Evree, Max Repair (Regenerujące serum do paznokci)

Evree, Max Repair (Regenerujące serum do paznokci)

Formuła serum Evrre Max Repair zawiera idealnie dobrane wysokoskoncentrowane składniki, które wykazują silne właściwości pielęgnacyjne dla paznokcia i otaczającego go naskórka.
Składniki aktywne:
- olejek abisyński,
- olejek arganowy,
- olejek jojoba.
Działanie serum do paznokci Evrre Max Repair:
- regeneruje, wzmacnia i wygładza,
- przywraca naturalną barwę i blask,
- nawilża, zmiękcza i ujednolica naskórek wokół paznokci.
Formuła serum szybko się wchłania.

Są efekty

Serum bardzo mi się podoba. Jak tylko spróbowałam u koleżanki, kupiłam dwa opakowania :D Jedno do toaletki i jedno do torebki. Skórki bardzo szybko stają się nawilżone, naprawdę dużo lepiej wyglądają.

Wygodne i skuteczne

Bardzo fajne, wygodne i skuteczne. Mam przy łóżku i stosuję na noc. Podoba mi się forma tubki z pędzelkiem. Produkt ma konsystencję olejku (w składzie mix różnych olejków), ale nie rozlewa się po dłoniach, więc spokojnie można aplikacji dotknąć czegoś nie robiąc plam. Skórki są dobrze nawilżone i zagojone, nie strzępią się. Produkt wart zakupy, szczególnie na promocji.

Świetnie nawilża skórki!

I właśnie dlatego mam go zawsze w paznokciowej kosmetyczce :) Po paznokciowych zabiegach (tradycyjnych czy hybrydowych) świetnie sprawdza się jako nawilżający olejek do skórek. Nie wiem za bardzo jak radzi sobie z regeneracją płytki paznokcia, bo nie mam z nimi problemów, ale używany sporadycznie dodawał paznokciom zdrowego wyglądu.

Triki Weroniki: Jak wyczyścić lodówkę?

Max Repair (Regenerujące serum do paznokci)

Produkt dostałam do testowania. Po kilku użyciach jestem bardzo zadowolona. Mam paznokcie z natury słabe, cienkie , miękkie i łamliwe. Stosując preparat przez około tydzień widziałam dużą poprawę. Serum szybko się wchłania więc nie ma problemu z ,,tłustymi paluszkami" .Paznokcie po zastosowaniu rosły silniejsze, nie łamały się i nie pękały. Płytka była wygładzona a skórki nawilżone. Serum tez sprawdza się bardzo dobrze przy regeneracji paznokci po zdjęciu Hybryd. Chyba najlepszy preparat tego typu.

cudotwórca

Spełnił swoje zadanie w 100%. Podczas kuracji nie stosowałam żadnego innego produktu, dlatego mogę ocenić rezultaty tego serum. Zakupiłam je do odratowania cienkich, rozdwajających się i łamiących paznokci. Przez pierwsze dwa tygodnie nie malowałam paznokci lakierem, aby przyjmowały tylko preparat. Ich stan po tym czasie wyraźnie się poprawił. Oczywiście nie zadziała na już zniszczone końcówki, które po prostu spiłowałam, ale wzmocnił płytkę paznokcia i teraz nie mam absolutnie żadnego problemu z rozdwajaniem, czy łamaniem. Paznokcie urosły bardzo mocne! Świetny skład! W mojej opinii jest lepszy od Regenerum (ale to też bardzo dobry produkt, który pomógł mi nie raz). Teraz stosuję go raz w tygodniu i to w zupełności wystarczy, aby utrzymać osiągnięty efekt. Cena: ok 15 zł bez promocji (ale da się kupić nawet za ok 8 :) ). Naprawdę warto mieć go w kosmetyczce!

Szału nie ma

Serum nawilża skórki , dość szybko się wchłania. Pomaga na średnie przesuszenie, ale przy braku regularnego stosowania nie ma spektakularnych efektów. Zmiękcza i nawilża na krótko, ok 2 dni. Delikatny, przyjemny zapach, który szybko się ulatnia. Niewygodny dozownik - albo prawie nie ma olejku, albo się wylewa wielka ilość. Wydajność średnia.

cudowne na suche skórki

Potrzebowałam czegoś na suche skórki. Akurat w promocji były wszystkie takie produkty, więc ciężko było mi się zdecydować. W końcu padło na to, chociaż niby jest przeznaczone do paznokci i o skórkach producent chyba nic nie wspomina.
Serum znajduje się w tubce zakończonej pędzelkiem. Trzeba naciskać tubkę, by produkt się wydobywał na pędzelek. Ma on konsystencję takiej jakby rozpuszczonej wazelinki. Bardzo fajnie nawilża skórki. Użyłam dosłownie kilka razy i pozbyłam się problemu suchych skórek. Suchych, nie twardych (!). Na bardzo zaniedbane skórki nie wiem czy coś pomoże. Na paznokcie nie używam, więc nie ocenię jak się sprawdzi pod tym względem.
Na pewno ze swojej strony polecam, gdy macie właśnie suche, odstające skórki przy paznokciach a samo smarowanie ich kremem do rąk nie pomaga. Płaciłam za nie ok.12 zł z tego co pamiętam.

