Evree, Max Repair, Regenerujące serum do paznokci

Evree, Max Repair, Regenerujące serum do paznokci

Formuła serum Evrre Max Repair zawiera idealnie dobrane wysokoskoncentrowane składniki, które wykazują silne właściwości pielęgnacyjne dla paznokcia i otaczającego go naskórka.
Składniki aktywne:
- olejek abisyński,
- olejek arganowy,
- olejek jojoba.
Działanie serum do paznokci Evrre Max Repair:
- regeneruje, wzmacnia i wygładza,
- przywraca naturalną barwę i blask,
- nawilża, zmiękcza i ujednolica naskórek wokół paznokci.
Formuła serum szybko się wchłania.

Najlepsze

Ja maniak kosmetykow do paznokci polecam to z czystym sumieniem. Super nawilza, odzwia, pachnie. Dobrze sie smaruje. Dlugo sie wchlania, ale to nie przeszkadza. Uzywam codziennie jak ogladam tv. Jak dla mnie spelnia wszystkie obietnice. Szukajcie w osiedlowych sklepach, bo w Ross za 14.99, w promocji za11.99 a kupilam ostatnio w zielarskim za 8.60. Zuzylam odkad sie pojawilo kilka lat temu na pewno z 10 opakowan

Cudo!

Moje paznokcie po żelu i hybrydach były bw strasznym stanie, to serum postawilo je na nogi w kilka dni! Nie spodziewałam się takiego efektu. Polecam każdemu!

Rewelacja!

Dziewczyny! Aż odświeżyłam konto na KWC żeby napisać tę recenzję.
Aktualnie robię przerwę od hybryd, żeby zregenerować płytkę. Do tej pory wspomagałam się odzywką Sally Hansen Maximum Strength i powiem wam, że w ciągu miesiąca nie zrobiła tyle co Evree w tydzień!
Paznokcie są wyraźnie twardsze, jaśniejsze i przestały się rozdwajac.
Jedyne do czego można się przyczepić to to, że bardzo powoli się wchłania - to w końcu mieszanina olejków więc zrozumiałe, ale producent pisze coś innego :p
Ja nakładam na noc i kilka razy dziennie wmasowuję w płytkę paznokcia i skórki.

Super efekt

Serum regeneruje, odżywia i nadaje blasku płytce. Przed zakupemmoje paznokcie były w opłakanym stanie, łamliwe, słabe i przebarwione. Po około 2/3 tygodni stosowania serum zauważyłam diametralną różnicę. Moje paznokcie w końcu są zadbane, długie i odporne na łamanie.

Nie wiem co myśleć

Kupiłam serum na wyprzedaży w nadziei, że pomoże mi troche zregenerować płytkę po hybrydach i odżywi skórki wokół paznokcia. Efekt? Zaraz po aplikacji widać lekki efekt nawilżenia paznokci i skórek, jest to jednak krótkotrwałe, nawet przy stosowaniu kilka razy dziennie. Zobacze jak sie sprawdzi przy dłuższym stosowaniu. Aplikacja jest super, bardzo wygodne opakowanie, wydajność również w porządku, chociaż stosuję dopiero od tygodnia.

Zmiękczenie tak - regeneracji brak

Kupiłam ten produkt z wielkimi nadziejami. Jednakże jak to z nadzieją bywa, nie wyszło...
Produkt ładnie pachnie i ma bardzo wygodną formę aplikacji. Może się czasem więcej produktu wycisnąć ale to nie przeszkadza, bo pędzelek pomaga rozprowadzić go należycie.
Skórki są bardziej miękkie i skóra w okolicy paznokcia ale w moim przypadku nic poza tym.
Nie pozbyłam się suchych skórek, mój naskórek się nie odbudował. Miałam kiedyś produkt co po kilku dniach spowodował że skórka na paznokciu (nie wiem jak to nazwać) odrosła. Dlatego uważam ten produkt za średni.

Zregeneruje paznokcie i skórki

Serum do paznokci ma bardzo wygodną formę, łatwo dozuje się odpowiednią ilość produktu. Prawdziwy efekt zauważyłam po kilkunastu dniach sumiennego stosowania. Paznokcie zaczęły lepiej wyglądać i być twardsze. Skórki zostały nawilżone i zmiękczone, w końcu nie musiałam się wstydzić swoich paznokci. Serum pomogło mi odzyskać ładne paznokcie i skórki po miesięcznej hybrydzie. Dodatkowym atutem jest też cena, dostępność oraz wydajność.

Serum kupiłam niedawno i stosuję codziennie. Moje paznokcie były w kiepskiej kondycji po uczuleniu na hybrydę, skórki przesuszone...teraz widzę dużą poprawę, skóra wokół paznokci jest nawilżona, zregenerowana, płytka wygląda lepiej i zdrowiej.

Świetny produkt w dobrej cenie

Używam tego serum już około 3 miesięcy i muszę powiedzieć, że robi wrażenie. Paznokcie tak, jak kiedyś rosły miesiąc, tak teraz tą samą długość osiągają w tydzień, nie są łamliwe, są twarde i elastyczne. Kolejnym plusem jest to, że owe serum nie posiada zapachu (albo to ja straciłam węch), więc ani to nie śmierdzi ani pachnie, lecz działa jak należy.

Cudo!

Używam tego serum już od miesiąca i ono naprawdę bardzo dobrze działa. Widać znaczną zmianę- moje paznokcie zaczęły bardzo szybko rosnąć, skórki są ładne i nawilżone. Paznokcie są elastyczne, odżywione i się nie łamią, a płytka jest błyszcząca i rozjaśniona. Samo serum ma ładny zapach, jest wydajne oraz ma wygodne opakowanie, ale trzeba uważać, żeby nie ścisnąć go za mocno, ponieważ może wypłynąć za dużo produktu.

mehh

Skład ma fajny bo same olejki i spodziewałabym się po nich więcej a nie zauważyłam żadnej poprawy stanu paznokci i mam wrażenie ( a może świruje) że zaczeły mi sie wysuszac skórki xd

Są efekty

Serum bardzo mi się podoba. Jak tylko spróbowałam u koleżanki, kupiłam dwa opakowania :D Jedno do toaletki i jedno do torebki. Skórki bardzo szybko stają się nawilżone, naprawdę dużo lepiej wyglądają.