Schwarzkopf Gliss Kur, Serum Deep - Repair, Ekspresowa maska regeneracyjna maska do włosów ekstremalnie nadwyrężonych i szorstkich

Ekspresowa maska regeneracyjna maska do włosów Gliss Kur Serum Deep - Repair jest przeznaczona dla włosów ekstremalnie nadwyrężonych i szorstkich. Ekspresowa maska regeneracyjna maska do włosów Gliss Kur Serum Deep - Repair zawiera formułę z Amino-Proteinami i płynną keratyną efektywnie rekonstruuje strukturę włosa aż do 10 warstw* w ciągu 1 tygodnia. Dla łatwiejszego rozczesywania i jedwabiście miękkich włosów. * 5-10 warstw osłonki włosa, w zależności od rodzaju włosa.

Używam prawie całej gamy z tej serii tzn szampon, odżywka, ekspresowa odżywka oraz maseczka już prawie miesiąc.
Tej maseczki używam 1-2 razy w tygodnie. Po umyciu szamponem nakładam na minutę ekspresową odżywkę następnie płucze. Włosy po tym zabiegu są pachnące, zadbane, miękkie w dotyku, zregenerowane oraz łatwo można je rozczesać. Bardzo dobry produkt.

Szybka i skuteczna

Maska jest gęsta, nie ścieka z włosów. Ma kwiatowy zapach (po spłukaniu nie czuć go na włosach).
Trzymam ją na włosach ok. 30 minut pod czepkiem. Po tej masce moje (kręcone, z tendencją do puszenia) włosy są gładkie, błyszczące, miękkie i zdyscyplinowane.
Maska jest średniowydajna.

Mi odpowiada

Jak zwykle na Gliss Kurze można polegać. Maska bardzo fajnie zmiękcza włosy i daje radę nawet z kiepskim szamponem, którego aktualnie używam, bo kupiłam go pierwszy raz. Inna odżywka sobie z nim nie poradziła i włosy były po prostu twarde i ciężko było mi je rozczesać. Maska ładnie pachnie. Wydajność jest średnia, bo trochę trzeba jej więcej nakładać. Ale w końcu najważniejszy jest efekt:)

Najlepsza z ekspresowych odżywek

Według mnie to najlepsza jak dotąd odżywka ekspresowa jakiej używałam.
Plusy:
+ włosy nie rozdwajają się, a rozdwojone zostały "sklejone"
+ wydajność
+ włosy błyszczące i gładkie, lepiej się rozczesują
+ opakowanie w formie tubki
+ włosy już się tak nie puszą
+ konsystencja (dlatego właśnie zrezygnowałam z Biowaxu, bo był zbyt lejący)
Minusy:
- ciężko spłukać
- trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością
- włosy są cięższe i częściej się przetłuszczają = trzeba częściej myć włosy

Może być

Maskę kupiłam z ciekawości. Zużyłam właśnie opakowanie, pora na recenzje.
Maska ma odpowiednia kosnsystencje, nie spływa z wlosow. Łatwa i przyjemna w użyciu. Ma ładne opakowanie. Zapach typowy dla produktów Gliss Kura. Wydajna.
Działanie- odżywia, wygładza włosy, sprawia, że łatwiej je rozczesać. Pod koniec opakowania trochę obciążała mi włosy. Za to odejmuje gwiazdkę. Nie wiem czy kupie ponownie, bo lubię testować nowości.

Używam tego produktu od: Dwa miesiace
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie zużyte

Świetna

Kupiłam ją w zeszłym roku przy okazji jakiejś promocji i zakochałam się, teraz szukam, bo jakby zniknęła z półek hebe i rossmana?

Maska działa tak jak powinna działać maska, dobrze odżywia, nawilża i wygładza włosy, nie obciąża ich i faktycznie działa ekspresowo. Maska ma gęstą konsystencję, jest dość wydajna, nie spływa z dłoni i włosów.

Efekt na włosach podobny do odzywki NIVEA long repair. Moje włosy średnioporowate bardzo ją lubiły.

Ilość zużytych opakowań: 1, 200 ml

swietna maska

Kupilam maske, gdyz moje wlosy sa po mocnym rozjasnianiu dosyc zniszczone, mimo, ze "faszeruje" je wszelkiego rodzaju specyfikami od 9 miesiecy.

Najbardziej podoba mi sie w niej czas dzialania. Jedna minute na wlosy znajdzie naprawde kazda z nas. I nie jest to obietnica bez pokrycia. Produkt faktycznie dziala juz w ciagu jednej minuty.
Nakladam ja na umyte i wycisniete z wody wlosy, po czym czekam 1 minute i zmywam. W taki sposob uzywalam jej po kazdym myciu (w moim przypadku codziennie).

Czesto mam problem z rozczesaniem wlosow po myciu. Dzieki tej masce ten problem prawie znika. Prawie, poniewaz wlosy nadal sa troszeczke skoltUIONe, ale nie jest to taka tragedia, jaka mam po samym szamponie. Jesli nie uzyje odzywki lub maski po umyciu wlosow, musze sie z nimi po prostu szarpac przez 5 minut i to mimo, ze do rozczesywania uzywam szczotki tangle teezer.

Maska:
- ulatwia rozczesywanie
- nie ulizuje wlosow (mam wlosy proste, wiec dotyczy mnie ten problem)
- odzywia wlosy albo po prostu pieknie je nablyszcza, poniewaz sa po niej wyjatkowo gladkie i mieciutkie
- nie przetluszcza wlosow
- ladnie po niej pachna

Ja zuzywam jedno opakowanie w 2 tygodnie, ale to dlatego, ze uzywalam jej codziennie.

Podsumowanie:
Bardzo lubie te maske. Zdecydowanie do niej wroce i polecam wszystkim, ktorzy maja problem z szorstkoscia, lamliwoscia wlosow i rozdwojonymi koncowkami.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 2 cale