Britney Spears, Fantasy Intimate Edition EDP

Britney Spears, Fantasy Intimate Edition EDP

`Fantasy Intimate Edition` marki Britney Spears to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, `Fantasy Intimate Edition` został wydany w 2015 roku.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liczi, włoska cytryna, liść fiołka
nuta serca: konwalia, jaśmin, żeneta, nuty ozonowe, brązowy cukier
nuta bazy są wanilia, heliotrop, białe piżmo, benzoes

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Mega kobiecy

Jestem szczęśliwą posiadaczką całej kolekcji perfum Britney ( czekam tylko na wejście na rynek Maui i Private Show). Kupując tą wersje oczywiście obejrzałam najpierw reklame by wiedzieć czego się spodziewać. Miałam nadzieje na kobiecy,elegancki ale uwodzący zapach. Taki wysmakowany jak to Bryta nas w reklamie zapewnia. Nie rozczarowałam się. Nie jest to typowy ulepek jak w pozostałych kulkach, nie jest ostro kamforowy jak Believe ani z nutą kredy jak Curious. Jest to nowe spojrzenie na całą serie Fantasy takie dojrzalsze. Otwiera się fiołkiem z włoską cytryną. Po pół godziny cytryna ustępuje miejsca konwalii i nutom ozonowym. Już jest elegancko i zaczyna być słodko i wtedy wyczuwam brązowy cukier w parze z białym piżmem które nadają całości pazura. Elegancko słodko świeżo. Idealnie pasuje to seksownej bielizny na romantyczny wieczór jak i do koronkowej sukienki i szpileczek. Ale nawet do kobiecych jeansów będzie pasować. Od razu czujemy się kobieco. Trzyma się długo i blisko skóry. Polecam

Konwalia - to jest to!

Perfum spełnił moje oczekiwania. Zapach jest delikatniejszy niż standardowe Fantasy (mniej słodki). Mimo wszystko ciągle zaliczam go do słodkich zapachów - jest zupełnie inny niż Believe, w którym czuć nutę bardziej cytrusową.
W Fantasy Intimate najbardziej podoba mi się zapach konwalii - jest praktycznie cały czas wyczuwalny, a ja mam słabość do zapachów "lilio-podobnych".
Zapach wciąż jest wyczuwalny na mojej skórze po 7 godzinach "noszenia". Zdecydowanie polecam

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: jedno/ 100 ml