L`Oreal Paris, Superstar, Superliner (Tusz do kresek w pisaku)

L`Oreal Paris, Superstar, Superliner (Tusz do kresek w pisaku)

L'Oreal Superstar Super Liner tusz do kresek w pisaku posiada specjalnie zaprojektowaną końcówkę w kształcie Gorsetu. Końcówka z systemem Flexor pomaga prowadzić linię zgodnie z naturalnym kształtem oka, wyraźnie rozciągając ją w kierunku zewnętrznego kącika. L'Oreal Superstar Super Liner tusz do kresek w pisaku posiada końcówkę ze zbiorniczkiem tuszu: uwalnia tusz nad górną linią rzęs dla idealnie kontrolowanej linii. System Flexor: dopasowuje się do każdego ruchu, aby jednym ruchem, bez wysiłku regulować grubość kreski. L'Oreal Superstar Super Liner tusz do kresek w pisaku posiada formułę Divine Black gwarantującą głęboką czerń i lśniące wykończenie.
Sposób użycia: Precyzyjną końcówką eyelinera Super Liner Super Star poprowadź linię od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka nad górną liną rzęs, aby uzyskać długotrwały efekt kreski.
Przebadany dermatologicznie i oftalmologicznie.

przeciętniak

Lubię Linery z L\'oreala więc ten również nie umknął mojej uwadze.
Dla mnie kolor czerni okazał się zbyt mało wyrazisty ,
co wiązało się z tym że musiałam kilkakrotnie poprawiać kreskę.
Na plus że jest naprawdę trwały i utrzymuje się na powiece cały dzień.
Ma bardzo precyzyjną końcówkę , dzięki której możemy
wyczarować kreskę od bardzo cieniutkiej po bardzo wyrazistą.

Jeden z moich ulubionych

Dzięki tej nieco dziwnej końcówce bardzo łatwo zrobić nim zarówno grubą jak i cienką kreskę, jest trwały, nie rozmazuje się, szybko wysycha i nie odbija się, intensywnie czarny. Polecam.

Nie

Dziwię się niektórym opiniom:
- że znika- bo nawet u mnie trzyma sie od rana do nocy, a mam przetłuszczające się powieki i mało co się na nich trzyma, sam z siebie nie znika tak jak niektóre inne
- że szybko wysycha, bo mam go od roku i nie różni się niczym od momentu zakupu
- że nie jest wystarczająco czarny- w sensie ze jaki? Grafitowy? Czerń to czerń, to jest czarny kolor, nie widac w nim ni grama szarości czy brązu

Niestety strasznie słaby

Polowałam na promocji w Rossmanie własnie na eyeliner. Marzyły mi się fajne kreski na powiekach, takie jak robiłam sobie pare lat temu i jakoś zaprzestałam. Oczywiscie brak testerów, nie wiedziałam, który wybrać, zapomniałam, który chciałam (bo sprawdzałam opinie na wizażu :-) ale zapomniałam zapisać nazwę i firme :-D) i kupiłam właśnie ten. Wyglądał na normalny i nieotwierany wcześniej. Chociaż bardzo ubolewam nad tym, że w Polsce te kosmetyki, które faktycznie mogą się wysuszyć i być już bezużyteczne, nie są w żaden sposób chociaż oklejone, zabezpieczane.
No dobrze, a teraz moje pierwsze wrażenie. A więc otwieram i mam biały eyeliner - z jednej strony dobrze, nikt w nim nie grzebał ale kurde jak tutaj go całego "nasączyć'. I ile ja się nakreśliłam i nadusiłam tym pisakiem na skórze dłoni aby on był choć troszkę mokry, abym ja mogła jakąś w koncu intensywniejszą kreskę uzyskać.
I co z tego, że uzyskałam jak to zaraz jest takie jak było, suche. I znów to cudowanie. Na jednej powiece fajna ostra "jaskółka", a na drugiej jakaś smuga.
Ja sobie nie przypominam abym kiedykolwiek miała takie problemy z eyelinerem. Byłam młodsza i kupowałam eyelinery tanich marek, AVON i zawsze było OK, a tutaj? Jeszcze ta cena regularna jest z kosmosu, a i na promocji żałuje tych wydanych pieniędzy.
Bo tu nawet nie mogę uzyskać koloru, kształtu. Teoretycznie jest ostro zakończony ten wacik (końcówka eyelinera przypomina wacik bezpyłowy do paznokci), ale aby cała końcówka była nasączona musimy naciskać pisakiem u nasady. Troche to sie mija z celem bo pierw musimy całą koncówkę nasączyć aby ten koniuszek w ogóle pisał...
Klapa wielka. Pierwszy raz się tak zawiodłam na tej marce.

