L`biotica, Dermomask Night Active, Maseczka naprawcza `Infuzja tlenowa`

L`biotica, Dermomask Night Active, Maseczka naprawcza `Infuzja tlenowa`

Młoda, dwudziestoletnia kobieta może sięgnąć po maseczkę o lekkiej konsystencji, która działa profilaktycznie, skutecznie hamując procesy starzenia się skóry. Powinna również nawilżać i delikatnie złuszczać naskórek, likwidując wypryski i zaskórniki. Jeśli problemem jest nadmierne wydzielanie sebum, utrata blasku, a skóra jest poszarzała i ziemista, pomoże maseczka L`biotica Dermomask Night Active `Infuzja tlenowa` - dotlenia skórę, poprawi jej koloryt, nawilży bez uczucia tłustości.

Spory zastrzyk tlenu

Obecnie ulubiona maseczka do twarzy. Posiadam w pełnowymiarowej wersji w tubce i jestem ZACHWYCONA. Skuszona opiniami na wizazu, gdyż wszelkie kosmetyki dotleniające raczej średnio omijam, gdyż mam porównanie z prawdziwą infuzją tlenową, która jest niezastąpiona co to zabiegów z tlenem. Maseczka ma przyjemną, aksamitną konsystencje, która szybko się wchłania. Konsystencja jest mięsista ale lekka, nie na tyle żeby spływać oraz nie na tyle żeby obciążać. ZAPACH jest OBŁĘDNY. Stosuje maseczkę nakładając ją jako krem dość grubą warstwą i zostawiam ją na noc. Rano moja skóra jest nawilżona, wygładzona, bez suchych skórek a delikatne zmarszczki sa wypłycone. ULUBIONA.

rewelacja

Wszystkie maseczki z tej seria są świetne. W czasie sezonu grzewczego i największego smogu moja twarz była bardzo wysuszona, miałam na niej czerwone suche plamy. Po zastosowaniu tej maski, moja twarz wracała do normy.

z całej serii najlepsza

Mam wersję w tubce. Za całej serii Dermomask Infuzja tlenowa spisała się najlepiej. Stosuję na noc 2-3 razy w tygodniu i rano cieszę się dobrze odżywioną buzią. Na sezon grzewczy jest idealna, niedroga dostępna w saszetkach w większości drogerii przynosi ulgę przesuszonej skórze, lekko napina, nie powoduje wysypu zaskórników. Na prawdę produkt warty uwagi. Nigdy nie uda mi się położyć tak jak zalecają ale i tak działa i naprawia nam wszelkie mikrouszkodzenia skóry , wyrównuje koloryt, odrobinę rozświetli, zmarszczki minimalnie wypełni. Skóra jest miękka i gładka. Skład z gliceryną na czele może zrazić ale moja kapryśna cera ją toleruje. polecam

Maseczkowy cud!

Gdy zobaczyłam tą maseczkę na drogeryjnej półce, pomyślałam, że będzie ona strzałem w dziesiątkę i nie pomyliłam się! Zużyłam kilka jej saszetek i kiedy poszłam po jej zapas, mile się zaskoczyłam, gdyż producent mile mnie zaskoczył i wypuścił wersję tej maseczki w praktycznej tubce. Ta maseczka to prawdziwa czarodziejka. Używam jej dwa razy w tygodniu, każdorazowo po godzinie 22, jak jest zawarte w opisie. Jej aplikacja jest prosta i przyjemna. Kiedy śpię ona czyni na mej twarzy nawilżające cuda. Tuż po przebudzeniu, kiedy patrzę w lustro widzę rozświetloną i wypoczętą cerę, a kiedy jej dotykam jest miękka niczym aksamit! ;-) Stan idealności utrzymuje się do następnej aplikacji.
Dlatego dziewczyny jeżeli szukacie idealnej maseczki nawilżającej, postawcie na nią!

Nocna maseczka godna polecenia (teraz także w tubce)

Bardzo fajna maseczka do stosowania na noc. Najpierw kilka razy wypróbowałam wersję w saszetce, a teraz bez zastanowienia kupiłam tubkę. Zamierzam przynajmniej raz w tygodniu stosować zamiast kremu na noc. Maseczka dobrze się rozprowadza, a rano skóra naprawdę wydaje się napięta, zregenerowana i ujędrniona.

