Tołpa, Green, Cellulit, Antycellulitowy krem - żel wygładzający

Antycellulitowy krem-żel Tołpa wspomaga redukcję cellulitu i wygładza nierówności. Redukuje uczucie ciężkości ciała i wysmukla sylwetkę. Zapewnia długotrwały efekt. Pozostawia skórę jędrną i elastyczną. Składniki aktywne zawarte w antycellulitowym kremie - żelu Tołpa Green: torf tołpa, ekstrakt z liści werbeny, pąków goździkowca i kwiatów czarnego bzu, gliceryna.

antycellulitowe
balsamy
w tubie
Skóra
z defektami
krem
100 – 250ml

Tołpa, Green, Cellulit, Antycellulitowy krem - żel wygładzający

Bardzo fajny pod względem naprawdę odczuwalnego wygładzenia już po pierwszym zastosowaniu jest odczuwalne wystarczy chwilę odczekać po jego wsmarowaniu a skóra jest naprawdę gładka i nie można przestać jej dotykać.
Konsystencja wygodna w rozprowadzaniu, a zapach bardzo przyjemny i orzeźwiający.

Średni

Jako, iż pałam miłością bez granic do marki Tołpa to ten produkt raczej nie rozkochal mnie w sobie. Efekt w zasadzie żaden, ale a to dobrze się rozsmarowuje i ładnie pachnie :)

Wygladza

Krem-żel kupilam za niewyragodnie niska cenę 4.99. Lubię produkty tolpy i tym razem również się nie zawiodlam. Stosowalam produkt 2 razy dziennie,jak zaleca producent.
Po 2 tygodniach zauważyłam,że skóra jest bardziej napięta,powoli zaczęła się wygladzac dzieki czemu cellulit stal sie mniej widoczny. Po miesiacu efekt byl jeszcze lepszy.
Krem ładnie pachnie. Szybko się wchłania przez co po chwili możemy się ubrać. Nie uczula ani nie podraznia.
Nie są to jakieś spektakularne efekty,ale zawsze coś. Zwłaszcza kiedy przygotowujemy ciało do lata, krótkich spodenek i bikini.
Uwazam,że nawet za cenę regularna warto spróbować. Wiadomo,że każdy inaczej reaguje na takie specyfiki ale myślę,że przy regularnym uzyciu kazdy zauwazy jakas roznice. (Zwłaszcza jesli zastosujemy dietę,ćwiczenia i masaze)

nie warty uwagi

Jest to kosmetyk który robi jedno wielkie Nic. Kupiłam go w promocji, za niewielkie pieniądze, więc chociaż tyle, że nie wydałam ich dużo. Zapach kremu jest plastikowy, zero przyjemności ze stosowania. Konsystencja jest lekka i przyjemna. Szybko się wchłania, ale nie nawilża, nie odżywia. Działania antycellulitowego zupełnie nie zauważyłam. Zużyłam i wyrzuciłam opakowanie.

średniaczek, ale przyjemny

Przy całej mojej ogromnej miłości do marki Tołpa, ten produkt raczej do wyjątkowo spektakularnych nie należy.
Nawet przy regularnym stosowaniu, nie wykazał żadnego działania antycellulitowego.
Owszem, przy regularnym wcieraniu połączonym z masażem ujędrnił i wygładził nieco skórę, nawet ją nawilżył, ale nie jest to zgodne z producenckim opisem.
Konsystencja lekkiej galaretki szybko wchłania się w skórę i jest bardzo przyjemna w stosowaniu.
Zapach świeży, cytrusowy, pobudzający.
Bardzo praktyczna, miękka tuba-widać ile jest produktu i stosunkowo łatwo zużyć go do samego końca! No i zamknięcie na klik-nic nie spada, i nie kula się po łazience :)

Używa produktu od: próbka

Skład daleki od przyzwoitego

Kupiłam żel zachęcona promocyjną ceną. Po powrocie do domu jednak bardzo się rozczarowałam.
Skład:
Aqua, Glycerin, Aluminium Starch Octenylsuccinate... Itd
Jeszcze nie miałam odwagi użyć. Krem do ciała o składzie taniutkiego antyperspirantu...
Co ciekawe na stronie producent deklaruje zgoła inny skład
Nie, dziękuję.

Niestety nie sprawdził się

Jestem wielką zwolenniczką produktów marki Tołpa tak więc długo się nie zastanawiałam nad zakupem tego kremu. Niestety szybko się rozczarowałam.
Produkt stosuję od ok. miesiąca i efektów nie widać. Skóra jest co prawda bardziej nawilżona i lekko wygładzona ale ten efekt mogłam uzyskać zwykłym nawilżającym balsamem.
Produkt szybko się wchłania i ładnie pachnie.
Na plus także opakowanie i skład.
Cena niska ale według mnie nie warta produktu

Moja wysłuchana modlitwa!

