Balea, Professional, Silberglanz, Shampoo (Szampon do włosów siwych lub bardzo jasnych)

Balea Szampon do włosów siwych lub bardzo jasnych Silberglanz zapobiega żółknięciu włosów blond i siwych, nadaje naturalny blask. Zawiera filtry UV oraz kompleks antystatyczny, który zapobiega elektryzowaniu się włosów. Balea Szampon do włosów siwych lub bardzo jasnych Silberglanz dzięki specjalnym pigmentom pozwala włosom blond i siwym naturalnie promieniować, a prowitamina B5 dba o lepsza witalność. Nie zawiera silikonów. Produkt wegański.

Zauważalna poprawa koloru.

Jest to najlepszy i najtańszy jednocześnie szampon tego typu, który testowałam. Działa tak, że można to zauważyć, a nie zastanawiać się czy coś robi.
Plusy;
-zauważalne efekty,
-cena,
-tubka, z której mozemy wszystko wycisnąć,
-nie powoduje łupieżu ani podrażnień,
-praktycznie nie pachnie,
-jest wydajny,
-dobrze się pieni.
Minusy:
-niedostępny w Polsce.
Testowałam wiele szamponów tego typu, w tym profesjonalnych, ale tylko ten robi to, co obiecuje etykieta. Polecam!

naprawde przeciwdziala zolnieciu

Moja babcia ma w tej chwili 93 lata i jak mysle o wlosach siwych to mam przed oczami jej piekna srebrzysta czupryne. Zero zolci, zero jakichs nalecialosci. Czyste srebro <3.

Przez cale swoje zycie bylam brunetka, z czasem niestety coraz ciemniejsza, poniewaz moje gusta modowe zmienialy sie z wiekiem, wiec w ktoryms momencie zamiast naturalnego sredniego brazu mialam na wlosach prawie czarny.
Az do pewnego momentu... Jakies 9 miesiecy temu postawilam wszystko na jedna karte i... drastycznie rozjasnilam wlosy u fryzjera na odcien ciemny blond. Zabieg ten skonczyl sie dla moich wlosow fatalnie, poniewaz bardzo sie przesuszyly i od tamtej pory walcze z ich lamliwoscia i rozdwojonymi koncowkami. Odrosty farbuje sama w domu co 3-4 tygodnie odcieniem &quot;platynowy blond&quot;, co przy moim naturalnym odcieniu wlosow daje kolor naprawde zblizony do tego, ktory zafundowalam sobie u fryzjera. Dodatkowo zauwazylam, ze farby ze sklepu nie dzialaja na wlosy tak negatywnie jak te u fryzjera. Dol moich wlosow jest szorstki i matowy, a gora, ktora zdazylam w ciagu 9 miesiecy sama &quot;zafarbowac&quot; jest miekka, gladka i lsniaca.

Nigdy nie sadzilam, ze problem zolkniecia wlosow bedzie mnie kiedys dotyczyl, bo swietnie pamietam jak w trakcie studiow zaklinalam sie, ze nigdy nie bede blondynka... Acha...

Moje wlosy sa czesto przyklapniete u nasady, taka ich natura, sa proste, o dlugosci troche krotszej niz do polowy plecow.

Odkad postawilam na blond dotyczy mnie problem zolkniecia wlosow, a wlasciwie nieestetycznego ich ciemnienia.

Ten szampon naprawde genialnie sobie z tym radzi i efekty widac juz po 2-3 uzyciach.

KONSYSTENCJA
Dobrze sie rozprowadza i pieni.

ZAPACH
Jakos go nie lubie, poniewaz wydaje mi sie chemiczny, ale da sie przezyc.

WLASCIWOSCI
Nie zawiera silikonow. To z jednej strony plus. Z drugiej strony silikony wcale moim wlosom nie szkodza. Mowi sie, ze dodatkowo wysuszaja, ale ja nie moge tego potwierdzic, mimo ze przez lata uzywalam tylko szamponow z silikonami, zawsze byly dzieki temu w swietnej kondycji.

DZIALANIE:
+ dobrze oczyszcza wlosy, zbiera sebum
+ wymywa z wlosow szampon suchy i puder zwiekszajacy objetosc
+ SPRAWIA, ZE ZOLTY ODCIEN WLOSOW ZNIKA, A WLOSY SAME W SOBIE SA O TON JASNIEJSZE <3
+ nadaje blask

- niestety u mnie robi koltuny i mam duzy problem z rozczesaniem wlosow. Zawsze musze uzyc dodatkowego sprayu ulatwiajacego rozczesywanie
- czesto mnie po nim swedzi skora glowy. Wydaje mi sie, ze chyba ja dosyc mocno wysusza, aczkolwiek lupiezu po nim nie mam

WYDAJNOSC
Myje wlosy codziennie, wiec 3 tygodnie.

OPAKOWANIE
Bardzo lubie ten typ opakowan &quot;tubka&quot;. Latwo sie wyciska, stoi na zakretce, mozna zuzyc do ostatniej kropli.

Produkt warty polecenia. Faktycznie dziala, choc nie uzywam go juz kazdego dnia, tylko naprzemiennie z innym szamponem, aby dac skorze glowy odpoczac.

Używam tego produktu od: 9 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: nie pamietam dokladnie, ale gdzies z 5