Można mieć, ale nie trzeba.

Lubię gotowe olejki do paznokci, dla mnie to większa wygoda, bo od razu mam produkt w opakowaniu, nie muszę się z niczym paćkać. Dużo koleżanek mi polecało serum Evree, więc kupiłam, zwłaszcza, że ma bogaty skład.
Nie oczekiwałam wiele-mam w miarę zdrowe paznokcie, choć są z tych cieńszych.

Serum je nawilżyło, nadało elastyczności i to co mnie najbardziej zdziwiło-ładnie rozjaśniło płytkę trochę przebarwioną bordowym lakierem. Jednak nie zauważyłam większego wzmocnienia czy utwardzenia paznokci, podczas jego używania zdarzały mi się rozdwojenia paznokci z boku. Dla skórek jest neutralne-spodziewałam się, że ta bogata kompozycja olejków je wyraźnie zmiękczy i nawilży, a tymczasem nie zauważyłam większych efektów, czasami jak zapomniałam w kremie do rąk to skórki były nawet lekko suche.

Serum jest niezwykle wygodne w użyciu-po pierwsze tubka z pędzelkiem świetnie dozuje produkt, nic się nie wylewa, po drugie-preparat ma formę gęstego żelu, nie spływa z nałożonego obszaru i nie tłuści wszystkiego, choć samo z siebie się słabo wchłania. Jednak zauważyłam, że pod koniec opakowania zamiast gęstego żelu wylewał się rzadki olejek, jakby produkt się rozwarstwił w opakowaniu.

Całkiem dobry produkt

Serum do paznokci używam przeważnie raz w tygodniu gdy zmieniam kolor lakieru. Aplikuję kilka razy wieczorem (po każdym umyciu rąk lub gdy czuję że serum już się wchłonęło) zarówno na płytkę paznokcia jak i od spodu paznokcia. Serum ładnie wybiela płytkę, wzmacnia i odżywia. Widać poprawę stanu paznokci, stają się mocne, twarde, mniej łamliwe i nie rozdwajają się. Jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne naskórka wokół płytki paznokcia, nie zauważyłam poprawy.

Super!

Używałam kilku serum do paznokci, ponieważ miałam okropny nawyk obgryzania paznokci i są one mizerne, słabe, łamliwe. Pierwszym serum było to z biovaxu (też b. dobre), a drugim właśnie to. Zaletą jest fajny aplikator w pędzelku i... to naprawdę działa!
Teraz używam regenerum (wtedy właściwie też chciałam kupić regenerum, ale w rossmannie nie było i kupiłam evree) i szczerze mówiąc to serum evree wydaje mi się lepsze. Na paznokcie działanie ma podobne, ale to serum z regenerum nie zmiękcza tak ładnie skórek, jak robiło to u mnie to z evree. Myślę, że jak dokończę regenerum - wrócę do tego, które uratowało moje paznokcie po hybrydach ;)

Przyzwoite, choć nie cudowne

Na moje paznokcie właściwie nie działają niemal żadne odżywki i inne cuda, więc przyzwyczaiłam się do myśli, że używanie kosmetyków pielęgnacyjnych do paznokci nie ma poprawiać ich stanu, ale zapobiegać pogorszeniom. To serum skusiło mnie bardzo dobrym składem i ciekawą formą aplikacji - liczyłam na to, że będzie wygodna. Niestety, nad aplikatorem tak naprawdę trudno jest zapanować - czasem trzeba nacisnąć tubkę, żeby cokolwiek z niej wyleciało, a wtedy wypływa zbyt dużo olejku. Serum wykończyłam bardzo szybko. A przynajmniej tak mi się wydawało. Z czystej ciekawości otworzyłam opakowanie, żeby zobaczyć, jak wygląda dozownik z drugiej strony. Ku swemu zdziwieniu zobaczyłam wnętrze tubki oblepione resztkami produktu o konsystencji smaru. Najwyraźniej coś nie zagrało w łączeniu składników i rzadsza treść szybko wypływała, a gęsta została w środku. Może najpierw trzeba rozgrzewać tubkę...? Producent o tym nie wspomina.

Bardzo słaba

Nie poprawiła stanu paznokci, nie wzmocniła ich, natomiast bardzo mocno wpływa na stan skórek. Stają się one twarde, niemiłe w dotyku, po usunięciu skórek miałam długo leczące się ranki, gdyż olejek dogłębnie je wysuszył, zamiast skórek miałam martwy naskórek wokół paznokci. Nie polecam, szkoda pieniędzy!