Ecolab, Szampon odżywczy do włosów osłabionych i łamliwych

Ecolab, Szampon odżywczy do włosów osłabionych i łamliwych

Składniki aktywne szamponu odżywczego Eco Lab:
- Olejek jojoba, olej z kiełków pszenicy i ekstrakt z hibiskusa - efektywnie regenerują uszkodzone włosy. Odżywiają wzmacniają i chornią przed niekorzystnym działaniem czynników zwenętrznych (gorące powietrze, promieniowanie słoneczne)
- Olej awokado - odżywia włosy i wmacnia cebulki włosowe, nadaje naturalny blask i elastyczność
- Organiczny ekstrakt ylang ylang - normalizuje gospodarkę wodno-lipidową skóry głowy. Nawilża, sprawia, że włosy stają się miękkie i łatwe w układaniu
- Olej jojoba - pokrywa włosy ochronną warstwą chroniąc je przed szkodliwymi czynnikami i zatrzymując wodę w głębokich warstwach włosa
Odżywczy szampon do włosów Eco Lab nie zawiera: SLS, SLES, silikonów i parabenów oraz syntetycznych barwników i konserwantów

super skład

Szukam naturalnego szamponu do suchych włosów i wrażliwego skalpu. Uwielbiam olejek avocado, który dodaję do maseczek i rewelacyjnie nawilża i odżywia moje niesforne włosy. Szampon zakupiłam z dużą nadzieją. Lubię tą markę i wydawał mi się idealny dla mnie.
+ pięknie pachnie
+ wydajny, gęsty, dobrze myje włosy
+ nawilża i odżywia włosy (moje mega suche potrzebowały, po nim jak zwykle odżywki, ale inne mogą się spokojnie po nim bez niej obyć)
- niestety mój skalp nie do końca go polubił (nie miałam po nim łupieżu, ale skalp miałam jakby niedomyty)
szukam nadal ideału

Dobry, choć nieco obciąża

Po wersji do warażliwej skóry głowy przyszła kolej na szampon odżywczy. W porównaniu z tym pierwszym wypadł trochę słabo. Kosmetyk ma żelową konsystencję, jasny kolor (jest prawie przezroczysty), zapach słodki, taki jak inne drogeryjne produkty z awokado.

+delikatne substancje myjące, bogaty i naturalny skład
+bogactwo roślinnych składników
+nie plącze
+nie wysusza
+dobrze myje
+nie powoduje przyklapu (ogólnie jeśli chodzi o włosy na długośći)

-wydaje mi się, że nieco obciąża włosy tuż przy głowie
-włosy są po nim trochę szorstkie i napuszone (myślałam, że skoro to wersja odżywcza będzie bardziej nawilżający i zmiękczający włosy).

Możliwe, że kiedyś wrócę do niego lub innych szamponów Ecolab, ale na dłuższą metę odstrasza mnie cena.

Ilość zużytych opakowań: 1x250ml