Lirene Dermoprogram, Beauty Collection, Peeling ujędrniający `Mango`

Lirene Dermoprogram, Beauty Collection, Peeling ujędrniający `Mango`

Lirene Peeling ujędrniający `Mango` sprawia, że skóra staje się bardziej napięta i jędrna. Peeling ujędrniający `Mango` zawiera wosk z mango, dzięki czemu ma działanie nawilżające i pozostawia na skórze delikatną warstwę odżywczą, która nadaje miękkość i elastyczność.

Miękka skóra

Używam już ponad pół roku, jak dla mnie jest świetny, skóra po nim jest gładka i miękka. Peeling ma piękny zapach oraz grube granulki, lecz niestety trochę mało ale i tak świetnie usuwają martwy naskórek. Moja skóra u nóg się bardzo wrażliwa, po goleniu wyskakują mi czerwone kropki. Raz użyłam tego peelingu rano, a kiedy wieczorem goliłam nogi, ten problem znikł. Jak dla mnie najlepszy produkt na rynku :)

Wygładzenie <3

Opakowanie w tubie jest bardzo wygodne i praktyczne. Szata graficzna przyciąga oko jasnymi kolorami. Rysunek mango od razu zachęcił mnie do kupna tego peelingu. Peeling ma przyjemny zapach i drobinki, które delikatnie ale skutecznie usuwają martwy naskórek. Dobrze rozprowadza się na skórze i jest wydajny. Skóra po użyciu jest miękka i gładka w dotyku. Zdecydowanie polecam!

Mniam

Uwielbiam zapach mango. Używałam też peelingu grejpfrutowego, który jest przeznaczony do zwalczania cellulitu. Zapach to z pewnością duży atut tego produktu. Czy jest skuteczny? Trudno mi jeszcze stwierdzić. Na pewno grube drobinki świetnie usuwają naskórek i skóra staje się gładka. Wiadomo, że po paru miesiącach nie będzie powalających efektów. Na pewno będę dalej kupowała ten kosmetyk.

Bardzo dobry

Używam peelingów głównie do pielęgnacji zrogowacenia mieszkowego na rękach. Skóra po użyciu peelingu jest miękka, nawilżona i zrogowacenia są o wiele mniej odczuwalne. W połączeniu z kremem mocznikowym to świetny zestaw. Ma dużo drobinek peelingujących oraz pięknie pachnie, a ponadto wystarczy go dać niewiele, aby starczyło na dużą powierzchnię skóry. Nie wypowiem się co do ujędrniania, gdyż głównie używam go do ramion.

Mieszane uczucia

Peeling zakupiłam, gdy szukałam jakiegoś, którego jeszcze nie używałam, a mój się właśnie skończył. Z marką Lirene mam dobre wspomnienia więc skusiłam się na ten peeling, dodatkowo byłam ciekawa zapachu manga a lubię peelingi, które mają owocowe i świeże zapachy.

Plusy:
*opakowanie w tubce, wygodne, łatwe dozowanie kosmetyku. Można rozciąć tubkę gdy produkt się kończy,
*zapach - szczerze mówiąc spodziewałam się bardziej energetyzującego zapachu, ale nie jest źle, nie podrażnia nosa i nie mamy uczucia że nie jest przyjemnie używac peelingu z powodu zapachu
*wydajność - przy używaniu go 2-3 razy w tygodniu wystarcza na dosyć długo, ponad miesiąc

+/- cena - dosyć niska, ale trochę nieadekwatna do jakości produktu

Minusy:
*konsystencja - dosyć gęsta, ale posiada niewiele drobinek peelingujących, jak dla mnie to bardziej żel niż peeling,
*zbyt słabe działanie peelingu - mała ilość drobinek wpływa na to, że efekt ujędrnienia i złuszczania martwego naskórka jest kiepski
*nie zauważyłam efektu ujędrnienia

Peeling raczej dla osób niewymagających, dla wrażliwców ponieważ nie spodziewajmy się po niego mocnego złuszczania naskórka i efektu ujędrnienia.

Ogromne rozczarowanie zapachem

Byłam taka podekscytowana kupnem tego peeling'u, bo spodziewałam się zapachu soczystego, słodziutkiego mango podczas używania go pod prysznicem, a... tak bardzo się zawiodłam :( jest to chemiczny zapach, który w ogóle mi tego owoca nie przypomina. Dlatego zabieram jedną gwiazdkę temu produktowi, czuję się oszukana, a mój zmysł węchu płacze!
Jeżeli chodzi o działanie produktu, to dla mnie jest idealne. Dokładnie złuszcza martwy naskórek, dzięki maleńkim, ostrym drobinkom. Skóra jest gładka, nawilżona i miła w dotyku. Efekty widać już po pierwszym użyciu, a z każdym następnym byłam coraz bardziej zadowolona.

