Eucerin, Ochrona Przeciwsłoneczna, Krem - żel do skóry z alergią na słońce SPF 50

Eucerin Krem-żel do skóry z alergią na słońce SPF 50 zapewnia ochronę zarówno przed promieniowaniem UVA/UVB, jak i przed alergiami słonecznymi. Formuła zawiera kompleks składników aktywnych:
- Tinosorb S - filtr o szerokim spektrum ochrony UVA/UVB. Zgodny z wymaganiami UE i organizacji Cosmetics Europe – The Personal Care Association.
- AGR (Alpha-Glucosyl-Rutin) - przeciwutleniacz w połączeniu z Licochalone A, wzmacnia system ochronny skóry przed wolnymi rodnikami, które odpowiadają za rozwój alergii na słońce.
Lekka, beztłuszczowa konsystencja kremowo-żelowa i wodoodporna formuła minimalizuje ryzyko podrażnień, nie zawiera substancji zapachowych, barwników, konserwantów (w tym parabenów) ani emulgatorów. Eucerin SUN Krem-żel do skóry z alergią na słońce SPF 50 jest odpowiedni dla skóry bardzo wrażliwej i światłoczułej. Produkt może być stosowany zarówno na twarz jak i ciało.

Filtry
SPF > 50
wrażliwa, tłusta
kremy z filtrem do ciała, kremy z filtrem do twarzy
nawilżające, regenerujące, ochronne
w tubie

jest dobry, tylko buzia sie po nim bardzo blyszczy

Krem Eucerin dostalam od mojej lekarki po kolejnym zabiegu laserowym, gdyz mam obowiazek chronic skore przez sloncem.

Konsystencja kremu bardzo mi odpowiada. Latwo sie rozprowadza i jako tako wchlania. Niestety zostawia tlustawy film na buzi.

Dzialanie zaskoczylo mnie na plus. Krem oczywiscie chroni przed sloncem, i dodatkowo nawilza. Moja skora nigdy nie byla pod nim wysuszona.

Pod makijazem sprawdza sie w sam raz, choc jest dla mnie odrobine za tlusty. Jesli nie przesadze z jego iloscia, nie bedzie sie rolowal pod makijazem i bez problemu rozprowadze podklad.
Mam wrazenie jednak, ze krem wplywa na trwalosc makijazu i skora szybciej sie pod nim przetluszcza.

Krem ma bardzo duza pojemnosc, mozna go uzywac zarowno do twarzy, jak i do ciala. Filtr jest zarowno mocny, jak i skuteczny.
Najbardziej polecam ten krem osoba z cera sucha. Przy tlustej i mieszanej zalecam jednak trzymac sie z daleka.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cale