Błyszczyk do ust (bezbarwny)

Błyszczyk do ust (bezbarwny)

Na początku - ten zapach, taka landrynka (mniam!!), a tak poza tym myślę, że to bardzo dobry błyszczyk za bardzo dobrą cenę. Wyraźnie nabłyszcza usta, więc jak dla mnie idealny na wieczór!!! Nie wysusza, jest wydajny :)

Cena ok. 12 zł

Dawny przyjaciel z nastoletnich lat :)

Był to jeden z moich pierwszych błyszczyków. Pamiętam jak dostałam go w prezencie na mikołajki (w 2001) od Mamy i byłam zachwycona. W sumie i dziś byłabym zachwycona z takiego prezentu, bo błyszczyk był naprawdę świetny:

- nie kleił się
- nawilżał
- nabłyszczał
- był trwały
- miał ładny zapach
- ładne opakowanie
- wygodny pędzelek

Kosmetyk w sam raz na dzień do szkoły czy pracy - miałam różowy transparentny, nadawał tylko połysk, więc dla mnie OK.

Niestety, chyba go już nie kupię, bo od tamtego czasu nie widziałam go w sklepach.

Pół gwiazdki mniej za cenę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

fajny, fajny...

Ot taki przyzwoity błyszczyk!
Ładnie pachnie( delikatna malinka), jest dość gęsty więc utrzymuje się ustach jakąś godzinkę(może trochę więcej).Opakowanie przyzwoite, wytrzymałe.Jedyne co przeszkadza mi w opakowaniu to fakt, iz po jakimś czasie naokoło rowków( służących za szyny do zakręcania gromadzi się błyszczyk razem ze drobnymi śmieciuchami z torebki.Napis szybko się ściera, ale jego taniość musi być czymś uwarunkowana(poszli po kosztach na nadruki :D ).Jedyną rzeczą która wyróżnia ten błyszczyk i sprawi że go zapamiętam( a może i kiedyś jeszcze kupie) są subtelne drobinki, które prześlicznie rozświetlają usta.Dopiero po przyjrzeniu się konsystencji są zauważalne , ale dzięki nim błyszczyk tak efektywnie wygląda(błyszczyki bez drobinek dają bardziej płaski efekt).

i ta żenująco niska cena ( dałam 3,25 na allegro)

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Naj-naj-naj wśród błyszczyków

W sumie śmieszna historia- miałam sobie kiedyś błyszczyk, od trzech lat w torebce pałętał się tajemniczy, odziedziczony po mamie kosmetyk: był śliczny, bezbarwny ze złotawym brokatem; trzymał się na ustach bardzo długo, pielęgnował je, wygładzał, i był najprawde wydajny (no ba, w końcu trzy alo i wiecej lat a on jezcz jest!). Tylko problem w tym, ze napis z opakowania się starł i za cholerę nie mogłam go znaleźć w żadnym sklepie... Ale jest! Znalzłam swojego księcia z bajki- to constance carroll!

W sumie w recenzji mowa o bezbarwnym; nie wiem czemu ale podczas testowania nie przypadł mi do gustu w ogóle. Wydawało się, jakby miał nieco inną kosystencję i nie wyglądał zbyt dobrze. Mam za to dwa inne kolory- Sunburst i Starlight. Ten pierwszy to owy "zagubiony książe", drugi dostałm po dłuuuugich poszukiwaniach w jednym tylko sklepie w Warszawie, gdzieś koło metra. Niestety, jedyny minus- ze tak cięzko je dostać :(.

Po dłuższym doświadczeniu stwierdzam, ze naprawdę nie miałam lepszego błyszczyka. Nie daje efektu "tafli wody" ale przyjemnie nabłyszcza usta, NIE LEPI SIĘ do włosów, naprawdę je nawilża- mogę używać jako balsam nawilżający. I ta trwałość jest niesamowita, ostatnio tż nie mógł się nadziwić co to za kosmetyk- aj mu daję buziaka, on mi oddaje w czółko (zemsta za mój śmiech "masz mój błyszczyk na ustach") i w konsekwencji nie mogłam wytrzeć go z czoła ;)
Ale tylko odcieć "sunbusrt", pozostałe sa słabsze, niestety :(

Używam tego produktu od: kilka lat ;) (5?)
Ilość zużytych opakowań: zużyte jeszcze nie jest żadne (boże coż za trwałość!) a mam ich 5 (do każdej torebki)

depilacja czego nie wolno

Bardzo dobry

Mam błyszczyk w kolorze naturalnym "nude" (taki beżowo-naturalny, bez drobinek, lekko kryjący). Miły zapach, nie spływa z ust, ładnie nabłyszcza i nieźle sie trzyma. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: 12.2006
Ilość zużytych opakowań: 1 (do połowy)

Średniak

Kupiłam kiedy, bardzo dawno temu, na początku mojej przygody z makijażem. Wybrałam ładny, ciemny fiolet, niestety z masą dużego srebrnego brokatu. Używałam go rzadko, nie przypadł mi do gustu. Produkt jest gęsty, ma konsystencję rozgrzanej wazeliny i takie też właściwości. Natłuszcza, ale nie nawilża, dość przyjemnie pachnie i smakuje. Nie jest zachwycający jak na swoją cenę, można za te piniądze kupić dużo lepsze. Nie jest beznadziejny, ale niczym nie zachwyca.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: jedno, dawno, dawno temu:)
Recenzja: ...

przeciętny

Rzeczywiście bardzo smaczny zapach ;-) Ładnie się mieni, ale nie dla mnie drobinki. Dobrze nawilża i po prostu jest taki ... przeciętny.

Pierwszy jaki miałam :)

Kupiłam raczej z ciekawości i tez dlatego ze była limiowana seria z brokatem na sylwestra, cudowny zapoach i smak, przez co nie trzymał sie na ustach zbyt długo :D

mój ulubiony

Ja mam błyszczyk w kolorze naturalnym, bez perłowego efektu (nude). Miły zapach, nie jest za rzadki, więc nie spływa z ust, ładnie nabłyszcza, dając efekt tzw. "mokrych ust", usta są nawilżone. Używam go na pomadkę w takim samym kolorze, co sprawia, że kolor jest intensywniejszy.

przypadł mi do gustu

Ja też mam wersję lekko różowawą (kolor 21 petal). Błyszczyk ten jest dosyć trwały (jak na błyszczyk oczywiście), dobrze się rozprowadza, nie wychodzi poza kontur ust, kolorek ma stonowany, bardzo delikatny i naturalny (w opakowaniu jest ciemniejszy). Do tego dobrze nawilża, często lepiej koi moje spieczone wargi niż sztyft ochronny Neutrogeny. I ślicznie pachnie! Jedynym minusem jest to, że już po krótkim stosowaniu ma się wrażenie że błyszczyk się skończył, ale on się po prostu nabiera w bardzo małej ilości (zbyt małej) i trzeba solidnie "zamieszać" żeby coś wylazło.

ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

całkiem fajny

Mój błyszczyk nie był bezbarwny tylko różowy ale to ten sam produkt więc oceniam go tutaj. Bardzo go polubiłam daje efekt podobny do shine diamonds liquid Maybelline tylko że trwalszy, bo ten produkt jest gęściejszy. Ma landrynkowy zapaszek, który mi akurat podpasował. Myśle że będzie świetny na zimę. Odejmuję gwiazdkę za to że z zasem coraz bardziej gęścieje... :(

Zwyczajny

Błyszczyk jak błyszczyk, ma przyjemne, chociaż trochę przesłodzone zapachy. Ładnie nabłyszcza, ale trochę wysusza usta i jest na nich wyczuwalny, nie można zapomnieć, że coś się ma na wargach ;-)

Oceniam na 2.00

Najwzyklejszy błyszczyk, ładnie nabłyszcza usta i to wszystko.