Isana, Sommerseife (Mydło w płynie z ekstraktem z plumerii)

Isana, Sommerseife (Mydło w płynie z ekstraktem z plumerii)

Rossmann Isana Sommerseife mydło na lato w płynie codziennie oczyszcza i pielęgnuje ręce. Starannie dobrane substancje myjące w delikatny sposób oczyszczają skórę, a naturalne lipidy pielęgnacyjne podobne do płaszcza hydrolipidowego skóry chronią ją i pielęgnują. Odświeżająca kompozycja zapachowa i owocowy ekstrakt z plumerii, zawarte w mydle w płynie Rossmann Isana Sommerseife wprawiają w letni nastrój i dają poczucie wolności i wakacji.

super mydło

Moje ulubione mydło Isana. Ładne opakowanie, kosztuje niewiele, idealne na wakacje. Zapach bardzo intensywny, świeży, podobny do żelu pod prysznic, także z plumerią. Dobrze myje ręce, pieni się, wydajne. Nie zawsze dostępne w Rossmannie. Jak tylko je zobaczę, to na pewno kupię. :)

Wymiociny!

Jak kocham mydełka Isany tak te znienawidziłm całym sercem! Horror zamknięty w urokliwym opakowaniu!

Zalety:
- cena
- dostępność
- szata graficzna opakowania
- niezawodna pompka
- konsystencja
- dobrze myje skórę

Wady:
- przeokropnie śmierdzi! To zapach wymiocin lub bardzo nielubianego przeze mnie antybiotyku od gardła z okresu dzieciństwa
- zapach jest o dziwo bardzo bardzo trwały i intensywny

Nie jestem w stanie używać tego mydła. Przyprawia mnie o mdłości. W bólach zużyłam jedno o pakowanie i na samo wspomnienie mam ciarki na ciele! Dobrze, że jest ofertą czasową!

Używam tego produktu od: sierpień - wrzesień \'15
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Bardzo fajne.

To moje pierwsze mydło w płynie od Isany i bardzo mi się podoba. Największym jego plusem jest zapach, który przez jakiś czas czuć na dłoniach. Plusem jest również cena, nie podrażnia skóry, dobrze myje, nie wysusza.

Używam tego produktu od: kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

fajne,jak to Isanka

Mam zapas tego mydła.Uważam że niewiele się różni od pozostałych serii z Isany.Jest tak samo tanie,wydajne,ładnie pachnące-po prostu dobre.Produkt jest koloru żółtego,przezroczysty,konsystencja żelowa.Wszyscy pewnie się zastanawiają jak pachnie plumeria :) Ja czuję jakby mix kwiatków,ananasa i pomarańczy.Na minus oczywiście lekkie wysuszanie.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

przyjemne

Mydła z Isany lubie i ja. Tanie, wydajne, cieszace oko opakowania.
Nie wysuszaja skory dłoni, nie az tak bardzo;)
Frangipani to limitowanka a szkoda, bo pieknie kobieco pachnie. Nie wzgardzilabym zelem pod prysznic o tej samej nucie.
Pieni sie ładnie, dobrze domywa, pompka działa bez zarzutu,nie zacina sie i nie chlapie produktem na prawo i lewo.
Chiałam odkupic ale nie widuje juz niestety.
Szkoda, fajne było.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

jest dobrze jak zawsze

Bardzo lubię mydełka Isana. Mają ładne opakowania, wygodną pompkę, dostępne są w każdym Rossmannie, jest ich taki wybór, że zawsze znajdę coś dla siebie. W dodatku kosztują grosze.

To mydło nie wyszło poza ten schemat.

Opakowanie ma ładne, wakacyjne, kolorowe. Bardzo mi się podoba, chociaż nie widać zużycia. Pompka działa bez zarzutu, dozuje dokładnie tyle, ile dozować powinna.
Zaskoczyła mnie trochę formuła mydła. Liczyłam na mydło kremowe, a to jest bardziej przezroczysto-żółte. Nie jest to minusem.
Zapach nie jest specjalnie wakacyjny. Ot, jakieś kwiatki, może troszkę ananasa. Nie wiem, w każdym bądź razie z wakacjami mi się nie kojarzy.

Wydajność w normie. Dostępność bardzo dobra. Cena niska.

Jedyny minusik za wysuszanie, ale tak już te mydła mają.

Polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

uwielbiam ten zapach

Mydło jak mydło, pieni się i myje więc swoją podstawową rolę spełnia. Jest wydajne, ma wygodne opakowanie. Relacja cena - jakość jest ok.
Ale to co w nim uwielbiam to zapach! Pierwsze wrażenie po otwarciu opakowania jest takie sobie, ale zapach uwalnia się dopiero podczas mycia rąk. Jest intensywny i dość długo trzyma się na dłoniach.
W domu wszystkim się podobał, nawet tym wybrednym osobnikom :)
efektem tego jest kolejne już opakowanie mydełka :)

Minusy? Fakt iż nie jest polskie, bo ostatnio mam fazę na zakupy tylko polskich firm.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka trzeciego

Niezłe

Bardzo lubię mydła do rąk Isany, są tanie i stosunkowo mało wysuszają mi skórę.
Zawsze jestem ciekawa limitowanek, a z używaniem tej "nie wyrobiłam się" latem. :D Ale nic się nie stało, bo jej zapach wcale nie jest dla mnie taki typowo letni (przez co rozumiem zapachy owocowe); w sumie z jesienną pogodą całkiem ładnie się komponuje. Jest dość słodki, nie wiem jak pachnie plumeria, więc trudno mi stwierdzić, na ile jest wierny.

Mydło ma postać pomarańczowego, przejrzystego żelu, o raczej średniej mocy spieniania. Ja zdecydowanie preferuję mydła kremowe, ale poprzez opakowanie niespecjalnie jestem w stanie rozpoznać w sklepie, czy dane mydło jest żelowe czy kremowe.

Cóż, mydełko jest sympatyczne, ale i dość przeciętne. Dla mnie jest najważniejsze, że nie wysusza bardziej, niż robi to sama woda.

Ilość zużytych opakowań: ok. 2/3

Produkt spełnia swoją funkcję

Jestem posiadaczką suchej skóry rąk.

Plusy:
* cena
* ładny zapach
* dobrze myje
* nie wysusza nadmiernie skóry rąk

Neutralne:
* średnio gęsta konsystencja

Minusy:
* produkt nie zrobił szału na tyle, aby dać mu pięć gwiazdek

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

bardzo fajny zapach

Lubię produkty do mycia Isana, bo są tanie, dobre i jest wiele wariantów zapachowych do wyboru.

Tutaj skusiło mnie przede wszystkim opakowanie, chociaż pewnie i tak bym je kupiła.
Zaintrygował mnie też zapach, gdyż nie wyobrażałam sobie jak może pachnieć. Z latem kojarzą mi się mango, ananas, kokos a tu plumeria. Mydełko jednak bardzo przyjemnie pachnie i zapach przez chwilę utrzymuje się na dłoniach.
Jeszcze nigdy się z takim nie spotkałam.

Co do konsystencji, to jest pomarańczowa, przeźroczysta, nie za rzadka, nie za gęsta. Typowa dla tych przeźroczystych mydełek Isana. Dosyć dobrze się pieni. Jest delikatne dla dłoni, nie wysusza.
Odświeża dłonie i oczyszcza z niewielkich zabrudzeń. Z tymi większymi sobie nie radzi.

Poza tym jest bardzo tanie, bo 2,99 zł za 500 ml, więc nic nie tracimy jak się nie sprawdzi.

Używam tego produktu od: mies.
Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe