Bioderma, Photoderm MAX, Aquafluide Teinte SPF 50+/UVA 26 (Fluid tonujący)

Bioderma, Photoderm MAX, Aquafluide Teinte SPF 50+/UVA 26 (Fluid tonujący)

Bioderma Photoderm Max fluid tonujący aktywuje naturalne mechanizmy obronne w skórze. Chroni DNA komórek naskórka. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Unikalne osiągnięcie technologiczne łączące ekstremalną płynność z efektem "suchy dotyk" i bardzo wysoką ochroną. Płynny, lekki i delikatny w dotyku. Łatwo się rozprowadza i matuje. Hipoalergiczny. Nie zatyka porów. Bardzo dobra tolerancja. Fotostabilny. Wodoodporny. Bezzapachowy.
Bioderma Photoderm Max fluid tonujący jest dostępny w 3 wariantach kolorystycznych.

Skład: Aqua/Water/Eau, Dicaprylyl Carbonate, Octocrylene, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol [nano], Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Cyclohexasiloxane, Cyclopentasiloxane, Bis- Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Polymethylsilsesquioxane, Methylpropanediol, Hdi/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, C20-22 Alkyl Phosphate, C20-22 Alcohols, Decyl Glucoside, Glyceryl Stearate Citrate, Pentylene Glycol, Microcrystalline Cellulose, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Disodium Edta, Xanthan Gum, Mannitol, Xylitol, Sodium Hydroxide, Cellulose Gum, Rhamnose, Propylene Glycol, Citric Acid, Ectoin, Tocopherol.

Cena: 54zł / 40ml.
/w/

Cudowny!

Dla mnie idealny. Długo szukałam lekkiego kremu tonującego na lato z ochroną 50 SPF i...znalazłam :) Delikatnie ujednolica kolor skóry dzięki czemu nie muszę już używać dodatkowo podkładu. Świadomość ochrony skóry twarzy przed promieniami słońca daje mi duży komfort i nadzieję na późniejsze pojawienie się zmarszczek ;) Warto na niego polować w promocjach. Krem jest bardzo wydajny. Jedynym minusem jest to, że moja skóra świeci się po jego nałożeniu więc muszę ją trochę matowić pudrem.