Boots, Botanics Ultra Calm Skin Calming Night Cream (Krem kojący na noc)

Boots, Botanics Ultra Calm Skin Calming Night Cream (Krem kojący na noc)

Krem kojacy na noc Boots Botanics wygładza, uzupełnia naskórek i uspokaja skore podczas snu. Przeznaczony również dla cery wrażliwej. Bogata formula kremu kojącego na noc Boots Botanic z kwiatem lipy łagodzi i nawilża skore. Aktywny wyciąg z roślin pomaga skórze się odprężyć. Nie zawiera parabenow.

Skład: Aqua (Water), Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Isostearyl Isostearate, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Sodium Polyacrylate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Dimethicone Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Dipropylene Glycol, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium EDTA, Sorbitol, Tilia Cordata Flower Extract, Althaea Officinalis Roqt Extract, Tocopheryl Acetate

Cena: 55zł / 50ml.
/w/

Ten krem uratowal mi zycie

Ten niepozorny kremik to istne cudenko.

W lutym bylam sobie na wakacjach w Tajlandii, uzywalam na twarz kremu z filtrem 60 (wydawalo mi sie, ze to tak ogromny filtr, iz mojej twarzy nic zlego sie stac nie moze), a tu... bec!

Po dwoch dniach jazdy na skuterze moja twarz tak mocno sie spalila, ze mi cala buzia spuchla. Czolo bylo najbardziej napuchniete, juz pomijajac kolor mojej cery, ktory niczym nie roznil sie od swiezego buraka.

Nie moglam dotknac twarzy, palila jakby huczal na niej zywy ogien. Oczywiscie od razu pantenol na twarz i... nic! Buzia ani nie przestala mniej parzyc, ani nie byla mniej czerwona. Nawet opuchlizna nie zelzala! W te pedy pognalam do pobliskiej drogerii (zadnej apteki nie bylo w poblizu) i bardzo mila tajka polecila mi ten krem. Nie sadzilam, ze bedzie lepszy niz pantenol i lod nakladany na buzie, ale dalam sie przekonac. Juz naprawde nie wiedzialam co robic.

Tuz po nalozeniu na twarz naprawde ogromnej ilosci tego kremu, moja buzia zaczela troche mniej piec, co juz bylo dobrym znakiem. Ze lzami w oczach poszlam spac. Gdy sie rano obudzilam moja nadal napuchnieta buzia byla o wiele mniej czerwona, a pieczenie calkowicie zniknelo :wooow:! Mimo, ze jest to krem na noc (niestety kremu na dzien z tej serii nie kupilam, czego potem bardzo zalowalam, ale ruszylismy dalej, wiec ciezko bylo znalezc sklep, w ktorym sprzedawaliby kosmetyki Boots), nalozylam go ponownie z samego rana na twarz, a na to krem z filtrem 60. Moja buzia odzyla.

Po 3 dniach, twarz zrobila sie normalna, cala opuchlizna zniknela, zaczerwienienie zniknelo, a ja nawet nie mialam sladu po poparzeniu slonecznym, juz pomijajac, ze nawet skora mi nie schodzila z twarzy, co przy takim poparzeniu praktycznie nigdy sie nie zdarza.

Kremik zuzylam do konca w przeciagu zaledwie 3 tygodni, ale uzywalam go w naprawde duzych ilosciach. Moja skora "spijala" go doslownie w przeciagu godziny od nalozenia. Na samym poczatku wstawalam w nocy (pierwszej nocy nawet nie moglam spac z powodu tego ogromnego bolu parzenia) i dokladalam jego kolejna gruba warstwe, tak ze moja buzia byla cala w bieli pokryta kremem, poniewaz caly tak szybko sie wchlanial.

Jestem/Bylam nim zachwycona. Krem tak ladnie nawilzyl moja skore, ze przez 2 tygodnie po jego wykonczeniu nadal byla taka miekka i swieza.

Jego zapach jest bardzo swiezy, cos jak ogorki, ale nie ogorkowy (nie wiem czy to ma sens), choc dosyc mocny jak na moje gusta, ale dzialanie ma bajkowe.

Opakowanie ladne, zakrecane, plastikowe, lekkie, wiec nie dodaje bagazowi duzo wagi.

Jak tylko bede miala mozliwosc kupic go kiedys ponownie (w miejscu mojego zamieszkania nie ma kosmetykow tej marki), koniecznie to zrobie!

Używam tego produktu od: lutego 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 cale