Lirene Dermoprogram, Beauty Collection, Peeling ujędrniający `Mango`

Lirene Dermoprogram, Beauty Collection, Peeling ujędrniający `Mango`

Lirene Peeling ujędrniający `Mango` sprawia, że skóra staje się bardziej napięta i jędrna. Peeling ujędrniający `Mango` zawiera wosk z mango, dzięki czemu ma działanie nawilżające i pozostawia na skórze delikatną warstwę odżywczą, która nadaje miękkość i elastyczność.

Raczej żel, niż peeling

Nazwa "peeling" jest moim daniem myląca. To jest żel z dużymi, dość ostrymi drobinkami, bardzo fajnie masuje, pozostawia skórę gładką i miękką.
Jeśli miałabym się odnosić do obietnic producenta, to wypadłoby to słabo, ani nie ujędrnia, ani nie jest typowym peelingiem a mango, powiedzmy sobie szczerze, tak nie pachnie.
Jest to bardzo przyjemny żel wygładzający, w wygodnym opakowaniu i przystępnej cenie.

Uwielbiam

Jeden z moich ulubionych peelingów. Cudnie pachnie! Fajnie wygładza i lekko napina skórę - to chyba to ujędrnienie. Nie jest jakiś mocny, jeśli chodzi o ścieranie naskórka, dzięki temu można go stosować częściej :) To już moje drugie opakowanie. Na pewno nie ostatnie.

Dobry drogeryjny peeling

Jego konsystencja jest dość gęsta, nie spływa, nie przecieka przez palce. Zanurzone w niej drobinki ścierające w połączeniu z wodą nie rozpuszczają się. Porządnie złuszczają martwy naskórek i dogłębnie oczyszczają naszą skórę. Dla mnie jest to mocny zdzierak, aczkolwiek jak ktoś lubi takie mega porządne złuszczanie, ten peeling może go nie zadowolić. Skóra po nim jest niesamowicie miękka, gładka i aksamitna. Aż chcę się dotykać ciałko! ;) Peeling pozostawia na skórze taką delikatną ochronną warstewkę, która zupełnie nie przeszkadza, wręcz czuć, że ciało jest odżywione i zdrowo napięte. Nie trzeba dodatkowo nakładać balsamu, ale ja i tak zawsze to robię.

Nie podrażnia, nie wysusza. Dzięki niemu skóra staje się jedwabiście gładka, jędrna i nawilżona. Dodatkowo zapach świeżego mango umila nam ten rytuał. Czujemy się jak w naszym małym prywatnym domowym SPA.

Peeling od firmy Lirene jest konsystencji galaretowej, o piękny, delikatnym zapachu manga oraz o kolorze lekko żółtym z białymi drobinkami. Peeling świetnie odświeża, wygładza, złuszcza skórę. Ciało po nim jest ładnie nawilżone, napięte, miękkie, gładkie w dotyku. Jedynie nie zauważyłam ujędrnienia skóry,a tak to to świetny peeling do ciała.

Peeling czy Żel peelingujący

Do zakupu peelingu skusił mnie przede wszystkim zapach, który wydał mi się wprost idealny na lato oraz cena. W produkcie możemy wyczuć zapach mango lecz z delikatną nutą chemiczną. Lecz mimo wszystko zapach oceniam na plus. W tubce pachnie przepięknie grzej już na skórze bo jakość szczególnie go nie wyczuwam. Drobinki w peelingu są dość duże jako, ze jest to peeling gruboziarnisty. Jednak rozczarowała mnie jego formułą. Dlaczego? - ponieważ mam wrażenie że ten peeling (przynajmniej mi się tak kojarzy) równie dobrze mógłby być peelingującym żelem pod prysznic. A nie tego szukałam chciałam peelingu, który dość dobrze usunie martwy naskórek. Kiedy wyciskamy produkt z tubki ukazuje się nam żelowa formuła w, której możemy zobaczyć drobinki a kiedy zaczniemy rozcierać go na skórze naszym oczom ukazuje się biała kremowa formułą z drobinkami. Nie tego oczekiwałam. Jednak peeling mimo tego mankamentu zaskoczył mnie pozytywnie po użyciu skóra jest odświeżona, miękka, wygładzona, nawilżona nawet nie muszę używać balsamu bo jestem tak zadowolona z efektu jaki pozostawia . Minus to jednak dość słabe radzenie sobie z usuwaniem martwego naskórka.

