Ecolab, Balsam wzmacniający do włosów `Objętość i wzrost`

Ecolab, Balsam wzmacniający do włosów `Objętość i wzrost`

Składniki aktywne balsamu wzmacniającego do włosów `Objętość i wzrost` Ecolab Pervoe Reshenie:
- olejek jojoba, olej z kiełków pszenicy i ekstrakt z hibiskusa - regenerują uszkodzone włosy. Odżywiają wzmacniają i chornią przed niekorzystnym działaniem czynników zwenętrznych (gorące powietrze, promieniowanie słoneczne),
- olej makadamia - odżywia osłabione i matowe włosy, nadając im blask i siłę,
- ekstrakt z oczaru wirginijskiego - odżywia i wzmacnia cebulki włosowe. Aktywizuje procesy metaboliczne w skórze głowy i przyczynia się do wzrostu włosów,
- masło shea - posiada zmiękczające , nawilżające i ochronne właściwości. Dodaje włosom objętość
Balsam wzmacniający do włosów `Objętość i wzrost` Ecolab Pervoe Reshenie nie zawiera SLS, SLES, silikonów i parabenów oraz syntetycznych barwników i konserwantów

Średniak

W tej odżywce najbardziej uwiódł mnie zapach. Jest obłędny!! Nigdy wcześniej nie miałam kosmetyku tak pięknie pachnącego :D W dodatku zapach utrzymuje sie na włosach. A w kwestii działania jest raczej taka o przeciętna. Jeśli ktoś oczekuje, że będzie miał objętość i wzrost włosa po tej odżywce, to sie zawiedzie. Ładnie wygładza, włosy są po niej błyszczące, dobrze sie czeszą. Nie powaliła mnie na kolana więc dalej będę szukać idealnej odżywki. Chociaż na pewno będę tęsknić za zapachem tej :D

Bez zarzutów

Kosmetyki do włosów Ecolab bardzo mnie urzekły w ostatnim czasie i z przyjemnością wypróbowuje kolejne warianty. Balsam cechuje miły naturalny zapach, gęsta, zwarta, ale nietłusta konsystencja, koloru białego.
+nawilża przyzwoicie do codziennego lekkiego odżywienia
+nie obciąża
+pozostawia włosy pełne objętości
+nadaje naturalny, ładny wygląd włosom
+ułatwia rozczesywanie
+ skład idealny dla miłośniczek naturalnych kosmetyków.

Nie jestem w stanie powiedzieć czy działa wzmacniająco na włosy bo używam kosmetyku nieregularnie i nawet nie oczekuje takiego efektu od produktu pozastawianego na włosach na kilka minut.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1x200ml