Lek na cellulit!

Bardzo dobry żel wygładzający! W połączeniu z ćwiczeniami dzieją się cuda.

Zalety:
- zmniejszenie cellulitu,
- dość dobre nawilżenie,
- naturalny skład,
- dobra dostępność,
- niska cena
- ekologiczne opakowanie.

Minusy:
- brak!

Polecam!

Rozczarowanie

Produkt otrzymujemy w 200 ml miękkiej tubce stojącej na otwarciu. Nie ma problemu z wydostawaniem kosmetyku na zewnątrz - pod koniec opakowanie obcinam, aby zużyć resztki produktu. Tubka jest ładna, schludna, a na opakowaniu zawarte są najważniejsze informacje, takie jak skład, opis produktu. Opakowanie jest pół transparentne, więc można kontrolować ilość produktu. Matowe opakowanie sprawia, że kosmetyk nie wyślizguje się z rąk,.Wizualnie i praktycznie bardzo mi się podoba.
Krem-żel ma konsystencję żelową, a kolor perłowy. Zapach jest dla mnie obojętny - ani nie zachwycił, ani nie obrzydził. Prawdę mówiąc już nie pamiętam dokładnie jaki on był, a przecież minął dopiero tydzień, od momentu zdenkowania drugiego opakowania;).
Produkt stosowałam wiosną, a w sierpniu otworzyłam drugie opakowanie, więc minęło już dosyć sporo czasu, aby zaobserwować działanie na sobie. Kosmetyk jest neutralny dla ciała - dużo tego typu produktów ma działanie chłodzące albo grzejące, ten takiego działania nie posiada. Krem-żel da się łatwo wmasować w skórę, szybko się wchłania (i niestety czasem roluje, jak odrobinę za dużo nałożę na skórę), ale więcej niż nawilżenia i lekkiego wygładzenia nie zauważyłam. W ogóle nie wspomógł ćwiczeń w usunięciu cellulitu. Kosmetyk nie podrażnia, nie wysusza - nie ma negatywnego działania na skórę. Wydajność produktu raczej przeciętna.
Produkt możemy dostać chociażby w Biedronce za 20 zł. Kupić go także możemy w drogeriach Hebe, czy też na stronie www producenta. Na zużycie mamy 3 miesiące, a skład jest całkiem fajny, choć nie pozbawiony wad (znajduje się w nim Disodium EDTA).
Podsumowując, na tym produkcie niestety się zawiodłam. Konsystencja, opakowanie są w porządku. Ale najważniejsze są efekty stosowania, a kosmetyk niestety nie wspomaga ćwiczeń i diety w walce z pomarańczową skórką. Nogi i pośladki po produkcie są nawilżone i lekko wygładzone, ale zdecydowanie lepsze efekty widziałam chociażby podczas stosowania produktów ujędrniających od Eveline. Zaletą tego kremu jest brak chłodzenia/grzania skóry- wiem, że są osoby, które takich efektów zwyczajnie nie lubią.
Dla mnie produkt okazał się być średni w tej kategorii smarowideł do ciała i trzeciego opakowania już nie kupię.

Dobry

PLUSY
- faktycznie zmniejszył cellulit, także działa!
- napina i ujędrnia skórę
- nawilża
- szybko się wchłania i nie lepi się
- cena
- renomowana i dobra marka
- dostępność
- konsystencja
- opakowanie
- wydajność
- nie roluje się, chyba, że przesadzimy z ilością

MINUSY
- zapach (nie jest tragiczny, ale mi się po prostu niezbyt podoba)
- może zapychać :<
Godny polecenia produkt!

jak dla mnie - nie działa.

Ostatnio pozwoliłam sobie na ten mały luksus, żel stosowałam wg instrukcji, oprócz tego masaże skóry, peelingi, naprzemiennie zimna i ciepła woda, wszystko do kupy ze sportem i zdrowym odżywianiem :)

No, niestety kicha. Produkt nie był z cenowo niskiej półki.
Zapach bardzo fajny (kwestia gustu), produkt bardzo mało wydajny, pozostawiał skórę lepką, suchą, ściągniętą, a potem na siłowni, gdy doszedł pot, skóra robiła się śliska i nieprzyjemna.

Ja nie odnotowałam żadnych zauważalnych zmian na lepsze. Przykro mi bardzo, ale nie.

Bardzo dobry, poecam!

Kupiłam ten żel w Biedronce za niecałe 20zł, od pierwszego użycia skóra jest wyraźnie wygładzona.
Bardzo dobrze się wchłania, zapach ma delikatny, raczej neutralny.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml