L'biotica, Dermomask Night Active, Maseczka naprawcza `Infuzja tlenowa`

L'biotica, Dermomask Night Active, Maseczka naprawcza `Infuzja tlenowa`

Młoda, dwudziestoletnia kobieta może sięgnąć po maseczkę o lekkiej konsystencji, która działa profilaktycznie, skutecznie hamując procesy starzenia się skóry. Powinna również nawilżać i delikatnie złuszczać naskórek, likwidując wypryski i zaskórniki. Jeśli problemem jest nadmierne wydzielanie sebum, utrata blasku, a skóra jest poszarzała i ziemista, pomoże maseczka L`biotica Dermomask Night Active `Infuzja tlenowa` - dotlenia skórę, poprawi jej koloryt, nawilży bez uczucia tłustości.

rewelacja

Wszystkie maseczki z tej seria są świetne. W czasie sezonu grzewczego i największego smogu moja twarz była bardzo wysuszona, miałam na niej czerwone suche plamy. Po zastosowaniu tej maski, moja twarz wracała do normy.

z całej serii najlepsza

Mam wersję w tubce. Za całej serii Dermomask Infuzja tlenowa spisała się najlepiej. Stosuję na noc 2-3 razy w tygodniu i rano cieszę się dobrze odżywioną buzią. Na sezon grzewczy jest idealna, niedroga dostępna w saszetkach w większości drogerii przynosi ulgę przesuszonej skórze, lekko napina, nie powoduje wysypu zaskórników. Na prawdę produkt warty uwagi. Nigdy nie uda mi się położyć tak jak zalecają ale i tak działa i naprawia nam wszelkie mikrouszkodzenia skóry , wyrównuje koloryt, odrobinę rozświetli, zmarszczki minimalnie wypełni. Skóra jest miękka i gładka. Skład z gliceryną na czele może zrazić ale moja kapryśna cera ją toleruje. polecam

Maseczkowy cud!

Gdy zobaczyłam tą maseczkę na drogeryjnej półce, pomyślałam, że będzie ona strzałem w dziesiątkę i nie pomyliłam się! Zużyłam kilka jej saszetek i kiedy poszłam po jej zapas, mile się zaskoczyłam, gdyż producent mile mnie zaskoczył i wypuścił wersję tej maseczki w praktycznej tubce. Ta maseczka to prawdziwa czarodziejka. Używam jej dwa razy w tygodniu, każdorazowo po godzinie 22, jak jest zawarte w opisie. Jej aplikacja jest prosta i przyjemna. Kiedy śpię ona czyni na mej twarzy nawilżające cuda. Tuż po przebudzeniu, kiedy patrzę w lustro widzę rozświetloną i wypoczętą cerę, a kiedy jej dotykam jest miękka niczym aksamit! ;-) Stan idealności utrzymuje się do następnej aplikacji.
Dlatego dziewczyny jeżeli szukacie idealnej maseczki nawilżającej, postawcie na nią!

Nocna maseczka godna polecenia (teraz także w tubce)

Bardzo fajna maseczka do stosowania na noc. Najpierw kilka razy wypróbowałam wersję w saszetce, a teraz bez zastanowienia kupiłam tubkę. Zamierzam przynajmniej raz w tygodniu stosować zamiast kremu na noc. Maseczka dobrze się rozprowadza, a rano skóra naprawdę wydaje się napięta, zregenerowana i ujędrniona.

Dla mnie wspaniała

Maskę pierwszy raz kupiłam w aptece, właśnie w tej saszetce. Teraz udało mi się kupić w większym opakowaniu, wygodnej tubce o pojemności 30 ml. Sięgnęłam po nią bo moja skóra była ziemista, poszarzała i ewidentne przesuszona.

Absolutnie cudowna!

Na maskę natknęłam się, podczas zwyczajowych zakupów w Tesco. Nie przepadam za maskami w saszetkach (zawsze zostaje resztka, z którą nie wiadomo co zrobić), ale opis brzmiał tak kusząco, że wrzuciłam od razu 6 sztuk do koszyka.

Maskę nakładam tak, jak zaleca producent. Staram się pilnować godziny i aplikować ją około 23:30. Wcześniej wykonuję porządny peeling, poprawiam tonikiem Clinique w wersji numer 2 i przystępuję do działania. Maską smaruję całą twarz, szyję oraz okolice oczu, mimo, iż producent tego nie zaleca (mnie to nie zaszkodziło a wręcz pomogło). Odczekuję jeszcze z pół godziny, by mieć pewność, że wszytko się w miarę wchłonęło i kładę się spać.

Efekt po pierwszej nocy, spędzonej z tą maseczką mnie mocno zaskoczył. Rano twarz była cudownie gładka, miękka, idealnie nawilżona, jasna i wypoczęta. Zniknęły poranne opuchnięcia, wyprasowało się większość linii wokół oczu, pory były znacznie mniej widoczne a kolor twarzy znacznie bardziej wyrównany. I to nawilżenie... Oczywiście myślałam, że efekt ten zniknie zaraz po umyciu twarzy. Nic z tych rzeczy. Twarz calutki dzień wyglądała tak samo, jak zaraz po wstaniu z łóżka. Podkład rozprowadzał się na twarzy jak marzenie, żadnych suchych skórek, żadnych zadziorków, no po prostu nic! Tego samego dnia wieczorem, myjąc twarz, wciąż czułam różnicę w nawilżeniu, które utrzymywało się aż do następnej aplikacji maski.

Podsumowując, maska cudownie nawilża, wygładza i znacząco poprawia wygląd cery. Do zalet dokładam również zapach, który mnie oczarował, oraz wydajność. Opakowanie zawiera 12 ml maseczki, które wystarczają mi akurat na 3 użycia (a wcale tak mało jej nie nakładam). Nic nie zostaje i nic się nie marnuje. Cena również jest dużym plusem i w ogóle dla mnie absurdem, ponieważ maska swoją jakością, w niczym nie ustępuje tym wysokopółkowym z perfumerii. Jest również bardzo delikatna. Nie podrażnia, nie uczula i nie zapycha. Za pierwszym razem, jedynie delikatnie mrowiła mnie twarz, ale uczucie to zniknęło dosłownie po kilku sekundach.

Wczoraj maskę nałożyłam po raz ósmy (stosuję ją 2 razy w tygodniu, przeważnie 2 dni pod rząd) i widzę ogromną różnicę w stanie i wyglądzie mojej twarzy, która z tygodnia na tydzień, robi się coraz piękniejsza i lepiej nawilżona. Bardzo mi pomogła w regeneracji wysuszonej na wiór skóry, po okresie zimowym (grzewczym).

Przy następnych zakupach, na pewno zaopatrzę się w większy zapas i z wielką chęcią wypróbuję inne maski, z tej samej serii. Tuż przed Świętami widziałam pustki na półce z tymi maseczkami, co daje niezbity dowód ze robią niezłą karierę. Mam nadzieję, że Tesco pójdzie po rozum do głowy i zaopatrzy sklep w większą ilość, bo naprawdę idą jak woda. A przyjemnie jest mieć pewne i stacjonarne miejsce, gdzie bez problemu można dokonać zakupu.

Maska trafia na stałe do mojej kosmetyczki, oraz do moich hitów. Polecam ją szczerze i z całego serca!