Dla mnie wspaniała

Maskę pierwszy raz kupiłam w aptece, właśnie w tej saszetce. Teraz udało mi się kupić w większym opakowaniu, wygodnej tubce o pojemności 30 ml. Sięgnęłam po nią bo moja skóra była ziemista, poszarzała i ewidentne przesuszona.

Absolutnie cudowna!

Na maskę natknęłam się, podczas zwyczajowych zakupów w Tesco. Nie przepadam za maskami w saszetkach (zawsze zostaje resztka, z którą nie wiadomo co zrobić), ale opis brzmiał tak kusząco, że wrzuciłam od razu 6 sztuk do koszyka.

Maskę nakładam tak, jak zaleca producent. Staram się pilnować godziny i aplikować ją około 23:30. Wcześniej wykonuję porządny peeling, poprawiam tonikiem Clinique w wersji numer 2 i przystępuję do działania. Maską smaruję całą twarz, szyję oraz okolice oczu, mimo, iż producent tego nie zaleca (mnie to nie zaszkodziło a wręcz pomogło). Odczekuję jeszcze z pół godziny, by mieć pewność, że wszytko się w miarę wchłonęło i kładę się spać.

Efekt po pierwszej nocy, spędzonej z tą maseczką mnie mocno zaskoczył. Rano twarz była cudownie gładka, miękka, idealnie nawilżona, jasna i wypoczęta. Zniknęły poranne opuchnięcia, wyprasowało się większość linii wokół oczu, pory były znacznie mniej widoczne a kolor twarzy znacznie bardziej wyrównany. I to nawilżenie... Oczywiście myślałam, że efekt ten zniknie zaraz po umyciu twarzy. Nic z tych rzeczy. Twarz calutki dzień wyglądała tak samo, jak zaraz po wstaniu z łóżka. Podkład rozprowadzał się na twarzy jak marzenie, żadnych suchych skórek, żadnych zadziorków, no po prostu nic! Tego samego dnia wieczorem, myjąc twarz, wciąż czułam różnicę w nawilżeniu, które utrzymywało się aż do następnej aplikacji maski.

Podsumowując, maska cudownie nawilża, wygładza i znacząco poprawia wygląd cery. Do zalet dokładam również zapach, który mnie oczarował, oraz wydajność. Opakowanie zawiera 12 ml maseczki, które wystarczają mi akurat na 3 użycia (a wcale tak mało jej nie nakładam). Nic nie zostaje i nic się nie marnuje. Cena również jest dużym plusem i w ogóle dla mnie absurdem, ponieważ maska swoją jakością, w niczym nie ustępuje tym wysokopółkowym z perfumerii. Jest również bardzo delikatna. Nie podrażnia, nie uczula i nie zapycha. Za pierwszym razem, jedynie delikatnie mrowiła mnie twarz, ale uczucie to zniknęło dosłownie po kilku sekundach.

Wczoraj maskę nałożyłam po raz ósmy (stosuję ją 2 razy w tygodniu, przeważnie 2 dni pod rząd) i widzę ogromną różnicę w stanie i wyglądzie mojej twarzy, która z tygodnia na tydzień, robi się coraz piękniejsza i lepiej nawilżona. Bardzo mi pomogła w regeneracji wysuszonej na wiór skóry, po okresie zimowym (grzewczym).

Przy następnych zakupach, na pewno zaopatrzę się w większy zapas i z wielką chęcią wypróbuję inne maski, z tej samej serii. Tuż przed Świętami widziałam pustki na półce z tymi maseczkami, co daje niezbity dowód ze robią niezłą karierę. Mam nadzieję, że Tesco pójdzie po rozum do głowy i zaopatrzy sklep w większą ilość, bo naprawdę idą jak woda. A przyjemnie jest mieć pewne i stacjonarne miejsce, gdzie bez problemu można dokonać zakupu.

Maska trafia na stałe do mojej kosmetyczki, oraz do moich hitów. Polecam ją szczerze i z całego serca!