Bardzo dobry

Peelingu ujędrniającego z Lirene używam z przerwami przez bardzo długi czas i jest świetny.
Po pierwsze ma optymistyczny słoneczny kolor i aromatyczny zapach mango, co już samo w sobie relaksuje i zachęca do stałego użytkowania.
A po drugie po prostu działa. Peeling dobrze oczyszcza i odświeża skórę, która staje się miękka i przyjemna w dotyku. Rzeczywiście wygładza i ujędrnia naskórek.

WOW!

Produkt przede wszystkim ma obłędny, słodki owocowy zapach, dzięki czemu używanie go sprawia ogromny relaks. Peeling ma dużo drobinek i nie jest gruboziarnisty, co mi bardzo odpowiada ponieważ mam suchą i wrażliwą skórę. Świetnie i gładko się rozprowadza i bezproblemowo peelinguje. Ma idealną konsystencję - nie jest za gęsty, dzięki czemu jest również wydajny. Co mnie urzekło w nim to również to, iż pomaga w walce z wrastającymi włoskami. Opakowanie jest wygodne, choć wolę jednak peelingi w słoiczkach. Zauważyłam, że nawet troche nawilża skórę i jest ona bardziej gładka i miękka niż po użyciu peelingu w wersji grejpfrutowej. Zdziwiłam się, bo faktycznie troszkę ujędrnia skórę! Polecam, na pewno będę do niego wracać.

Uwielbiam go :)

Kupiłam spontanicznie ,bo zachęcił mnie obrazek mango a ja bardzo lubię owocki w produktach. Miał na celu mi ujędrnić skórę i tak się też stało. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam ,że pomaga mi na blizny po trądziku na plecach jest idealny do tego :) Skóra jest gładziuśka , nawilżona i dobrze delikatnie starta.
Moje blizny są na etapie jasnych brązowych przebarwień i o wiele wiele mniej widocznych niż wtedy kiedy go nie używałam. Na prawdę pomaga :)
Skuszę się na ten sam tylko w wersji regeneracji :)

Dobry peeling

Peeling mango Lirene jest moim faworytem jeżeli chodzi o gruboziarniste peelingi. Odkąd zastosowałam go pierwszy raz, zawsze chętnie do niego wracam i nie tracę czasu na próbowanie innych kosmetyków tego typu.
Po pierwsze mój ukochany zapach mango, który jest orzeźwiający i świetnie się sprawdza w kosmetykach myjących.
Po drugie grubość ziaren jest idealnie gruba i świetnie złuszcza i oczyszcza moją skórę. Konsystencja mocno żelowa, ale jak dla mnie tylko to ułatwia wykonywanie peelingu. Ja produktu używam wyłącznie jako peelingu, nie myśląc o jego właściwościach myjących.
Jak dla mnie jest to strzał w dziesiątkę, idealny zwłaszcza przed goleniem nóg, pozostawia skórę gładką, nie mam żadnych zastrzeżeń. Duża, wygodna tuba ułatwia aplikację. Do tego atrakcyjna cena.

Uwielbiam jego zapach.

Sam peeling jest dość gęsty, nieco kleisty, jednak do mycia/peelingowania ciała sprawdza się całkiem dobrze. Jego zapach urzekł mnie od pierwszego "niuchnięcia", dlatego często do niego wracam. Lubię peelingi, a te z Lirene są świetne. Wersja z mango obok kokosowej jest moim zapachowym ulubieńcem. Peeling sprawdza się podczas codziennej pielęgnacji skóry, bo jest na tyle drobny, że działa delikatnie - nie uszkadza skóry, tylko leciutko ją ściera. Bardzo dobry produkt. W promocji kupuję za troszkę powyżej 10 zł i często robię sobie zapasy. Polecam! Dla mnie super - szkoda tylko, że jest mało wydajny, bo opakowanie wystarcza mi na tydzień codziennych użyć.

jestem zawiedziona

Wielkość drobinek jest zdecydowanie na mała. Konsystencja samego żelu jest zbyt lepka- ktoś chyba przesadził z zagęstnikiem bo za każdym razmem mam problemy ze spłukaniem drobinek i żelu. Zapach sztuczny i jest to wyczuwalne dla kogos kto nie zna się na składzie.