Miękka skóra

Używam już ponad pół roku, jak dla mnie jest świetny, skóra po nim jest gładka i miękka. Peeling ma piękny zapach oraz grube granulki, lecz niestety trochę mało ale i tak świetnie usuwają martwy naskórek. Moja skóra u nóg się bardzo wrażliwa, po goleniu wyskakują mi czerwone kropki. Raz użyłam tego peelingu rano, a kiedy wieczorem goliłam nogi, ten problem znikł. Jak dla mnie najlepszy produkt na rynku :)

Wygładzenie <3

Opakowanie w tubie jest bardzo wygodne i praktyczne. Szata graficzna przyciąga oko jasnymi kolorami. Rysunek mango od razu zachęcił mnie do kupna tego peelingu. Peeling ma przyjemny zapach i drobinki, które delikatnie ale skutecznie usuwają martwy naskórek. Dobrze rozprowadza się na skórze i jest wydajny. Skóra po użyciu jest miękka i gładka w dotyku. Zdecydowanie polecam!

Mniam

Uwielbiam zapach mango. Używałam też peelingu grejpfrutowego, który jest przeznaczony do zwalczania cellulitu. Zapach to z pewnością duży atut tego produktu. Czy jest skuteczny? Trudno mi jeszcze stwierdzić. Na pewno grube drobinki świetnie usuwają naskórek i skóra staje się gładka. Wiadomo, że po paru miesiącach nie będzie powalających efektów. Na pewno będę dalej kupowała ten kosmetyk.

Bardzo dobry

Używam peelingów głównie do pielęgnacji zrogowacenia mieszkowego na rękach. Skóra po użyciu peelingu jest miękka, nawilżona i zrogowacenia są o wiele mniej odczuwalne. W połączeniu z kremem mocznikowym to świetny zestaw. Ma dużo drobinek peelingujących oraz pięknie pachnie, a ponadto wystarczy go dać niewiele, aby starczyło na dużą powierzchnię skóry. Nie wypowiem się co do ujędrniania, gdyż głównie używam go do ramion.

Mieszane uczucia

Peeling zakupiłam, gdy szukałam jakiegoś, którego jeszcze nie używałam, a mój się właśnie skończył. Z marką Lirene mam dobre wspomnienia więc skusiłam się na ten peeling, dodatkowo byłam ciekawa zapachu manga a lubię peelingi, które mają owocowe i świeże zapachy.

Plusy:
*opakowanie w tubce, wygodne, łatwe dozowanie kosmetyku. Można rozciąć tubkę gdy produkt się kończy,
*zapach - szczerze mówiąc spodziewałam się bardziej energetyzującego zapachu, ale nie jest źle, nie podrażnia nosa i nie mamy uczucia że nie jest przyjemnie używac peelingu z powodu zapachu
*wydajność - przy używaniu go 2-3 razy w tygodniu wystarcza na dosyć długo, ponad miesiąc

+/- cena - dosyć niska, ale trochę nieadekwatna do jakości produktu

Minusy:
*konsystencja - dosyć gęsta, ale posiada niewiele drobinek peelingujących, jak dla mnie to bardziej żel niż peeling,
*zbyt słabe działanie peelingu - mała ilość drobinek wpływa na to, że efekt ujędrnienia i złuszczania martwego naskórka jest kiepski
*nie zauważyłam efektu ujędrnienia

Peeling raczej dla osób niewymagających, dla wrażliwców ponieważ nie spodziewajmy się po niego mocnego złuszczania naskórka i efektu ujędrnienia.

Ogromne rozczarowanie zapachem

Byłam taka podekscytowana kupnem tego peeling'u, bo spodziewałam się zapachu soczystego, słodziutkiego mango podczas używania go pod prysznicem, a... tak bardzo się zawiodłam :( jest to chemiczny zapach, który w ogóle mi tego owoca nie przypomina. Dlatego zabieram jedną gwiazdkę temu produktowi, czuję się oszukana, a mój zmysł węchu płacze!
Jeżeli chodzi o działanie produktu, to dla mnie jest idealne. Dokładnie złuszcza martwy naskórek, dzięki maleńkim, ostrym drobinkom. Skóra jest gładka, nawilżona i miła w dotyku. Efekty widać już po pierwszym użyciu, a z każdym następnym byłam coraz bardziej zadowolona.

Bardzo dobry

Peelingu ujędrniającego z Lirene używam z przerwami przez bardzo długi czas i jest świetny.
Po pierwsze ma optymistyczny słoneczny kolor i aromatyczny zapach mango, co już samo w sobie relaksuje i zachęca do stałego użytkowania.
A po drugie po prostu działa. Peeling dobrze oczyszcza i odświeża skórę, która staje się miękka i przyjemna w dotyku. Rzeczywiście wygładza i ujędrnia naskórek.