Dax Cosmetics, Suchy olejek wyszczuplający do ciała 5 w 1

Dax Cosmetics, Suchy olejek wyszczuplający do ciała 5 w 1

Dax Suchy olejek wyszczuplający do ciała 5 w 1 Zawiera pięć drogocennych olejków roślinnych: arganowy, z zielonej kawy, macadamia, różany, migdałowy.
Działanie Suchy olejek wyszczuplający do ciała 5 w 1:
- Wspomaga walkę z cellulitem.
- Poprawia elastyczność i jędrność skóry.
- Nie pozostawia tłustej warstwy

lekkie
olejek
100 – 250ml

fajnie nawilżał

nie wierzę w wyszczuplające właściwości jakiegokolwiek produktu. Intensywnie trenuję i dbam o dietę i wiem ile wkładu trzeba wnieść, by mieć gladką skórę. Kosmetyki mają podkreślać uzyskany ciężką pracą efekt.
Olejek kupiłam na promocji - skusiła mnie jego forma. Byłam bardzo zadowolona, świetnie nawilżał i wygładzał skórę. Nie jest zbyt wydajny, 150 ml chyba to zbyt mała pojemność do ciała. Jeśli ktoś lubi mieć solidnie spryskaną skórę, zużyje to cudo w tydzień lub lekko ponad. Być może skuszę się jeszcze na zakup ale nie w cenie regularnej/

nie wierzę ale działa

Olejek kupiłam jakiś czas temu na ujędrnienie skóry. Nie wierzyłam tak do końca w jego działanie i to w takiej cenie. Wcierałam i wcierałam chyba z przyzwyczajenia (na zmianę z balsamem Neutrogeny) aż pewnego dnia zauważyłam że moje stare rozstępy znacznie zmalały. Do tej pory nie wiem czy dokonał tego sam olejek, jednak będę wcierać dalej. Nie ukrywam, że efekt mnie zszokował bo nawet specjalistyczne kremy marnie sobie radziły. Olejek może nie napina jakoś widocznie skóry na udach, ale fakt faktem: rozstępy widocznie mniejsze a skóra na pośladkach jest gładsza. Mój chłopak twierdzi, że to miłość a nie tam jakiś olejek;) minus jest taki, że okropnie dusi przy rozpylaniu.

nic ciekawego

Dodałam ten produkt specjalnie, żeby wystawić mu recenzję. Nieprzychylną niestety, co rzadko mi się zdarza.

Na półce prezentował się super, opis i olejki w składzie mnie zachęciły do zakupu. Wcześniej używałam podobnych suchych olejków z Eveline i byłam bardzo zadowolona.

Oczywiście nie oczekiwałam żadnych efektów odchudzających, jak zapewnia producent, bo to zawsze bzdura i kłamstwo. Kosmetyk może jedynie poprawić napięcie skóry i ją wygładzić, na pewno nie odchudzić. Ale nie w tym celu go kupiłam, chciałam nawilżyć i natłuścić skórę.

Używałam kosmetyku zaraz po kąpieli jeszcze w kabinie prysznicowej i tutaj mój pierwszy zarzut- w trakcie aplikacji dosłownie dusiłam się w kabinie! Nie mogłam oddychać. Nigdy mi się to nie zdarzało w przypadku innych olejków z atomizerem, a tu szok!

Ale co mnie najbardziej w nim wkurzyło to to, że następnego dnia ubranie i skóra śmierdzi jak po aplikacji samoopalacza!!! serio, nawet mój mąż stwierdził, że pachnę jakbym miała stęchłe ubranie na sobie. Masakra.

Producent ewidentnie ukrył fakt, że ten produkt zawiera substancje samoopalające! w opisie ani słowa o tym.

Zostało mi ponad 3/4 butelki i chyba resztę wyleję.

Daję pół gwiazdki za jako takie nawilżenie skóry.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie