Burberry, Sheer Foundation, Luminous Fluid Foundation (Podklad rozswietlajacy)

Burberry, Sheer Foundation, Luminous Fluid Foundation (Podklad rozswietlajacy)

Rozświetlający podkład od Burberry nadaje skórze naturalny blask. Lekka formula dba o optymalne odbicie światła i wyczarowuje makijaż pełen elegancji. Dodatkowo rozświetlający podkład od Burberry nawilża skore i oferuje długo utrzymujące się krycie drobnych niedoskonałości.

fluidy
w buteleczce

slaby

Podklad kupilam zima w Tajlandii, czego potem zalowalam, poniewaz okazalo sie, ze u mnie jest tanszy. Coz.. za pozno.

Jego KONSYSTENCJA jest bardzo lekka i bardzo wodnista.

NAKLADANIE pedzlem do podkladu ok, natomiast gabka badz beauty blenderem nie polecam, poniewaz trzeba nalozyc bardzo duzo. Z powodu jego lejacej konsystencji ogromna ilosc wchodzi w gabke/beauty blender.
Na poczatku moze robic drobne smugi, ale da sie je rozetrzec (wersja nakladania pedzlem).
Nie roluje sie, nie osadza w drobnych zmarszczkach.

EFEKT raczej naturalny.
Krycie slabe. Jest to podklad naprawde bardzo malo kryjacy i przeznaczony praktycznie tylko dla cer idealnych, ktore potrzebuja zaledwie wyrowniania kolorytu.
Faktycznie rozswietla, aczkolwiek tak malo kryje, ze czasem nie zakrywa nawet zaczerwienien w skrzydelkach nosa czy drobniutkich czerwonych plamek.
Widze ten podklad raczej na twarzy nastolatki o idealnej cerze. Dla starszych Pan nie sprawdzi sie, poniewaz nie zakryje zadnych plamek ani nie wygladzi. Ilosc korektora potrzebnego do zakrycia pozostalych mankamentow jest spora i jego nakladanie zajmuje dodatkowo duzo czasu.

Troszeczke denerwuje mnie jego plynnosc i fakt, ze bez korektora absolutnie sie nie obedzie. Jesli dokladam kolejna cienka warstwe, krycie troszeczke sie zwieksza, ale nadal nie jest to tak ladnie wyrownany koloryt, jakiego oczekuje.
Korektor oczywiscie niezbedny.

DZIALANIE
Moja normalna cera nie przetluszcza sie po nim przez okolo 6h.

TRWALOSC
Nawet ok. Nie jest to co prawda 16h, ale srednio z 10h wytrzymuje.

Nie zapycha.
Dobrze wspolpracuje z kremami.
Ma ladne odcienie. Ja mam kolor 02, ktory ma bardzo ladna zoltawa tonacje.

Niestety to podklad nie dla mnie.
Po pierwsze prawie nie kryje, po drugie jest zbyt wodnisty i przez to malo przyjemnie sie go naklada, a po kolejne wymagam od podkladu wiecej niz 10h na twarzy.
Na plus jednak: jest lekki, niewidoczny, nie zapycha, ma sliczne opakowanie.

Używam tego produktu od: lutego 2015
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze