Venus, Odżywczy balsam pod prysznic

Venus, Odżywczy balsam pod prysznic

Venus Odżywczy balsam pod prysznic to sposób na odżywienie skóry, bez konieczności czekania na wchłonięcie się balsamu. Venus odżywczy balsam pod prysznic został wzbogacony o formułę Hydra Protect + składnik zapewniający nawilżenie naskórka, przynosi ulgę przesuszonej i wrażliwej skórze.
Składniki aktywne Venus Odżywczy balsam pod prysznic:
- Olej ze słodkich migdałów - działa odżywczo, regeneracyjne i ochronnie. Przywraca skórze elastyczność i zdrowy wygląd.
- Wyciąg z czarnej perły- reguluje metabolizm komórek naskórka dzięki czemu skóra staje się rozświetlona, promienna, bardziej elastyczna i jędrna.

Na siłownię i wyjazdy

Balsam trafił do mnie przypadkiem, ponieważ moja mama myślała, że kupuje tradycyjny balsam, ale przygarnęłam go i przetestowałam.

Tubka mięciutka, szkoda, że nie jest przezroczysta, ale da się to przeżyć. Ma ładny zapach, gęstą konsystencją.

Sprawia, że żel pod prysznic nas nie wysuszy, delikatnie wygładzi skórę, minimalnie nawilży, ale bez żadnych rewelacji. Dlatego moim zdaniem jest fajną opcją na siłownię i wyjazdy, kiedy nie mamy czasu na normalny balsam, który będzie się długo wchłaniał lub pozostawiał tłustą, lepiącą warstewkę. Taki balsam, po którym prosto można się ubrać jest idealny dla kogoś o suchej skórze, ale mobilnego. Nie zastąpi normalnego, treściwego balsamu, ale moim zdaniem jest lepszy od balsamów pod prysznic z Nivea.

Lepiej kupić normalny balsam

To mój pierwszy balsam pod prysznic i albo one wszystkie są beznadziejne, albo tylko ten.

Nakłada się go fajnie i to jest zaleta tego produktu, że aplikacja jest szybka i wygodna.

Balsam bardzo ładnie i subtelnie pachnie.

Opakowanie ma wygodny kształt i ładnie się prezentuje.

Niestety efekt nawilżenia jest praktycznie żaden. Mam wrażenie, że cały balsam spłukuje się wraz z wodą a reszta zostaje na ręczniku. Za każdym razem mam uczucie suchej skóry.

Szkoda, miałam nadzieję na wygodny kosmetyk.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie