Evree, Max Repair, Regenerujące serum do paznokci

Evree, Max Repair, Regenerujące serum do paznokci

Formuła serum Evrre Max Repair zawiera idealnie dobrane wysokoskoncentrowane składniki, które wykazują silne właściwości pielęgnacyjne dla paznokcia i otaczającego go naskórka.
Składniki aktywne:
- olejek abisyński,
- olejek arganowy,
- olejek jojoba.
Działanie serum do paznokci Evrre Max Repair:
- regeneruje, wzmacnia i wygładza,
- przywraca naturalną barwę i blask,
- nawilża, zmiękcza i ujednolica naskórek wokół paznokci.
Formuła serum szybko się wchłania.

Nie wiem co myśleć

Kupiłam serum na wyprzedaży w nadziei, że pomoże mi troche zregenerować płytkę po hybrydach i odżywi skórki wokół paznokcia. Efekt? Zaraz po aplikacji widać lekki efekt nawilżenia paznokci i skórek, jest to jednak krótkotrwałe, nawet przy stosowaniu kilka razy dziennie. Zobacze jak sie sprawdzi przy dłuższym stosowaniu. Aplikacja jest super, bardzo wygodne opakowanie, wydajność również w porządku, chociaż stosuję dopiero od tygodnia.

Zmiękczenie tak - regeneracji brak

Kupiłam ten produkt z wielkimi nadziejami. Jednakże jak to z nadzieją bywa, nie wyszło...
Produkt ładnie pachnie i ma bardzo wygodną formę aplikacji. Może się czasem więcej produktu wycisnąć ale to nie przeszkadza, bo pędzelek pomaga rozprowadzić go należycie.
Skórki są bardziej miękkie i skóra w okolicy paznokcia ale w moim przypadku nic poza tym.
Nie pozbyłam się suchych skórek, mój naskórek się nie odbudował. Miałam kiedyś produkt co po kilku dniach spowodował że skórka na paznokciu (nie wiem jak to nazwać) odrosła. Dlatego uważam ten produkt za średni.

Zregeneruje paznokcie i skórki

Serum do paznokci ma bardzo wygodną formę, łatwo dozuje się odpowiednią ilość produktu. Prawdziwy efekt zauważyłam po kilkunastu dniach sumiennego stosowania. Paznokcie zaczęły lepiej wyglądać i być twardsze. Skórki zostały nawilżone i zmiękczone, w końcu nie musiałam się wstydzić swoich paznokci. Serum pomogło mi odzyskać ładne paznokcie i skórki po miesięcznej hybrydzie. Dodatkowym atutem jest też cena, dostępność oraz wydajność.

Serum kupiłam niedawno i stosuję codziennie. Moje paznokcie były w kiepskiej kondycji po uczuleniu na hybrydę, skórki przesuszone...teraz widzę dużą poprawę, skóra wokół paznokci jest nawilżona, zregenerowana, płytka wygląda lepiej i zdrowiej.

Świetny produkt w dobrej cenie

Używam tego serum już około 3 miesięcy i muszę powiedzieć, że robi wrażenie. Paznokcie tak, jak kiedyś rosły miesiąc, tak teraz tą samą długość osiągają w tydzień, nie są łamliwe, są twarde i elastyczne. Kolejnym plusem jest to, że owe serum nie posiada zapachu (albo to ja straciłam węch), więc ani to nie śmierdzi ani pachnie, lecz działa jak należy.

Cudo!

Używam tego serum już od miesiąca i ono naprawdę bardzo dobrze działa. Widać znaczną zmianę- moje paznokcie zaczęły bardzo szybko rosnąć, skórki są ładne i nawilżone. Paznokcie są elastyczne, odżywione i się nie łamią, a płytka jest błyszcząca i rozjaśniona. Samo serum ma ładny zapach, jest wydajne oraz ma wygodne opakowanie, ale trzeba uważać, żeby nie ścisnąć go za mocno, ponieważ może wypłynąć za dużo produktu.

mehh

Skład ma fajny bo same olejki i spodziewałabym się po nich więcej a nie zauważyłam żadnej poprawy stanu paznokci i mam wrażenie ( a może świruje) że zaczeły mi sie wysuszac skórki xd

Są efekty

Serum bardzo mi się podoba. Jak tylko spróbowałam u koleżanki, kupiłam dwa opakowania :D Jedno do toaletki i jedno do torebki. Skórki bardzo szybko stają się nawilżone, naprawdę dużo lepiej wyglądają.

Wygodne i skuteczne

Bardzo fajne, wygodne i skuteczne. Mam przy łóżku i stosuję na noc. Podoba mi się forma tubki z pędzelkiem. Produkt ma konsystencję olejku (w składzie mix różnych olejków), ale nie rozlewa się po dłoniach, więc spokojnie można aplikacji dotknąć czegoś nie robiąc plam. Skórki są dobrze nawilżone i zagojone, nie strzępią się. Produkt wart zakupy, szczególnie na promocji.

Świetnie nawilża skórki!

I właśnie dlatego mam go zawsze w paznokciowej kosmetyczce :) Po paznokciowych zabiegach (tradycyjnych czy hybrydowych) świetnie sprawdza się jako nawilżający olejek do skórek. Nie wiem za bardzo jak radzi sobie z regeneracją płytki paznokcia, bo nie mam z nimi problemów, ale używany sporadycznie dodawał paznokciom zdrowego wyglądu.

Max Repair (Regenerujące serum do paznokci)

Produkt dostałam do testowania. Po kilku użyciach jestem bardzo zadowolona. Mam paznokcie z natury słabe, cienkie , miękkie i łamliwe. Stosując preparat przez około tydzień widziałam dużą poprawę. Serum szybko się wchłania więc nie ma problemu z ,,tłustymi paluszkami" .Paznokcie po zastosowaniu rosły silniejsze, nie łamały się i nie pękały. Płytka była wygładzona a skórki nawilżone. Serum tez sprawdza się bardzo dobrze przy regeneracji paznokci po zdjęciu Hybryd. Chyba najlepszy preparat tego typu.

cudotwórca

Spełnił swoje zadanie w 100%. Podczas kuracji nie stosowałam żadnego innego produktu, dlatego mogę ocenić rezultaty tego serum. Zakupiłam je do odratowania cienkich, rozdwajających się i łamiących paznokci. Przez pierwsze dwa tygodnie nie malowałam paznokci lakierem, aby przyjmowały tylko preparat. Ich stan po tym czasie wyraźnie się poprawił. Oczywiście nie zadziała na już zniszczone końcówki, które po prostu spiłowałam, ale wzmocnił płytkę paznokcia i teraz nie mam absolutnie żadnego problemu z rozdwajaniem, czy łamaniem. Paznokcie urosły bardzo mocne! Świetny skład! W mojej opinii jest lepszy od Regenerum (ale to też bardzo dobry produkt, który pomógł mi nie raz). Teraz stosuję go raz w tygodniu i to w zupełności wystarczy, aby utrzymać osiągnięty efekt. Cena: ok 15 zł bez promocji (ale da się kupić nawet za ok 8 :) ). Naprawdę warto mieć go w kosmetyczce!