Dramat

Mamy tutaj cienki eyeliner w pisaku, Opakowanie estetyczne, czarne,firma-dobrze znana od lat, Niestety ten eyeliner to bubel. Bardzo szybko się zmazuje,nie jest trwały, słaby pigment, rozmazuje się,Zawsze musiałam go po jakimś czasie poprawiać, chociażby innym eyelinerem. Dla mnie niestety totalna klapa.

Lubię

Posiada trochę grubszą gąbeczkę. Jest to elayner w pisaku. Bardzo fajnie sprawdza się do zagęszczania rzęs. Ma bardzo intensywny czarny kolor , bardzo długo się utrzymuje.
Kreska jest bardzo precyzyjna wykonana tym elaynerem. Jak dla mnie mógłby być trochę tańszy , dlatego będę polować na ten produkt na promocji.

Beznadziejny!

Od lat stosuję eyeliner essence, z którego jestem bardzo zadowolona. Niestety będąc ostatnio w Rossmannie dałam się złapać na promocję i kupiłam eyeliner Superstar. Myślałam, że skoro normalnie kosztuje ponad 30 zł (mój dotychczasowy kosztuje 10) to będzie super trwały, łatwy w aplikacji i w ogóle super. Dawno się tak nie rozczarowałam!!!
Eyeliner beznadziejnie się nakłada. Poza tym kreska nie jest mocno czarna tylko taka przygaszona. Trzeba naprawdę kilka razy go nałożyć by była dość widoczna. A nie jest to proste, bo za każdym razem coraz bardziej się rozmazuje. Poza tym, nie wytrzymuje on na powiecie nawet 2 godzin :/
Odradzam! Nie wyrzucajcie swoich pieniędzy w błoto!

Najgorszy eyeliner, jakiego używałam

Nigdy nie dajcie się nabrać na kupno tego eyelinera - jest całkowicie bezwartościowy i zdecydowanie nie warty swojej ceny.
To najgorszy badziew, z jakiego miałam okazję korzystać.
Kreski robione tym eyelinerem są poszarpane na końcówkach, brzydkie. Nie da się nic precyzyjnie poprawić, bo od razu się rozmazuje.
Jest całkowicie nietrwały, w ciągu dnia całkowicie się zmazuje i po powrocie z pracy nie ma go prawie wcale.
Od 8 lat robię sobie kreski eyelinerem dzień w dzień, a po tym linerze wyglądam jak piętnastolatka, która pierwszy raz dobrała się mamie do kosmetyczki.
Zdecydowanie nie polecam! Jestem prawie pewna, że wszelkie pozytywne "opinie" na temat tego kosmetyku są sponsorowane.

ogromne rozczarowanie

Mam wrażenie, że poniższe opinie są o zupełnie innym produkcie.
Kupiłam superliner superstar na promocji w rossmannie, a mimo wszystko żałuję wydanych na niego pieniędzy. Mam duże doświadczenie z eyelinerami, więc nie jest to kwestia braku umiejętności.

- kolor jest mało intensywny, a poprawka drugą warstwą nie pomaga w uzyskaniu czystej czerni
- liner odbija się na powiece (nawet przypudrowanej)
- nie da się nałożyć eyelinera samym "czubeczkiem". z końcówki w ogóle nie wydostaje się tusz.
- blaknie dodatkowo w ciągu dnia.
- jest mało trwały

Jedyną zaletą jest to, że nakłada się łatwiej niż eyelinery w pędzelku.

Wibo za niecałe 10zł sprawdził mi się sto razy lepiej.

Super

Z firmy l'oreal lubię jedynie eyelinery. Ten również przypadł mi do gustu.
Bardzo łatwo jest nim zrobić ładną kreskę; myślę, że poradzą sobie z nim nawet początkujący. Nie przerywa. Można nim zrobić zarówną bardzo cienką kreskę, jak i grubszą. Kolor również niczego sobie, przyzwoita czerń :)

Ogólnie polecam.

Świetny

Zawsze byłam sceptycznie nastawiona do eyelinerów w pisaku, nie odpowiadał mi nigdy kształt pisaka ani efekt jaki dawały na powiece. Miałam 2 inne eyelinery w pisaku z loreala i nie podobały mi się zupełnie. Obiecałam sobie wtedy, że nie sięgnę po żaden pisak z loreala. Ten dostałam i jestem zachwycona. Uwielbiam takie precyzyjne eyelinery. Mogę nim robić zarówno cienkie jak i grube kreski, jest po prostu idealny. Nie trzeba się gimnastykować, idzie jak masełko, pigmentacje ma super. Czego chcieć więcej. Dodam jeszcze, że jest matowy co jest mega plusem , nie odbija się na powiece i trzyma cały dzień.

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania

bardzo dobry!!!

Jest świetny,trwały, nie rozmazuje się.zauwazylam że po kilku godzinach po aplikacji nieznacznie odbił się na powiekach ale to dla mnie żaden problem.jestem w 100 % na tak.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie