Butterfly Collection, Eye Shadow (Pojedynczy cień do powiek)

Butterfly Collection, Eye Shadow (Pojedynczy cień do powiek)

Pojemność 1 szt

Nowe cienie do powiek Miss Butterfly Verona Eye Shadow z wyciągiem z kwiatów Hoya czyli tak zwanych `porcelanowych kwiatów` o działaniu zmiękczającym, wygładzającym i nawilżającym wyróżniają się wysoką jakością, bogatą kolorystyką i unikalną, aksamitną formułą. Cienie do powiek Miss Butterfly Verona Eye Shadow dostępne są w 40 kolorach np. wersja klasyczna w kolorach brązu, beżu, koralu, pastelowej nuty różu i ostrego grafitu.
Cienie Miss Butterfly Verona łatwo się aplikują i rozcierają, tworząc na powiekach niemal każdy możliwy efekt. Rozświetlona i nawilżona powieka, naturalny blask i jedwabisty efekt.

Nie polecam

plusy:
?

minusy:
- ciężko się rozprowadza
- słabo napigmentowany
- nietrwały

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ niska cena
+ szeroka gama kolorystyczna

Za tą cenę- rewelacja

Ten cień do powiek kupiłam , gdyż na jakimś blogu natknęłam się na jego recenzję. Jest on bardzo tani więc uznałam, że spróbuje. Swoją przygodę z tym cieniem zaczęłam od matowego beżu, do używania na co dzień. To co mogę napisać to to, że świetnie zdał egzamin. Nie pruszył się, bardzo wygodnie się nakładał i (uwaga) co najważniejsze trzymał się właściwie cały dzień, więc nie musiałam go w pracy poprawiać . Ponieważ się sprawdził postanowiłam zaryzykować raz jeszcze, ale tym razem do wypróbowania go w wieczornej wersji. Kupiłam najpiękniejsze odcienie na świecie jeden to brokatowy grafitowy , a drugi taki morski, również z drobinkami. I tutaj ujawniły się kolejne plusy:
+naprawdę się nie sypał, ani nie rozcierał(nawet przy dużym wysiłku fizycznym- tańczyłam całą noc)
+łatwa aplikacja
+cena