La Milu, Anti Aging Formula Day (Krem przeciwzmarszczkowy do twarzy)

La Milu, Anti Aging Formula Day (Krem przeciwzmarszczkowy do twarzy)

Ekskluzywna formuła kremu La Milu Anti Aging Formula oparta jest na innowacyjnym połączeniu ekstraktu z kawioru Nutrisea, dającemu widoczny efekt liftingujący skórę, z komórkami macierzystymi winogron, które gwarantują ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, pobudzają skórę do odnowy, ujędrniają ją i poprawiają jej koloryt. Olej bawełniany doskonale wpływa na głębokie nawilżenie i odżywienie skóry, a hialuronian sodu skutecznie poprawia jej jędrność.
Według niezależnych badań, dochodzi do redukcji zmarszczek do 80%. Skóra wygląda wyraźnie młodziej i poprawia się owal twarzy. Badania potwierdzają przyspieszenie regeneracji głębokich warstw naskórka. Wysokie stężenie składników aktywnych w kremie La Milu Anti Aging Formula daje natychmiastowe działanie anti-aging, wzmacnia włókna skóry, przywraca jej gęstość i ujędrnienie. Krem przeznaczony do codziennego stosowania. Idealny jako baza pod makijaż.

Skład: Aqua, Octocrylene, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cyclomethicone, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate Citrate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Panthenol, Sodium Hyaluronate,Vitis Vinifera Callus Culture Extract, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caviar Extract, Biosaccharide Gum-1, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Allantoin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Disodium EDTA, Parfum.

JAK NAJBARDZIEJ POLECAM

Po pierwszym tygodniu użytkowania skóra stała się bardziej jędrna, przebarwienia się rozjaśniły.Przy dłuższym użytkowaniu zmarszczki są mniej widoczne.

Jako,ze moja cera jest tłusta obawiałam się,że będzie ona zbyt natłuszczona (w większości kremów przeciwzmarszczkowych miałam z tym problem) jednakże ku mojemu zdumieniu krem jest dla niej idealny.

Dodatkowym atutem jest również opcja tegoż kremu na noc co w pełni uzupełnia potrzeby skóry twarzy.Kremy są w ładnych stylowych opakowaniach, maja przyjemny delikatny zapach oraz delikatna konsystencję przez co szybko się wchłania.

Poza wyciągiem z kawioru krem zawiera komórki macierzyste z wingoron, olej bawełniany,Hialuronian sodu,witaminę e, Fucogel oraz D-Panthenol

Jak dla mnie godny polecenia.

Używam tego produktu od: styczeń 2015
Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki 50ml