 miesiące czyli tyle ile trwa cykl życia brwi. Jeśli przerwiemy brwi wrócą do naturalnego stanu. Jeśli chcemy utrzymać efekt wystrczy stosować serum co 2-3 dzień po kuracji.

Może być

Serum faktycznie stymuluje wzrost i zagęszczenie brwi , nawet je przyciemnia. Jednak po odstawieniu kosmetyku brwi , które odrosły podczas demakijażu wypadają. Po odstawieniu na 3 miesiące efekt miałam taki jak przed rozpoczęciem kuracji. Aby utrzymać efekt zagęszczenia trzeba używać serum przez kilka miesięcy.

Zageszczone i wzmocnione brwi

Zachwycona serum do rzes tej firmy zdecydowalam sie wyprobowac rowniez to do brwi.
Z natury jest blondynka i moje brwi maja jasny odcien , sa rzadkie i malo widoczne. Aby byc zadowoloną z ich wygladu zawsze musialam je podkreslac kosmetykami stworzonymi w tym celu.
Jakie bylo moje zdziwienie kiedy po 3 tygodniach regularnego stosowania serum wreszcie zauwazylam efekty. Przede wszystkim na 1 plan rzuca sie zageszczenie. Sa tez fajnie wzmocnione i jakby przyciemnione. Serum delikatnie rowniez dodaje blasku wloskom. Teraz uzywam juz 2 opakowanie i nie mam zamiaru sie z nim rozstawac.
Moim zdaniem warte kazdej zlotowki.

Szybki efekt, kiepskie skutki

Korzystałam 1,5 roku z tej odżywki, efekt był dosyć szybki, zadowalający. Marzenie, czyli długie, gęste rzęsy - spełniło się, ale później zaniedbałam stosowanie. Po 2-3 miesiącach próbowałam wrócić do stosowania ale zaczęło się od bólu i swędzenia rzęs u nasady, wypadanie było nie do wytrzymania. Aktualnie zrezygnowałam z używania i już raczej do niej nie wrócę

Long4lashes serum do brwi

Efekty widoczne już po kilku miesiącach w miejscu gdzie włoski nie rosły w ogóle. Po kilku tygodniach stosowania włoski były zdecydowanie mocniejsze i bardziej widoczne. Polecam osobom które zmagają się z tym, że brwi nie chcą odrosnac. Cierpliwość się opłaca

Dobry chwyt marketingowy

Co jak co, ale w firmie Oceanic mają naprawdę dobrych speców od reklamy. Ten produkt nie dość, że ma identyczne opakowanie to jeszcze skład taki sam jak serum do rzęs. Sprawdziłam to w jednym ze sklepów. Zatem posiadając jeden kosmetyk można go stosować i na rzęsy i na brwi. Dodałam już swoją opinię nt. serum do rzęs, która jest negatywna z uwagi na uboczne skutki dla oczu z racji jego stosowania. Podczas aplikacji tego serum również na brwi, nie zauważyłam, aby coś drgnęło w kwestii wzrostu włosków. Dla mnie bubel zbędny i kosztowny. Nie polecam.

Bez efektów:(

Moje brwi po intensywnym wyskubywaniu wołają o pomstę do nieba! Więc skuszona, zakupiłam Long4Lashes przyspieszające wzrost brwi. To piermojej kosmetyczce. Choć stosowałam regularnie i dłuższy czas - NIC NIE DAŁO!!! Moje brwi jakie były takie są. Pieniądze wyrzucone w błoto!

Plusy:
+ wygodny aplikator
+ bezzapachowy
+ nie uczula i nie podrażnia
+ dostępność

Minusy:
- nie działa:(
- wysoka cena (choć kupiłam w promocji, ze względu na brak efektów nawet cena promocyjna jest dla mnie za wysoka)
- mała pojemność
- niska wydajność produktu

Tragedia wypadło mi połowę brwi

Ja od siebie nie polecam!!! stosuje ten produkt od 2 miesięcy o ile prawa brew ujdzie to z lewej brwi połowę mi ich wypadło połamały się więc nie polecam marnować na to 70 zł za dużo taniej można nabyć olej rycynowy. :(