L`Oreal Paris, Glam Shine, Balmy Gloss (Kredka do ust)

L`Oreal Paris, Glam Shine, Balmy Gloss (Kredka do ust)

Pojemność 2,5 g

L’Oreal Paris Glam Shine Balmy Gloss to produkt w postaci automatycznej kredki. Kremowa formuła łączy w sobie pielęgnację balsamu i połysk błyszczyka niczym tafla wody bez drobinek.
W Europie L’Oreal Paris, Glam Shine Balmy Gloss dostępny jest w 6 sorbetowych kolorach

Świetny kolor, świetny kosmetyk

Udało mi się go kupić na wyprzedaży w małej drogerii. Lubie pomadki w kredce, więc kolejna w mojej kosmetyczce nie była niespodzianką. Mam odcień 910 Bite the Maracuja - jak pisze poprzedniczka jest to kolor pośredni między pomarańczą a czerwienią, trochę koralowy, ciepły i nasycony. Kolor idealny na lato, ale sprawdzi się też w wiosennym makijażu. Forma kredki jest bardzo wygodna - można szybko i łatwo pomalować usta, za to kocham taką formę kosmetyków do ust. Kredka jest dość zbita jak na taki kosmetyk, ale łatwo rozprowadza się go na ustach. Ma jakby formę pomadki, na ustach nie jest suchy, dzięki czemu usta nie są później spierzchnięte. Kredka ma maleńkie drobinki, które połyskują w świetle, są one bardzo małe, więc nie przeszkadzają tak jak brokat, który kiedyś był wszechobecny w kosmetykach do ust i dlatego się zniechęciłam do błyszczyków. Trwałość porównałabym do kredki z Wibo, którą uwielbiam - spokojnie wytrzyma kilka godzin jeśli nic nie pijemy lub jemy, potem niezbędne są poprawki. Kosmetyk jest bardzo wydajny, spokojnie wystarczy na kilka miesięcy użytkowania. Opakowanie jest proste, całkiem ładne, szkoda tylko, że napisy się szybko ścierają.

Rewelacja

Piękne kolory to przede wszystkim.
Posiadam trzy odcienie:
- Bite The Maracuja (coś pomiędzy czerwienią a pomarańczem, najciekawszy kolor wg mnie)
- Fall for Watermelon (złamany róż)
- Sin For Peach (brzoswkinka)

Kredki mają kremową przyjemną konsystencję, jedno pociągnięcie i usta są delikatnie zabarwione, pięknie lśnią i są odżywione. Z każdą koleją aplikacjom nabierają intensywniejszego koloru.

Jedyny minus NIE SĄ DOSTĘPNE W POLSCE

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: zero