Oriflame, Love Nature, Mousse Cream Raspberry (Kremowy mus do twarzy z maliną)

Oriflame, Love Nature, Mousse Cream Raspberry (Kremowy mus do twarzy z maliną)

Oriflame Love Nature Kremowy mus do twarzy z maliną nawilża skórę i posiada właściwości antyoksydacyjne.
Kremowy mus do twarzy z maliną został wzbogacony naturalnym ekstraktem z owocu maliny, bogatym w korzystną witaminę C, E i witaminy z grupy B, pomaga pozostawić skórę miękką i widocznie rozświetloną.

Skład: Aqua, Isopropyl Myristate, Glycerin, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate Citrate, Cetyl Alcohol, Sodium Polyacrylate, Stearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Dimethicone, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Imidazolidinyl Urea, Parfum, Methylparaben, Propylparaben, Rubus Idaeus Fruit Extract, Ethylparaben, CI 16035, CI 60730

Cena: 25,90zł / 50ml.
/w/

Słodka malinka :)

Bardzo przyjemny kremik. Dobrze nawilża. Ma fajną - musową, szybko wchłaniającą się konsystencję. Nie zapycha. No i ten zapach : hmmmm.....malinki, soczyste malinki. Po prostu mniam. Cena na Allegro na plus. Opakowanie urocze. Polecam - bardzo przyjemny kremik do twarzy.

Słodka malinka :)

Fajny

Kupiłam w zestawie z peelingiem i żelem do mycia twarzy :)

* ładny, owocowy zapach
* lekka, aczkolwiek nietypowa konsystencja - taka jakby grudkowata, ale nie utrudnia to rozprowadzania kosmetyku na twarzy
* nawilża
* nie zapycha

Lubię ten kremik - idealny na lato, choć na chłodne dni też będzie ok jeśli ktoś nie ma problemów z przesuszoną cerą.

Bardzo dobry!

Mus kryje się w malutkim, zakręcanym słoiczku. Do naszej dyspozycji jest 50 ml gęstego kremiku, który przypomina chmurkę :) tak właśnie chmurkę, ponieważ jest tak lekki, że nawet nie czuć go na skórze. Znika w mgnieniu oka z jej powierzchni i pozostawia przepiękny zapach malinek. Jest bardzo wydajny, wystarczy odrobinka, by rozsmarować go na całej twarzy i szyi. Bardzo dobrze nawilża i odżywia, a także pozostawia cerę promienną. Idealny jest pod makijaż, by przygotować ją na przyjęcie podkładu czy pudru i wygładzić ją.
Kosmetyk ten miałam okazję poznać na spotkaniu, na którym poznawałyśmy markę Oriflame. Wtedy poczułam ten piękny zapach kremiku, jednak z każdym zamówieniem zapominałam go dodać do koszyka. Jednak teraz mi towarzyszy i będzie jeszcze długi czas ze względu na wspaniałą formułę i ekstra wydajność :) polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek