For Your Beauty, Basic, Profesjonalny aplikator do makijażu

For Your Beauty, Basic, Profesjonalny aplikator do makijażu

Pojemność 1 szt

For Your Beauty, Profesjonalny aplikator do makijażu w kształcie jajka to antybakteryjny produkt niezawierający lateksu służący do równomiernego nakładania kosmetyków do makijażu. Zapewnia efekt nieskazitelnej cery. For Your Beauty, Profesjonalny aplikator do makijażu posiada zaokrągloną końcówkę, która służy do nanoszenia makijażu na dużą powierzchnię twarzy, zaś spiczasta strona aplikatora sprawdzi się do użycia w trudno dostępnych miejscach.

do twarzy
aplikatory
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Ogromna pomyłka !

Z reguły nie czytam komentarzy produktów, które sama oceniam ale tutaj nie mogłam się powstrzymać po zobaczeniu oceny. Jestem w szoku! Naprawdę, nie wiem jak to możliwe ale ta gąbeczka nadaje się, no właściwie do czego? Serio, ja nie wiem. Po pierwszym zetknięciu się z gąbeczka i jej ściśnięciu byłam zdezorientowana, czy rzeczywiście jest ona przeznaczona do makijażu? Miałam wiele podróbek słynnej gąbeczki, którego moim zdaniem i tak nikt nie przebije ale to już naprawdę przegięcie. Gąbki nawet nie używałam na twarzy bo jest tak strasznie twarda, że nawet po zamoczeniu jej w wodzie wiele nie dało, a gdy już chciałam dać jej szansę i „zamoczyłam” ja w podkładzie to stwierdzalna, że to nie ma największego sensu. Po przeczytaniu pozytywnych komentarzy dla tej gąbeczki, myśle, że chyba trafiłam na zły egzemplarz. Gąbka wyładowała tam, gdzie mój wzrok nie sięga, bo może znajdę jej jakieś inne zastosowanie. Naprawdę szkoda każdej złotówki.

Bardzo ją Lubię

For Your Beauty, Basic, Profesjonalny aplikator do makijażu jest to na prawdę bardzo fajna gąbeczka o wysokiej jakości za niewielkie pieniądze . Ja używam jej do podkładu zawsze delikatnie wilgotną dzięki czemu nie wchłania zbyt duże ilości produktu świetnie go wtłacza i powoduje efekt idealnie wygładzonej twarzy . Jej kształt przyczynia się do tego , że możemy z łatwością wtłoczyć podkład również w ciężko dostępne miejsca , a dodatkowo ma piękny różowy kolor . Polecam!!!

Trafiony zakup

Zazwyczaj podkład nakładałam palcami, ale w pewnym momencie miałam dość, że brudzę wszystko wokół co tylko dotknę. Ta gąbeczka to był mój pierwszy gąbeczkowy zakup. Skusiłam się na nią na promocji w Rossmannie. I nagle nakładanie podkładu stało się dużo lepsze. Podkład jest ładnie, równomiernie rozprowadzony na twarzy, nie tworzą się w nim dziury. Gąbeczka jest miękka, nie mam problemów z jej domyciem, olejkiem z Isany. Po kilku miesiącach musiałam ją wyrzucić, bo pojawiła się na niej pleść. Podejrzewam, że to dlatego, że przechowuję ją w łazience. Już mam kupioną kolejną sztukę :)

Bardzo pozytywne zaskoczenie

Gąbeczka trafiła do mnie przypadkiem, właściwie z braku większego wyboru, a stała się pozytywnym zaskoczeniem i zostanie ze mną na dłużej.

Kształt / rozmiar- posiadam wersję ze ściętym dołem, ale nazwa jest identyczna, więc chyba to jest ta sama tylko z lekko zmodyfikowanym kształtem. Bardzo wygodnie mi się z niej korzysta, należy do jednych z większych gąbek jakie mam, ale bez problemu wykonuje nią cały makijaż. Sporo powiększa się po namoczeniu.

'Działanie' - używam jej zarówno do produktów mokrych jak i pudrowych i radzi sobie świetnie. Nie tworzy smug, ładnie rozprowadza produkty, podkład nią nałożony wygląda super, nie ma podkreślonych porów, wszystko wygląda bardzo gładko i naturalnie, mam tylko wrażenie że całkiem sporo go 'pije'. Ścięta strona świetnie się sprawdza do nakładania pudru, zarówno na cała twarz jak i do bakingu.

Trwałość / jakość - domywa się całkiem fajnie, większe i w zasadzie jedyne zastrzeżenia mam co do jakości - bardzo łatwo jest ją uszkodzić, pierwszy raz udało mi się tego dokonać jeszcze zanim zaczęłam jej używać..

W każdym razie - fajny produkt za niską cenę w porównaniu do konkurencji i będę do niej chętnie wracać.

Fajna

To moja pierwsza gąbka do makijażu i jestem nią zachwycona. Jednakże, muszę to podkreślić, nie jestem specjalistką od make up. Na codzień robię sobie raczej skromny makijaż, podkład, rozświetlacz, tusz i kreska. Nie mam porównania z innymi produktami tego typu. Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona z tego produktu i mam zamiar zostać z nim dłużej :-)
Gąbka ma ładny różowy kolor i kształt łzy. Przed zmoczeniem jest dość mała i wydaje się twarda. Po kontakcie z wodą powiększa się i mięknie.
Makijaż z jej pomocą jest szybki i przyjemny a do tego wygląda bardzo ładnie.
Minusem jest to, że ciężko ją doczyścić. Staram się ją myć po każdym użyciu, ale niestety podkład wsiąka w nią głęboko.
Jeśli chodzi o zużycie podkładu to spodziewałam się, że będzie go szło znacznie więcej, więc tu jestem mile zaskoczona.

Generalnie efekt końcowy, po nałożeniu podkładu bardzo mi się podoba i polecam ten produkt mimo problemów z czyszczeniem.

Porażka

Nigdy nie miałam gorszej gąbki! jest twarda, ciężko się ją czyści, mogę porównać ją do gąbki z chińczyka, które chyba były lepsze bo nie spodziewałam się po nich za wiele.

Skuteczna

Gąbeczka na pewno zachęca swoją stosunkowo niską ceną. Dodatkowo jest tak samo skuteczna jak te z wyższych przedziałów cenowych.
Gąbeczka pod wpływem wody zwiększa swoją objętość i staje się bardziej miękka, choć moim zdaniem w dalszym ciągu niewystarczająco. Bardzo łatwo rozprowadza się nią podkład, który nadaje cerze świeżości i delikatności, bez sztucznych masek. Dzięki gąbeczce można stopniować krycie. Gruba część nadaje się do nakładania podkładu na dużych partiach twarzy - czoło, policzki, a cieniutka idealnie spisuje się w miejscach trudno dostępnych jak np. okolice nosa. Gąbka nie pochłania podkładu, dzięki czemu staje się on bardziej wydajny niż przy nakładaniu pędzlem czy też ręką.
Jeśli chodzi o minusy - jest twarda, przez co nakładanie nie należy do najprzyjemniejszych, w końcu nikt nie lubi się klepać po twarzy :)
Dodatkowo bardzo długo schnie.

jestem zachwycona

Gąbeczka kosztuje niewiele, a swoją jakością dorównuje tym z wyższej półki.
Gąbeczka rośnie pod wodą, staje się o wiele większa i bardziej miękka. Świetnie rozprowadza się nią podkład i korektor po całej twarzy, sprawia, że podkład trzyma się lepiej, jest lepiej wklepany i zatwierdzony do twarzy. Nie tworzy smug ani plam. Nie "zjada" większości podkładu. Łatwo się ją czyści. bardzo fajna gąbka za niską cenę.

zadowolona

Gąbeczka jak na swoją cene ,zachowuje się dośc dobrze .Oczywiście są i lepsze ,lecz nie za tą cenę.Fajnie znalezć coś ciekawego i spełniającego funkcję za przyzwoitą cenę. Chociaż ,nie jestem jakąś zagorzałą fanką blenderów to lubię go używac .

Jest ok

Gąbeczka nie zrobiła na mnie oszałamiającego wrażenia, ale jest przyzwoita, łatwo rozprowadzić nią podkład który wygląda naturalnie, nie wchłania dużej ilości produktu, ma ładny kolor ale jest dość twarda i długo schnie.

Aplikacja to podstawa!

Każda z nas wie, że podstawą dobrego makijażu nie są tylko dobrze dopasowane produkty ale także odpowiednie jego aplikowanie. BeautyBlender to już nie tylko marka ale też rodzaj gąbeczki. Niestety oryginał jest dość drogi, dlatego wiele osób szuka zamienników. Jednym z nich jest właśnie ten z Rossmana.

Bardzo dobra!

+na rynku jest już cała masa gąbek, większość tych tanich to mówiąc krótko dziadostwa, twarde jak kamień, tymczasem gąbeczka z Rossmanna wyróżnia się ogromnie na ich tle,
+niedroga,
+nie ma problemu z dostępnością, w Rossmannie wisi zawsze kilka sztuk,
+ładny kolor,
+po zmoczeniu robi się o wiele miększa, więc nie należy zrażać się pierwszym dotykiem, jest mniej miękka niż Beauty Blender czy Blend It, ale na pewno nie jest gąbką twardą i używa się jej przyjemnie, jest umiarkowanie miękka, rzekłabym,
+bardzo dobrze leży w dłoni,
+jest bardzo dobrym zamiennikiem drogich gąbeczek,
+dobrze nakłada podkład, ma dosyć standardowy kształt,

-/+trwałość jest przeciętna, nie oczekujmy cudów, ja używam miesiąc, ale naprzemiennie z innymi, na razie nie ma jakichś oznak "umarcia"

Jestem zaskoczona, bo kupowałam ją z pewnym dystansem, tymczasem okazała się całkiem przyzwoitą gąbką.